ALCATEL

همانطور که می دانید امروز در جریان نمایشگاه CES شرکت آلکاتل یک گوشی با ویندوز ۱۰ موبایل را معرفی کرد که خبرش را برای شما عزیزان منتشر کردیم، این گوشی را می توان در دسته ی گوشی های پایین رده ی خانواده ی لومیا جای داد و با قیمتی معادل ۱۴۰ دلار یک گوشی مقرون به صرفه به حساب می آید. 

اما بعید به نظر می رسد این گوشی با یک پردازنده ی Snapdragon 210 و مشخصات متوسطی که دارد از سوی کاربران علاقه مند به گوشی های لوکس و قدرتمند مورد استقبال قرار بگیرد، از این رو آقای Steve Cistulli که معاول مدیر عامل منطقه شمال امریکا شرکت آلکاتل است در مصاحبه با CNET گفت:

شرکت در سال ۲۰۱۶ چندین تلفن همراه با سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل را از جمله یک تلفن همراه قدرتمند، در دستور کار خود دارد، ما در حال حاضر در حال کسب امکاناتی هستیم که برای ما ساخت گوشی های قدرتمند هوشمند را میسر خواهد کرد.

در مصاحبه ای در اتاق جلسه توجیهی شرکت با حاضرین نمایشگاه CES برگذار شد، آقای Cistulli جمله ای گفتند که بسیار قابل توجه بود اون در مصاحبه ی خود در یک جمله ی کوتاه گفت:

ما به ویندوز ۱۰ تعهد داریم

آقای Cistulli از جزئیات دستگاه های آینده ی شرکت چیزی را فاش نکرد و باید منتظر بود تا شاهکار این شرکت را با عنوان “Superphone” را ببینیم.

نظر شما درباره ی این مصاحبه چیست؟

منبع :

WMPOWERUSER

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Amin
پاسخ دهید چهارشنبه 16 دی 1394

دیروز یه خبر در مورد این شرکت خوندم که گفته بود آلکاتل بطور کامل توسط نوکیا خریداری شده. البته در مورد صحتش اطمینان ندارم.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,