Windows-10-Top4

فردا آخرین روز ارتقای رایگان به ویندوز ۱۰ است و افرادی که هنوز به ویندوز ۱۰ کوچ نکرده اند، فقط ۲۴ ساعت فرصت دارند تا به آن برسند. در این میان افرادی هم هستند که یکسال با بد و خوب ویندوز ۱۰ زندگی کرده اند و از کوچ خود راضی هستند. با یکدیگر نگاهی به آمار و ارقام این یکسال می اندازیم تا شاید آن هایی که تصمیم خود را نگرفته اند، بالاخره ویندوز ۱۰ را بچشند. افراد زیادی همچنان اینسایدر هستند و نسخه های متعدد اینسایدر را تجربه کرده اند و در این میان افراد زیادی هم قصد دارند بعد از دریافت به روزرسانی سالگرد، همچنان در راه بهبود این ویندوز به مایکروسافت کمک کنند. همه ی این کاربران با یکدیگر، توانستند سهم ویندوز ۱۰ را هرروز و هرروز بیشتر کنند تا بعد از یکسال به ۲۱.۸۸% و در رده دوم سیستم عامل ها قرار بگیرد و همچنان پشت سر ویندوز ۷ بماند. زمانی که مایکروسافت این ویندوز را منتشر کرد، انتظار داشت تا سال ۲۰۱۸، یک میلیارد دستگاه دارای ویندوز ۱۰ باشند، اما عملکرد ضعیف آن ها در بخش موبایل، آن ها را از هدف اولیه خود دور کرد تا آن ها به فکر تغییر اهداف خود بیفتند.

بعد از گذشت یکسال و اخبار خوب و بد این سیستم عامل، یکی از آخرین راه ها برای ایجاد هیجان و شوق در افرادی که هنوز طعم ویندوز ۱۰ را نچشیده اند، آمار و ارقامی است که توسط توییتر ویندوز منتشر شده است. البته این آمار و ارقام برای دارندگان ویندوز ۱۰ هم هیجان انگیز است. با یکدیگر ارقام جالب ویندوز ۱۰ را مرور می کنیم:

۱. از روز شروع: کرتانا به بیش از ۶ میلیارد سوال در ویندوز ۱۰ پاسخ داده است

cortana window 10

۲. آیا می دانید که ۶۳ میلیارد دقیقه از مرورگر Edge مایکروسافت استفاده شده است؟

microsoft edge use

۳. بیش از ۱۹ میلیارد ساعت بازی بر روی ویندوز ۱۰!

playing on windows 10

با اینکه شاید یک میلیارد دستگاه تا سال ۲۰۱۸، برای ردموندی ها دور از دسترس باشد، اما امار فعلی نیز جالب است، آمار ۳۵۰ میلیون دستگاه فعال ویندوز ۱۰! و حال آن ها امید دارند تا با به روزرسانی سالگرد و افزایش امکانات، بتوانند کاربران بیشتری را به سمت سریع ترین و پایدارترین ویندوز جهان جذب و رضایت وفاداران را نیز کسب کنند.

رضایتمندی شما از ویندوز ۱۰ چگونه بوده است؟

منبع : وینفون
 • جمعه 7 مرداد 1395 12:00
 • 4 نظر
 • هادی اکبری زاده
 • اخبار
1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sadegh
پاسخ دهید جمعه 7 مرداد 1395

پیشنهاد من اینکه فعلا آپگرید کنید اگر دیدید مشکل داره یا خودتون از ویندوز ۱۰ خوشتون نمیاد ۱ ماه فرصت دارید که برگردید به ویندوز قبلی… (البته برای کسایی که ویندوز اصل دارن)

کامیار
پاسخ دهید جمعه 7 مرداد 1395

من رو وین فونم اینسایدر نصب میکنم تا آخر میرم و گوشی ریست میشه و دوباره که میاد بالا، فون آپدیت رو میزنم میگه your phone is up to date و هیچ آپدیتی رو نمیتونه بگیره. کسی میدونه مشکل چیه؟

~پریسا
پاسخ دهید جمعه 7 مرداد 1395

سریع ترین و پایدار ترین؟؟

خدایی کم تعصب داشته باشید!!!!!
من خوشحال بودم که سایت وینفون تعصبی نیست زیاد… ولی جمله ی آخرتون رو اصلا قبول ندارم!!!! این ویندوز حالا حالاها تا پایداری فاصله داره! خب هست، ولی پایداریش اصلا به ۷ یا ۸.۱ نمیرسه!!

  alireza
  پاسخ دهید جمعه 7 مرداد 1395

  دوست عزیز رشد ویندوز۱۰ سریع ترین رشد بوده
  در مورد پایدارترین شاید به ویندوز۸.۱ نرسه (البته به نظر من هست) ولی خب خوبه دیگه تو رد استون ۱ بهتر هم میشه ودیگه میشه پایدارترین نام بردش

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,