به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی مورد انتظار Call of Duty: Modern Warfare در رابطه با حزب‌ها و گروه‌های مختلف موجود در بخش چندنفره‌ی بازی، منتشر شده است.

در اکتبر سال جاری میلادی، شاهد انتشار جدیدترین نسخه از سری بازی Call of Duty با عنوان Call of Duty: Modern Warfare خواهیم بود که اطلاعات جدید و جامع آن در تاریخ 10 مرداد ماه به طور رسمی منتشر می‌شود. اما امروز، کارگردان بخش هنری این اثر یعنی جوئل امسلی، جزئیات جدیدی را در رابطه با بخش چندنفره‌ی بازی منتشر کرده است.

طبق این اطلاعات جدید، بازی Call of Duty: Modern Warfare در بخش آنلاین از دو حزب مختلف و متفاوت پشتیبانی می‌کند و به اصطلاح از آن‌ها در بازی، به سوپرفکشن‌ها یاد می‌شود. اما نکته مهم‌تر، زیرمجموعه‌ها و گروه‌هایی هستند که تحت نظر این دو حزب فعالیت می‌کنند و شما به هرکدام از آن‌ها پیوند خواهید خورد.

وی در ادامه توضیح داد:

این دو حذب بزرگ، از شرق و غرب جهان انتخاب شده و تاثیرگذارترین نقش را ایفا خواهند کرد. در واقع ساختار اصلی بازی، توسط این دو حزب تشکیل شده و ما به چنین نیروهایی، نیازمند بودیم. باید بدانید که هرکدام از این حزب‌ها، زیر مجموعه‌ها و گروه‌های کوچک‌تری را تحت کنترل خود دارند و در واقع همان اسکوادهای سنتی بازی‌های قدیمی هستند. به طور مثال، گروه Seal قادر خواهد بود تا یک عضو PJ را برای وظیفه‌ای مثل بهیار بودن یا شرکت در عملیات‌های هوایی، انتخاب کند. حتما تا الان به این موضوع پی برده‌اید که ساختار جدید طراحی شده، تا چه اندازه می‌تواند آزادی عمل بیشتری به ریشه‌ی گیم‌پلی تزریق کند و ما شاهد اتفاقات واقعی‌تری هستیم. در چند روز آینده، منتظر اطلاعات بیشتری باشید.

شما می‌توانید برای مطلع شدن از چگونگی تشکیل زیرگروه‌های دو حزب موجود در بازی، تا روز 10 مرداد ماه صبر کنید تا اطلاعات جامع‌تر از بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شود. این عنوان در تاریخ 3 آبان ماه برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

منبع :

GAMINGBOLT

83 پست
مهیار امیدی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,