link

بازی Link که از معنی آن هم مشخص است باید از فکر خود استفاده کنید و اتصال را برقرار کنید. بازی Link از سبک بازی های پازل است و شما باید نقطه های رنگی را با جابجا کردن کاشی ها به هم متصل کنید. این بازی که فقط 2 مگابایت حجم دارد دارای 120 مرحله می باشد.

این گونه بازی ها که فکری هستند و عکس العمل زیادی هم از کاربر نمی خواهند خیلی جاها کاربرد دارند، مثلا در صف نانوایی یا وقتی که سوار اتوبوس هستید می توانید وقت خود را با این بازی سپری کنید.

در این بازی شما وقتی پیروز می شوید که نقطه های رنگی را با مسیر هم رنگ خودشان به هم متصل کنید. مراحل سختی در این بازی وجود دارد که شما باید بیش از 200 حرکت در بازی انجام دهید تا بتوانید بازی را ببرید.

link 3 link2

در نسخه رایگان این بازی که با Try نصب می شود فقط 40 مرحله اول آزاد است. اگر می خواهید نسخه کامل آن را داشته باشید یا باید بازی را بخرید و یا اینکه در همین 3 روز که بازی رایگان شده است آن را دانلود کنید.

با توجه به اینکه این بازی پولی است و فقط به مدت 3 روز رایگان شده است و همچنین حجم کم آن، پیشنهاد می کنم حتما آن را دانلود کنید.

دانلود :
sizeحجم : 2  مگابایت

1339605323_001_52 برای دانلود بازی Link لینک استور ویندوز فون ۸ را برای شما قرار داده ایم :

[button color=”red” size=”medium” link=”http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/link/66d6fc28-b7c3-4739-84cf-414896730ae5″ target=”on” button_color_fon=”#3fc2da” button_text_color=”#FFFFFF” ] برای دانلود از استور ویندوز فون ۸ کلیک کنید[/button]

منبع : وینفون
607 پست
رضا درویش زاده
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
برنارد
پاسخ دهید یکشنبه 27 بهمن 1392

خیلی ممنون

جاوید
پاسخ دهید یکشنبه 27 بهمن 1392

تشکر

علی بابا
پاسخ دهید دوشنبه 28 بهمن 1392

آقا رضا سلام
واقعا بهتون دست مریضاد و خسته نباشید میگم امیدوارم این سایت روز به روز پربارتر بشه. من اگه روزی دو بار به این سایت سر نزنم روزم شب نمیشه. گوشی وینفونی ندارم ولی تو فکرشم یه 525 لومیا رو بگیرم . سوالهای زیادی دارم که حالا به موقعش میپرسم . راستی اگه بازی یا نرم افزار کرک شده روی وینفون نصب کنی تو سرعت کلی و هنگ کردن گوشی تاثیر داره
ممنون از راهنمایی تون

    رضا درویش زاده
    پاسخ دهید دوشنبه 28 بهمن 1392

    از اینکه اینقدر به سایت ما لطف داری ممنونم. نه تاثیری نداره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,