box

برای ما ایرانی ها لحظاتی که یک برنامه و یا بازی رایگان می شود بهترین فرصت است حتی اگر آن لحظه به آن نیاز نداشته باشیم. بنابراین ما هم هر وقت مطلع شدیم که یک اپلیکیشن یا بازی رایگان شده است بلافاصله به اطلاع شما خواهیم رساند.

بازی I am box تا حدود 6 ساعت دیگر از لحظه نگارش این مطلب رایگان است. این بازی، بازی رنگ ها و عکس العمل سریع است.

در این بازی ذراتی با رنگ های مختلف به سمت یک مربع هجوم می آورند. این ذرات در ابتدا سرعت کمی دارند و هر چه به مربع نزدیک تر می شوند سرعت بیشتری پیدا می کنند.

هر ضلع مربع نیز یک رنگ دارد، رنگ های آبی، سبز، قرمز و نارنجی محیط مربع را پوشانده است. تنها کاری که شما باید بکنید این است که مربع را در جهت عقربه های ساعت و یا بر خلاف عقربه ساعت بچرخانید تا ذرات با هر رنگی از همان ضلع همرنگ خود وارد مربع شوند.

box2

یکم توضیح دادنش سخته 🙂 ولی اگر بازی کنید منظور بنده رو متوجه میشید. برای چرخاندن مربع به سمت چپ و راست کافی است سمت راست و یا چپ صفحه را لمس کنید.

این بازی انتها ندارد هر چقدر بیشتر دوام بیاورید و نبازید رکورد بیشتری به نام خود ثبت می کنید. فقط توجه کنید این بازی تا ساعاتی دیگر رایگان است پس عجله کنید.

دانلود :
sizeحجم : 8 مگابایت

1339605323_001_52 برای دانلود بازی I am box لینک استور ویندوز فون ۸ را برای شما قرار داده ایم :

[button color=”red” size=”medium” link=”http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/i-am-box/fa9231fc-c1aa-4307-ae88-8f4bafffefdb” target=”on” button_color_fon=”#3fc2da” button_text_color=”#FFFFFF” ] برای دانلود از استور ویندوز فون ۸ کلیک کنید[/button]

منبع : وینفون
607 پست
رضا درویش زاده
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
مهدی
پاسخ دهید شنبه 17 اسفند 1392

کار بسیار خوبی میکنید که برنامه های که موقتا رایگان میشوند رو اطلاع میدن.مثلا همین فایل منیجر معروف رو من خبر نشدم دانلود کنم چند ساعت رایگان شده بود

Farzad_mj
پاسخ دهید شنبه 17 اسفند 1392

خیلی توپ بود دمت گرم دادا

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,