در جریان انتشار تازه‌ترین خبرها، به تازگی اعلام شده که بازی Marvel’s Spider-Man رتبه‌ی پرفروش‌ترین عنوان ابرقهرمانی را به دست آورده و سایر رقیبان خود را کنار زده است.

در سپتامبر سال گذشته‌ی میلادی، بازی Marvel’s Spider-Man توسط شرکت اینسامنیاک گیمز منتشر شد و همان طور که از قبل انتظار می‌رفت، توانست به یک عنوان موفق‌ و پرفروش تبدیل شود و نمرات و نقدهای بسیار خوبی را دریافت کند.

حالا گروه NPD، آمار جدیدی را از فروش بازی‌های ابرقهرمانی در تاریخ بازی‌های ویدئویی طراحی کرده که با حساب جدیدترین آمار و میزان فروش‌ها، بازی Marvel’s Spider-Man به عنوان پرفروش‌ترین و حتی محبوب‌ترین بازی ابرقهرمانی معرفی شده است. تا پیش از این، رکورد مذکور در دست بازی موفق Batman: Arkham City بوده که در زمان خود، جوایز و موفقیت‌های بسیار خوبی را برای سازندگان خود به ارمغان آورد. از سویی دیگر، باید به این نکته اشاره کرد که تمامی بازی‌های حاضر در لیست منتشر شده از سوی گروه NPD، برای پلتفرم‌های اصلی منتشر شده‌اند. این در حالی است که بازی Marvel’s Spider-Man تنها به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر شد و باز هم با این شرایط، توانسته پرفروش‌ترین بازی ابرقهرمانی باشد. همچنین لازم به ذکر است که این عنوان، توانسته در بین بازی‌های ابرقهرمانی رکورد سریع‌ترین فروش را نیز به دست آورد.

در ادامه می‌توانید نگاهی به لیست تهیه شده توسط گروه NPD داشته باشید:

همان طور که می‌بینید، بازی محبوب Batman: Arkham City در رتبه‌ی دوم این لیست قرار گرفته و جایگاه پرفروش‌ترین بازی ابرقهرمانی را از دست داده است. همچنین در رتبه سوم و نهم این لیست،  به ترتیب جدیدترین نسخه از مجموعه‌ی بتمن یعنی Batman: Arkham Knight و عنوان Batman: Arkham Asylum قرار دارد. دو نسخه از مجموعه بازی‌های لگو نیز یعنی عناوین LEGO Batman و LEGO Marvel’s Super Heroes  در رتبه‌های چهارم و پنجم قرار دارند و توانسته‌اند تا فروش خوبی را در این زمینه ثبت کنند.

منبع :

DUALSHOKERS

83 پست
مهیار امیدی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,