بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds که تنها یک ماه از انتشار آن برای ایکس باکس وان می‌گذرد حالا به بیش از سه میلیون کاربر فقط در کنسول ایکس باکس وان رسیده است. برای اطلاعات بیشتر با وینفون همراه باشید.

PlayerUnknown’s Battlegrounds تنها با گذشت 48 ساعت از انتشارش در ماه دسامبر، به یک میلیون کاربر رسید و پس از تعطیلات سال نو این میزان به سه میلیون نفر رسیده است که این تعداد بازیکن و پیشرفت برای یک بازی که هنوز به مرحله نهایی نرسیده است بسیار عالی می‌باشد. تعداد بازیکنان این بازی در استیم و ایکس باکس وان چند هفته پیش، 30 میلیون نفر اعلام شد که این تعداد کاربر این بازی را سرتر از بازی‌های محبوبی چون overwatch که در کمتر از یک سال  به تعداد 30 میلیون نفر رسیدند می‌کند زیرا PUBG فقط برای کنسول ایکس باکس وان و پلتفرم ویندوز ارائه شده است.

چندی پیش آپدیت جدیدی برای بازی PUBG منتشر که مود جدیدی به بازی اضافه کرد و حالا خبر رسیده که آپدیت دیگری برای این بازی در راه است که یک نقشه جدید و چند قابلیت دیگر به بازی اضافه می‌کند.

منبع :

MSPOWERUSER

104 پست
علی سمیعی زفرقندی
تولید محتوا میکنم از همه نوعی مدت کوتاهیه نویسنده وینفونم ولی مدت طولانی ایه که خواننده وینفونم سایت خودم هم اینه: http://ravannegah.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,