بازی Borderlands 3 منتشر شده و در این مدت زمان کم، کاربران متوجه ایجاد باگی در حالت Split Screen بازی شده‌اند که تجربه‌ی آن‌ها را مختل کرده است.

همان طور که اطلاع دارید، بازی Borderlands 3 یکی از مورد انتظارترین و محبوب‌ترین بازی‌های سال جاری به حساب می‌آمد که روز گذشته به طور رسمی در دسترس کاربران قرار گرفت. چند روز پیش نیز لیست نمرات و نقدهای آن منتشر شد و این اثر هم مانند بازی‌های قبلی مجموعه، به یک عنوان موفق و تحسین شده تبدیل شد.

بازی Borderlands 3 در کنار بخش تک نفره، تمرکز ویژه‌ای برروی بخش همکاری Co-op دارد و کاربران زیادی به علت وجود این حالت، بازی مذکور را خریداری می‌کنند تا در کنار یکدیگر این اثر را به پایان برسانند. حال با گذشت تنها یک روز از انتشار بازی، بازیکنان متوجه وجود یک باگ در حالت Split Screen شده‌اند که به تجربه‌ی کلی آن‌ها در بازی صدمه وارد کرده است. استودیو سازنده‌ی بازی یعنی گیرباکس نیز اعلام کرده که از باگ ایجاد شده در بازی مطلع است. در واقع باگ مذکور، در حالت Split Screen بازی و در زمانی که در حین انجام مبارزات شلوغ هستید و یا در حال گشت زدن در درخت مهارت‌ها یا آیتم‌های خود هستید، این باگ آزاردهنده پیدا می‌شود.

استودیو گیرباکس اعلام کرده که آن‌ها در حال بررسی مشکل ایجاد شده هستند و قصد دارند تا هرچه زودتر این باگ را در قالب انتشار یک به‌روزرسانی، برطرف سازند. البته هنوز جزئیات خاصی از این به‌روزرسانی منتشر نشده و مشخص نیست که در چه زمانی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

عنوان Borderlands 3 در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 در دسترس است.

منبع :

DUALSHOCKERS

83 پست
مهیار امیدی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,