windows-phone-update-2

چند روزی است که تب و تاب دریافت آپدیت لومیا Cyan برای ویندوز فون بین کاربران افتاده است و تعداد زیادی از کاربران تاکنون آن را دریافت کرده اند. اما یک سوال مهم : آیا آپدیت لومیا Cyan انتظارات ما را برآورده کرده است ؟

برای روشن شدن موضوع ابتدا باید ببینیم ما چه انتظاراتی از این آپدیت داشتیم و چرا اکثر کاربران بعد از دریافت آپدیت اظهار نارضایتی کردند و این آپدیت را یک آپدیت بی مصرف خواندند ؟

اجازه بدهید که کمی تاریخچه آپدیت ها را که تاکنون برای ویندوز فون منتشر شده است را بررسی کنیم.

ویندوز فون 8 :

اوایل سال پیش تنها ورژن سیستم عاملی که وجود داشت ویندوز فون 8 بود و لاغیر ! ورژنی که حداقل امکاناتی داشت و معلوم بود مایکروسافت فقط قصد داشته هر چه زودتر آن را منتشر کند و سپس در آپدیت های بعدی و سر فرصت ویژگی های مورد نظر را به آن اضافه کند. در آن موقع بزرگترین مزیت ویندوز فون سرعت بالای آن و نداشتن لگ بود که آن را سر زبان ها انداخته بود.

آپدیت GDR1 :

آپدیت های GDR از طرف مایکروسافت و برای تمام برندها منتشر می شوند. آپدیت GDR1 که به عنوان اولین آپدیت برای ویندوز فون 8 عرضه شد تغییرات زیر را بر ویندوز فون اضافه نمود :

– بهبود مصرف باطری
– سرعت بیشتر
– قرار گرقتن گزینه Mark برای گروه SMS ها
– آپدیت های کوچک Internet Explorer
– اضافه شدن گزینه Reply Text بعد از جواب ندادن به تماس
– امکان حفظ WiFi بعد از لاک شدن و خاموش شدن صفحه گوشی

آپدیت GDR2 و آپدیت آمبر :

amber-update

تا قبل از این آپدیت هنوز درصد کمی از افراد با ویندوز فون آشنا بودند و خیلی نامش بر سر زبان ها نبود. این آپدیت یک آپدیت نسبتا بزرگ محسوب می شود و تغییرات زیادی با خود به همراه آورد.

آپدیت GDR2 و آپدیت آمبر یکی نیستند. در واقع آپدیت GDR2 از طرف مایکروسافت و برای تمام برند ها عرضه شده بود و آپدیت آمبر در واقع همان آپدیت GDR2 بود به همراه آپدیت اختصاصی نوکیا که فقط برای سری لومیا عرضه می شد. در واقع کاربران لومیا به جای آپدیت GDR2 آپدیت آمبر را دریافت می کردند که کاملتر بود.

ویژگی های آپدیت آمبر به شرح زیر است :

– اضافه شدن Call & SMS به لومیا 820 و 920
– ارتقا یافتن Xbox Music App
– اضافه شدن FM Radio
– پایداری برنامه Skype
– رفع برخی ایرادات ریز
– مصرف باتری بهتر شده
– سرعت سیستم بالاتر رفته
– قابلیت بیدار شدن گوشی با دوبار Tab
– نمایش ساعت روی صفحه گوشی (بسیار زیبا شده) البته به جز لومیا 520
– قابلیت Data Sense
– ارتقا قابلیت HTML 5 برای IE
– دوربین ( سفارشی کردن لنز گوشی ) البته برای گوشیهای نوکیا
– قابلیت همسان سازی دوباره با Google
– اضافه شدن برنامه ی Smart Camera برای عکاسی فوق حرفه ای با امکان حذف object های متحرک ، Action Shot و همچنین انتخاب بهترین صورت در عکس (نوکیا)
– اضافه شدن امکان قطع شدن صدا در حالتی که گوشی را چرخانده اید (در نوکیا در تنظیمات Audio و Equlizer قرار داره بخش Enhancements )
– ارتقای نسخه بلوتوث برخی گوشی های سری لومیا به بلوتوث 4.1

آپدیت GDR3 و آپدیت بلک :

86NKIL

آپدیت GDR3 در سه ماه چهارم سال پیش عرضه شد و در این آپدیت نیز تغییرات زیادی اعمال شد. و همانطور که در آپدیت پیشین ذکر کردیم آپدیت GDR3 از سوی مایکروسافت و تغییرات آن مربوط به خود سیستم عامل و برای تمامی برند ها بود و آپدیت بلک نسخه تکامل یافته آن و انحصارا برای گوشی های لومیا است که بیشتر به سخت افزار گوشی می پردازد.

ویژگی های مهم آپدیت بلک را در این مطلب می توانید ببینید.

آپدیت ویندوز فون 8.1 و آپدیت Cyan :

lumia-cyan-update

و اما پربحث ترین آپدیت و شاید بزرگترین آپدیت از لحظه تولد ویندوز فون این آپدیت بوده است. باز هم طبق روند پیشین آپدیت ویندوز فون 8.1 از سوی مایکروسافت و برای تمامی برند ها عرضه خواهد شد و آپدیت Cyan که نسخه تکامل یافته آپدیت ویندوز فون 8.1 به همراه ویژگی هایی برای گوشی های لومیا است.

ویندوز فون 8.1 که لیست بلند بالایی از ویژگیها را برای کاربران به ارمغان آورد که در این مطلب می توانید آن را ببینید.

و اما آپدیت Cyan :

همانطور که در اخبار پیشین خواندیم در آپدیت ساین قرار بود علاوه بر دریافت نسخه رسمی ویندوز فون 8.1 چند ویژگی دیگر به ویندوز فون 8.1 اضافه شود که در زیر لیست آن را برای شما قرار داده ایم :

– اضافه شدن اکولایزر و صدای دالبی به بخش تنظیمات Audio

– تنظیم نور و رنگ صفحه نمایش به صورت اسلایدر

– تنظیماتی مربوط به USB

– قابلیت Motion Data برای برخی گوشی ها

– الگوریتم جدید در عکس برداری برای بهبود کیفیت در نور کم

شما می توانید توضیحات این ویژگی ها را در این مطلب بخوانید.

همین !

شاید مهمترین تغییر آپدیت Cyan ویژگی بهبود کیفیت عکس برداری و فیلمبرداری باشد که به وضوح توسط کاربر قابل مشاهده نیست و باید بوسیله تست های فنی و مقایسه این موضوع را متوجه شد !

الان 2 دسته از افراد این آپدیت را دریافت می کنند :

الف ) کسانی که خود را توسعه دهنده (دولوپر) معرفی نموده اند و نسخه پیش نمایش ویندوز فون 8.1 را دریافت کرده اند !

ب ) کسانی که همچنان ویندوز فون 8 دارند و آخرین آپدیتی که دریافت کرده بودند آپدیت بلک بوده است !

دسته اول کسانی هستند که نسخه پیش نمایش ویندوز فون 8.1 را دریافت کرده بودند و با دریافت آپدیت لومیا Cyan که دارای نسخه رسمی ویندوز فون 8.1 است و با تمام ویژگی های آن آشنا هستند و این آپدیت برای آنها قاعدتا نباید تازگی خاصی به ارمغان بیاورد به غیر از موارد اضافه ای که در آپدیت ساین هستند که ویژگی های آن را برای شما ذکر کردیم و دیدید که اکثر تغییرات آن در پشت پرده و برای سخت افزار گوشی بوده است و شاهد تغییرات عینی نخواهید بود ! پس دسته الف نباید انتظار تغییرات آنچنانی از این آپدیت داشته باشند زیرا زودتر نسخه پیش نمایش را دریافت کرده اند.  شاید مزیت این آپدیت برای این افراد رها شدن از لگ ها و کندی هایی که در نسخه پیش نمایش وجود داشت و البته طبیعی هم بود، برطرف شده باشد که امیدواریم همینطور باشد !

اما دسته دوم با این آپدیت با تغییراتی شگرفی از جمله قرار دادن عکس بکگراند بر روی کاشی ها، نوتیفیکیشن سنتر و اکشن سنتر، کرتانا و موارد بی شمار دیگری که تمام این تغییرات وابسته به ویندوز فون 8.1 هستند مواجه شدند. بله این افراد به دلیل اینکه پیش نمایش این نسخه را دریافت نکرده بودند با این تغییرات بسیار خوشحال خواهند شد. اما قطعا تعداد این افراد بسیار کم است !

حال سوال این است که چرا انتظارات کاربران از این آپدیت بالا رفته است ؟ انتظار چه ویژگی خارق العاده ای را در این آپدیت داشته اند که حال با دریافت آن بسیار سرخورده شده اند ؟ تنها اتفاق در این آپدیت تبدیل نسخه پیش نمایش به نسخه رسمی است و ویژگی خارق العاده ای از ابتدا هم قرار نبوده در این آپدیت بیفتد.

کاربران زیادی در بخش نظرات از این آپدیت اظهار نارضایتی کرده اند و سودای رفتن به دیگر سیستم عامل ها را در سر دارند. ببینید دوستان ویندوز فون زمان زیادی از تولد آن نمی گذرد و باید به او فرصت کافی را بدهیم. مایکروسافت برای رو در رویی با غول های صنعت موبایل که چند سالیست بازار را در دست گرفته است باید شمرده و حساب شده عمل کند. مطمئن باشید روزی می رسد که ویندوز فون ویژگیهای نرم افزاری خود را بیش از پیش و با اقتدار به دیگر رقبا نشان می دهد.

اگر دوست دارید تغییرات جدید ببینید باید منتظر آپدیت GDR1 و GDR2 باشید که مایکروسافت قول داده است همین امسال آنها را عرضه کند و ویژگی های جدیدی را به ویندوز فون 8.1 اضافه کند.

امیدوارم با این مقاله کمی حس ناامیدی را از شما دور کرده باشیم و ابهاماتتان را برطرف کرده باشیم. نظرتان را با درمیان بگذارید !

منبع : اختصاصی وینفون

 

منبع : وینفون
606 پست
رضا درویش زاده
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
ارسلان
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

سلام
پس این کورتانا کی برای HTC میاد؟؟
لاک اسکرین متحرکم که فعلا خبری ازش نیست..همه رو باهم منتشر کنن یه حال اساسی کنیم دیگه،چرا باید تو هر آپدیت یه قسمتی ناقص بمونه..!!

حسین
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

سلام آقا رضا، آخه چرا ما اکولایزر و تنضیمات یو اس بی و تنظیمات جدید نور صفحه رو نداریم؟؟؟؟

  رضا درویش زاده
  پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

  دوست عزیز من هنوز این آپدیت رو دریافت نکردم که بررسی کنم. مطمئنید نیستند ؟

امیر
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

آقا لطفا یکی منو راهنمایی کنه … چرا هیچکسی جواب نمیده؟
تو این دو روزه هزار بار اومدم تو این سایت و دو سه دفه هم سوال پرسیدم ولی هیچکسی جواب نداد
لومیا 925 رام امارات دارم… چرا آپدیت نمیشه؟ با اینکه تو سایت نوکیا در دسترس زده
همش همون پیام 2 ثانیه … رو میده!!!
مشکل از کجاست ؟؟؟ تنظیم خاصی باید انجام بشه ؟؟؟ چیکار باید بکنم ؟؟؟

  سیدمحمد
  پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

  اپدیت برا بنده و تمام رفقام که ۹۲۵ داره اومده.
  اگه اپدیت رو دریافت نکردید ، تنها حدسی که میزنم این است که گوشی را تازه خریدید. درسته؟
  برا منم هنگام اپدیت بلک همین تاخیر بخاطر تازه روشن شدن دستگاه پیش اومد. چند روزی صبر کنید میاد. خیالتون راحت

MrViVa
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

به نظر بنده ، متاسفانه بعضی از دوستان نا آگاهانه یه سری کارها رو انجام میدن و بعد که انتظارات شخصیشون برآورده نمیشه تقصیر رو گردن دیگران می اندازن !
مثلا : تصمیم گیری احساسی و عجولانه برای انتخاب سیستم عامل نوپای ویندوزفون ، معرفی خودشون به عنوان Developer و نصب نسخه ی غیر رسمی 8.1 ، خوندن خبرها ( شایعه ها ) و پذیرفتن اون ها و … !

ممنون بابت مطالب خوبتون ، به خصوص این دسته مطالب اختصاصی : )

حسین
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

بله مطمئن هستم چه جوری میتونم اسکرین شاتامو براتون بفرستم؟

هادی
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

با سلام
این تنظیمات اکولایزر فکر کنم برای ۵۲۰ نباشه آخه یادتون باشه تو آپدیت audio قبلی برای ۵۲۰ هم بوده ولی فعال نمیشد یا برای من که اینطور بوده برای تنظیمات نور صفحه هم همینطوره

shahram
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

امکان مرتب سازی برنامه ها در منوی گوشی بر اساس بیشتر استفاده شده و یا تاریخ نصب،تصویر بر روی خود کاشی ها،کلید Back برنامه ها را نمی بندد بلکه آنها را مینیمایز می کند،همچنین با زدن مجدد دابل تپ امکان خاموش کردن صفحه،سوایپ کردن بر روی Tile از سمت چپ آن را غیرفعال می کند،پشتیبانی از کیبورد T9 (کیبورد به صورت گوشی های دکمه دار و برای تایپ هر حرف باید هر عدد را چند بار بزنید)،،برنامه های Xbox music و Xbox Video ترکیب شده اند در یک برنامه با نام Music + video hub،،اینارو گفته شده که تایید شدن و منتشر،اما تا حالا توی نسخه پیش نمایش نبودن که؟؟؟توی نسخه اصلی هم یا رسمی هم کسی حرفی نزده باز،خواهشمند است اونایی که اپدیت رسمی رو دریافت کردند،ببینن اینا اضافه شده یا خیر؟؟؟؟؟؟؟مدیر سایت زحمتش روی دوش شما،اطلاع رسانی کنید،چون توی اون تاپیک اینا تایید و منتشر شده توصیف شدند

محمد
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

سلام.دیشب با لومیا 925 آپدیت cyan رو گرفتم.ویندوز گوشیم 8 بود.فکر میکردم 8.1 هم هماش باشه ولی نبود.

پس کی میاد؟در ضمن کورتانا هم دریافت نکردم.

ا

mori
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

سلام اقا رضا
خسه نباشید…
من دیشب اپدیت دریافت کردم ولی هنوز تو extra لومیا بلکه…
نسخه پیش نمایش۸.۱ رو گوشیم بود…
انقد چک کردم که خستم کرد این اپدیت.
یبار یه ارور داد اگه یادم مونده باشه این بود 8018881e1
گوشیم لومیا ۹۲۵
رام خاورمیانه…
اگه راه حل نداره ریست فکتوریش کنم؟

  جاسم
  پاسخ دهید چهارشنبه 1 مرداد 1393

  سلام
  لومیای 925 منم ارور میداد.
  راهش اینه که تمتم برنامه هایی که نصب کردی باید اپدیت باشن (خودم اکثرشون رو پاک کردم ) دوم اینکه تایم گوشیت باید دستی و درست تنظیم بشه (من ساعت رو روی پاسسیفیک تنظیم کردم).گوشیم 925 خاورمیانه هست باRM 910

   جاسم
   پاسخ دهید چهارشنبه 1 مرداد 1393

   راستی منطقه رو هم روی ایالات متحده گداشتم

ashoob
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

سلام.ممنون از این مطلب ببخشید یک سوالپس اون خبری دادید که توی نسخه س رسمی یه وژگی عجیب و غریب هسته و اینا پس اون چی شد؟؟؟ولی قبول کتین ماکردسافت دیگه خیلی داره احتیاط می کنه اینقد هم خوب نیست یکم سریع تر کار کنن شرکت کوچیک و تازه تاسیسی که نیست

حسین ر
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

مهمترین ویژگی اضافه شدن فایل منیجر و دانلود از اینترنته، ولی استور تو ویندوزفون هشت جالبتر بود

احسان 16V
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

آقا حال ما که بدجور گرفته ست ازین ویندوزفون زده شدم با اینکه عاشقش بودم حداقل یه نرم افزار ارتباطیش مثل وایبر و ویچت و اینا درست کار نمیکنه.بازی آسفالت هم ک از وقتی آپدیت جدیدشو گرفتم هنگ میکنه باید باز و بسته ش کنی …..کلا حالمون خرابه ازین 1020 دوربین هم که دیگه معمولی شده مثلا ۴۱ مگا پیکسله

photon
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

سلام من هنوز تو فکر اون خبرم که شما هم پوشش دادین همون که یکی از کارمندان مایکروسافت گفته بود یه ویژگییه خارق العاده تو ویندوزفون ۸،۱ هستش که قراره همه دنیا رو متحیر کنه راستی شما نمیدونید جریان چی بوده؟؟

ali_hoseinzadeh
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

اگه قراره اینطوری پیش بره خیلی افتضاحه…..از مایکروسافت بیشتر از این انتظار داریم.ولی متاسفانه چیز خاصی ویندوزفون نداره

  sani
  پاسخ دهید پنجشنبه 2 مرداد 1393

  من حرف شما را با تمام استخوانهایم درک می کنم ، ویندوزغفون دیگه حال نمیده، مایکروسافت در برابر اپل و گوگل تبدیل به یک موش شده.

محمد
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

آقا رضا این هایی که شما گفتید نیست ولی چون من زیاد با دوربین کار میکنم فرقشو به وضوح میفهمم گوشی من هم 925 می باشد

محمد
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

واقعیت اینه که من ویندوز فون رو به دو دلیل گرفتم
اول اینکه از هنگ کردن اندروید واقعا کلافه شده بودم لذا وقتی اولین بار با وینفون 8 کار کردم خیلی از روان بودنش خوشم اومد
دوم اینکه به نوکیا خیلی بیشتر از بقیه برند ها اعتماد داشتم
الان هم واقعا از نیومدن آپدیت شاکی نیستم ولی دیگ هنگ کردن وینفون تو کتم نمیره از وقتی آپدیت 8.1 رو گرفتم دیگه هنگ کردن گوشی هم شروع شد بی انصافی نکنم خیلی کمتر از اندروید هنگ میکنه ولی خب من اصلا انتظار کوچکترین لگ رو نداشتم الان هم پشیمون نیستم ولی دیگه به این نتیجه رسیدم که ظاهرا گوشی باید هنگ کنه وگرنه این کارخانه ها با این همه عظمت چه جوری گوشی هاشونو بفروشن اگه خرابی و هنگ نبود دیگه جز یه عده آدم گوشی باز کسی هوس خریدن گوشی به سرش نمی زد شاید هم اشتباه میکنم
در هر صورت من از وینفون راضیم گرچه اگه انحصار طلبی و گران بودن اپل نبود قطعا آیفون می گرفتم

هیوا
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

یه سوال داشتم لطفا جواب بدید
ورژن ویندوز گوشی رو از کجا میشه فهمید ؟ همون آمبر و بلاک و…………….

  خ……
  پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

  بر به تنظیمات در قسمت: سایر موارد+ اطلاعات

آرمان
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

سلام . دیشب نسخه اصلی 8.1 رو دریافت کردم . ولی قبلا خودم دولوپر ریخته بودم . نصبت به اون نسخه تغییر چندانی نکرده … البته ناراضی نیستم . فقط 2 تا مشکل دارم . گاها بعداز اینکه یه مدت توی بازی یا اپلایکشن میمونم یهو خودکار ازش میاد بیرون . البته بعداز آپدیت اینجوری شده . و اینکه من از همون اول که ویندوز 8 رو گوشیم بود Glance Screen نداشتم . فکر میکردم با آپدیت دریافتش می کنم ، ولی همچنان ندارمش … چه جوری میتونم دریافتش کنم ؟؟ گوشیم لومیا 630

آرمان
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

630 رو اشتباه گفتم … 625

اردلان
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

من انتظار زیادی از 8.1 نداشتم ، تنها انتظارم این بود که مصرف باطری بهبود پیدا کنه که متاسفانه توی آپدیت جدید مصرف باطری خیلی بیشتر شده ، چند مورد لگ هم خودم دیدم ! بعضی وقت ها هم یکهو از توو نرم افزار یا بازی میپره بیرون ، البته خیلی کم پیش اومده ، در کل کمی پشیمونم که 8.1 رو نصب کردم

nasrin
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

625 گلنس نداره…چن تا از دوستام ۶۲۵ دارن،ولی گلنس نداره.تازه گوشی یکیشونم کلیدهای خازنیس کار میکنه ها،ولی نورش خاموشه،هیچ وخ روشن نمیشه!

saeed
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

سلام . امروز واسه گوشیم یه آپدیت اومد تقریبا ۲۰۰ مگ اما هیچ تغییری ندیدم! حتی رفتم دیدم هنوز black ام واس کسی همچین چیزی پیش اومده؟ چرا واس من اینجوری شده؟
لومیا ۵۲۰ رام هند
ممنون میشم کسی جواب بده

nima
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

سلام .. ممنون از توضیحاتتون ..
از کجا مییشه فهمید اپددیت رو دریافت کردیم یا نه ..؟؟؟!!!

وحید
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

اقا ممنون میشم راهنماییم کنید..اقا من ۳اپدیت رو دریافت کردم( gdr1,gdr2,gdr3) ولی گوشیم هنوز Lumia Amber هست… وهنوز هم اپدیت cyan رو دریافت نکردم.مشکل گوشیه من چیه؟ممنوون.

  وحید
  پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

  گوشیمم لومیا ۹۲۵ رام mea3

   نیما
   پاسخ دهید سه شنبه 31 تیر 1393

   سلام داداش
   منم مشکل شما رو دارم
   اگه راه حلشو فهمیدی به ماهم بگو؟؟؟

vahid
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

At the bottom of the page Microsoft says:

If you are registered to Windows Phone Developer Preview Program, you might need to use the Nokia Software Recovery Tool to return your Lumia to a normal commercial software before downloading the Lumia Cyan update. More information about the tool can be found here.

حامد سلطانی
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

اقا مدیر که نمیتونه به این همه سوال جواب بده که.یکم سر به سر گوشیتون بزارین همه چی دستتون میاد.

اسماعیل
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

دیگه خسته شدم از وینفون مایکروسافت هم شورشو در آورده خسته شدم هر روز ۱۰ بار بیشتر به این سایت سر میزنم که شاید نرم افزار یا آپدیت جدید و جالبی اومده باشه دیگه کلافه شدم میرم به گوشی آندرویدی میخرم جونمو خلاص میکنم از دست این ویندوزفون. الان که داشتم این صفحه را میخوندم ۵بار مرورگر خودبه خود بسته شد بعضی از بازی و نرم افزارها هم همینطور بسته میشم خود به خود

miladbf96
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

Additional app updates from the Store could be needed to fully enable new features for your phone. You will get the app update notification on the Store app shortly after the software update بنظرم این حرف جواب سوال بعضیا رو میده

tanhayiiii
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

والا من هنوز اون آپدیت کوچیک رو هم نگرفتم
میزنم ،میگه گوشی شما آخرین آپدیت رو هم گرفته
ولــــــی هنوزم منتظریم تا این دوتا آپدیت رو هم بگیریم

امیر
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

واقعا متاسفم از این سایت که اصلا توجهی به سوالات و خواسته های کاربران نداره
چندیدن بار تو این دو سه روزه سوال پرسیدم ولی دریغ از یه ذره توجه و جواب
اگه جواب رو نمیدونید و آگاهی لازم رو ندارید لااقل اعلام کنید تا فکر دیگه ای بکنیم
اگه هم هر تصمیم یا نظری دارید بازم بگید
حداقل چیزی بنویسید تا من به عنوان کاربر خیالم راحت باشه که کسی هست که توجه میکنه و پاسخگوست
حداقل بدونم کسی هست که به فکر منه و به مشکلم رسیدگی میکنه
انتظار جواب کامل و صحیح و کاربردی ندارم
فقط کمی توجه میتونه همه چیزو حل کنه
از لحاظ خبررسانی سایت شما خوبه ولی از لحاظ پاسخگویی و توجه به کاربران صفر هستید

  رضا درویش زاده
  پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

  امیر جان حق با شماست. من شرمندم !
  احتمالا شما هم از اون دسته افرادی هستید که نسخه پیش نمایش رو دارند ولی نمی تونند نسخه نهایی رو دریافت کنند.
  این مطلب رو ببینید :
  http://winphone.ir/%d8%ae%d8%a8%d8%b1-%d9%85%d8%a7%db%8c%da%a9%d8%b1%d9%88%d8%b3%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d9%85%d9%88%d8%a8%d8%a7%db%8c%d9%84-%d9%85%db%8c-%da%af%d9%88%db%8c%d8%af-%d8%af%d9%88%d9%84%d9%88%d9%be%d8%b1%d9%87/

   امیر
   پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

   خداروشکر که بالاخره جواب دادید… ممنونم
   ولی باید عرض کنم که دولوپر نیستم و نسخه پیش نمایش ندارم
   حدود 3 ماه میشه خریدم و و هیچ تغییر و آپدیتی هم نداشته
   همون نسخه بلک هست

    رضا درویش زاده
    پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

    اگر اینطور هست قاعدتا باید دریافت می کردید. فعلا کمی صبر کنید شاید بیاد براتون. علتش رو نمیدونم

     امیر
     پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

     عذرمیخوام همکارم میگفت به سیم کارت و چیپ ست هم ربط داره… آیا درست میگه؟
     من که باور نکردم… نظر شما چیه؟
     دوتا از همکارام هم همین مدل گوشی رو دارن ولی رامشون فرق میکنه. اونا آپدیت کردن.

     تنظیمات خاصی لازم نیست رو گوشی انجام بدم؟ فقط منتظر باشم؟

احسان
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

با تشکر فراوان حرف حق جواب نداره
ماها باید خوشحال باشیم که تا الان صبر کردیم تا 8.1 رسمی رو دریافت کنیم
بعضی ها چقدر سطح انتضاراتشون بالاست !

ستار
پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

سلام، آقا دوبار پیام دادم جواب ندادید،مجبور شدم بیام اینجا
بسته کامل وین پیام رو خریدم اما دریغ از یک اس
جناب درویبش!
حالا اس نمیاد، چرا جواب پیغام هامو نمیدید؟ یعنی واقعا کسی میخونه اون قسمت ارتباط با مارو یا الکی همش؟
ما با سایت شما به وین فون علاقمند شدیم!
دیگه ناامیدمون نکنید برادر!! 09123848370
laar_co_sjn@yahoo.com

  رضا درویش زاده
  پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

  عزیز کی خریدید ؟ اگر امروز خریدید که تا یک ساعت دیگه براتون ارسال میشه. چشم الان ایمیلتون رو بررسی می کنم و جوابتون رو میدم

   رضا درویش زاده
   پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

   ستار جان بررسی کردم دیروز دیتابیس مشکلی داشت و شماره شما در دیتابیس ثبت نشده بود به خاطر همین دیروز براتون ارسال نشد از امروز برای شما ارسال میشه.

    ستار
    پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

    lممنون از جناب درویش! با این سایت خوبتون و مطالب بروزتون دیگه انتظار اهمیت بیشتری به هوادارها ازتون میره برادر!
    شما حالا حالا ها کار دارید با هوادارها!
    یواشکی بگم: انتظارها بالاست! بچه ها بگید زود بجنبند برادر
    جواب ندادن و بازخورد نیومدن از سایت اونهم برای یه مشکل رو باید جدی گرفت،
    البته شما خودت استاد راهی، ما فقط یه دلسوز

     رضا درویش زاده
     پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

     لطف داری عزیز. چشم

  رضا درویش زاده
  پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

  اگر با این ایمیل به من ایمیل دادید من جستجو کردم ایمیلی ندیدم. دوباره برای من ارسال کنید : r.darvishzadeh@gmail.com

   ستار
   پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

   نه برادر من در قسمت (( تماس با ما)) در سایت پیام گذاشتم چون جای دیگه ای رو پیدا نکردم سعادت دیدن یکی از دوستان یا ارتباط نصیبم بشه

   ستار
   پاسخ دهید پنجشنبه 26 تیر 1393

   یه پیشنهاد هم دارم تا چع مقبول افتد:
   دوستان نویسنده یا شما پس از نوشتن هر مطلب زیر اون قسمت که خودتونو معرفی میکنید ایمیل یا آی دی خوتونو بزارید، اگر امکانش هست
   یا حداقل کسانی که در گرداندن سایت مشارکت دارند
   شاید دوستانی مثلن من ! خوششون نیاد تو کامنت ها انتقاد کنن یا پیشنهاد بدن
   میتونن ایمیل بزنن
   ممنون از صبرتون

Damon
پاسخ دهید جمعه 27 تیر 1393

دوستای عزیز سلام
بنده دیروز آپدیت رو گرفتم.لومیا 925 دارم و حدود یک ساعتی طول کشید(wifi 512) که تموم شه
در یک کلام عالی شده
سرعتش ینی واکنشش به تاچ بالاتر رفته..بشدت زیبا تر..برنامه Fiiles که خوبه..و
کرناتا
کرناتا بنظر من یه جهش برای نوع بشره و حتی شاید روزی دردسر ساز بشه ! مثل فیلم her…با گذشت زمان لهجه منو بهتر میفهمه
پاسخ دادنش به سوالاش واقعا حیرت اوره
آیتم فوق العاده ی دیگه ای هم ک داشت ابنه که گوش میکنه(هر آهنگی از هر جاش که دوس داری پلی کن) و به سرعت نام خواننده..البوم و سالشو میگه بهت
فقط در مورد باتریش نمیتونم نظر بدم چون از دیروز یریز دستمه و همش دارم ازش سوال میکنم
در کل باید بگم
وا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ی 😀

سهند
پاسخ دهید جمعه 27 تیر 1393

عزیزان کسی می دونه
RM-941_im_mea2_1139
این رام برای کدو کشوره؟

پیمان
پاسخ دهید شنبه 28 تیر 1393

همش دروغه.کجا اینا اضافه شده؟ هیچ کدوم واقعیت نداره.براتون متاسفم که هنوز خودتون آپدیت و ندیدید ولی واسش خبر میزارید.نه تنظیمات یو اس بی داره.حتی با بینگ و کرتانا هم وارد میشم ولی عمل نمیکنه.اکولایزر هم نداره مگه وقتیکه هندزفیری نزارید.تنظیم نور دستی هم نداره.فقط یکم عکسا بهتر شدن.مصرف باتری هم مثل قبل بالاااااااااست

  رضا درویش زاده
  پاسخ دهید شنبه 28 تیر 1393

  دوست عزیز ما وظیفمون انتشار اخبار منابع موثقه. تمام این ویژگی ها اعلام شدن. حالا اینکه چرا نیومده بحثش جداست. من خب لومیا 520 دارم هنوز نوبت من نرسیده 🙂

امیر
پاسخ دهید شنبه 28 تیر 1393

سلام به همه دوستان و خسته نباشید به دست اندرکاران این سایت خوب…. من لومیا 1520 خودمو زمانی که به نسخه پش نمایش 8.1 آپدیت کردم با مشکلی مواجه شدم …….وای فای گوشیه که به شدت بردش کم شده، زمان که که 8 بود حتی تو کوچه هم من استفاده میکردم..الان از اتاق میرم اتاق بغلی وای فای دیگه جواب نمیده…به نظر شما این مشکل فقط نرم افزاریه و با آپدیت cyan حل میشه یا گوشی از نظر سخت افزاری آسیب دیده با نصب نسخه پیش نمایش؟

  محمود
  پاسخ دهید یکشنبه 29 تیر 1393

  من هم 1520 دارم دقیقا همینی که میگی برای منم بود تا فاصله 20 متری از وای فای استفاده میکردم الان تا 5 متر که دور میشم گیراییش کم میشه
  از 8.1 هستش

Ali sum
پاسخ دهید شنبه 28 تیر 1393

دوستان من مدل گوشیم لومیا 625 هست.
وقتی آپدیتش کردم به 8.1 سمت چپ پایین بالای دکمه بک نور صفحه نمایش بیشتر از قسمتای دیگی به طوری که نصف راست نورش کمه نصفه صپ نورش زیاد تره .
کسی میدونه مشکلش چیه؟!
ینی مشکلش سخت افزاریه؟ یا میشه از تو تنظیمات درستش کرد.
خواهشا یکی کمکم کنه.
مرسی

  محمود
  پاسخ دهید یکشنبه 29 تیر 1393

  دوست عزیز من 1520 دارم این طور شده البته در جهت عکس صفحه گوشیه شما اون هم زمانی که گوشی در جای تاریکی باشه و صفحه نمایش خودکار نور رو کم میکنه این حالت پیش میاد.( دقیقا از سمت بالای راست صفحه تا نصف صفحه تیره تره) وقتی نور رو زیاد میکنم این حالت نیست .به نمایندگی گفتم گفت به خاطر 8.1 هستش باگه
  به نظر میاد باگ 8.1 باشه

  دوستان دیگه دقت کنند و اگر موردی دیدن اطلاع بدن
  ممنون

   Ali sum
   پاسخ دهید دوشنبه 30 تیر 1393

   اره وقتی اپدیتش کردم اینطور شد.
   تو فینفون 8 اینطور نبود .
   ینی آپ دیتی براش میاد ک درستش کنه؟! یا باید ببرمش نمایندگی؟! البته اگه بتونن درستش کنن.
   اینم بگم که من هم اپدیت ساینو دارم هم 8.1 ینی اخرین اپدیتشم گرفتم که اینطور شد.

Ali sum
پاسخ دهید سه شنبه 31 تیر 1393

گوشی لومیا 625 من همین الان از تو جیبم در اوردم دیدم خاموشه هر کاری میکنم روشن نمیشه شارژم داشت پر بود داشتم باهاش کار میکردم یهویی اینطوری شد.
پشت گوشی حرارت داره ولی هیچ عکس العملی نشون نمیده.
ب سیستمم میزنم ارور میدن ک شناسای نشده.
گوشیو دو هفته نیست خریدم مشکلش از چی میتونه باشه؟!
ممنون میشم کمکم کنید

علیرضا
پاسخ دهید چهارشنبه 1 مرداد 1393

سلام .من گوشیم لومیا 520 و تو قسمت extras+infoنوشته لومیا آمبر ، یعنی الان باید اول به بلک آپدیت کنم و بعد به cyan رو بگیرم؟؟

  ho3ein
  پاسخ دهید پنجشنبه 30 مرداد 1393

  بله دوست عزیز اولین الان که بزنی واسه اپدیت گوشیتون به بلک اپدیت میشه و بعد بلک به سیان

   ali
   پاسخ دهید چهارشنبه 12 شهریور 1393

   سلام من گوشیم 520 .نمینویسه امبر.فقط چند تا شماره مینویسه که پس از هر بار اپدیت عوض میشه مثلا w.0.1.5135لبته چیزای مثل رادیو و دابل کلید براش اومده .عایا خیلی طول میکشه 8.1 براش بیاد.

ح-م-ر
پاسخ دهید دوشنبه 27 مرداد 1393

سلام من دیشب آپدیت کردم ب win 8.1 گوشیم عالی بود ! عالی ترم شد خیلی باحال شده گوشی کارکردش 20 20—–گوشیم لومیا 520

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,