Xbox Games Lumia 920 Yellow

تلفن هوشمند من (نویسنده ی WinBeta) در چند سال اخیر ویندوزفون بوده است. در حال حاضر من یک لومیا 1020 دارم و از انتخاب خود راضی هستم. اندروید سیستم عامل غالب دنیا در چند سال اخیر بوده است، و در آمریکا، iOS هنوز بیش تر کاربران را به خود اختصاص داده است. پس چرا با وجود تلفن های اندرویدی و آیفون 6 کسی باید ویندوز فون را انتخاب کند؟

من در زمینه ی تکنولوژی فرد خبره ای هستم که کار با ویندوز، ویندوز فون، مک، اندروید و iOS را به خوبی بلدم و این به این معناست که خانواده و دوستانم سوالات زیادی را در مورد اینکه چه گجتی را بگیرند از من می پرسند. پاسخ من همیشه یکسان است، می خواهی (با آن) چه کار کنی؟ این یک قدم مهم است، که اگر از آن چشم پوشی شود، می تواند هرکسی را به سمت ناامیدی از گجت خودش بکشاند. فهمیدن اینکه چه کاری می خواهید با گجت خود انجام دهید مهم است چون اپل، گوگل، آمازون، و مایکروسافت هر یک تلاش می کنند هر کاری را انجام دهند، آن ها نمی توانند بهترین محصول را برای هر کسی بسازند.

Windows Phone Apps

نکته ی دوم این است که من تلاش می کنم که بگویم گجت ها متفاوت هستند، ولی بهترین گجت از فردی به فرد دیگر متفاوت است. نرم افزار ها ممکن است برای برخی مهم و برای برخی بی مفهوم باشد، پس مهم این است که شما شخصا از گجت خود انتظار انجام چه کاری را دارید. غالبا مردم گجتی می خواهند که بتواند SMS ارسال کند، تماس بگیرد، فیسبوک، اینستگرام و یا ایمیل خود را چک کنند و نرم افزار هایی را که دوستانشان دارند را اجرا کنند. در اکثر موارد همه ی تلفن های مدرن می توانند این کارها را انجام دهند.

پس چرا من بعد از همه ی این ها ویندوز فون را انتخاب کردم؟ من فکر می کنم مایکروسافت کار شگفت انگیزی را با “زبان طراحی مترو” انجام داده است. تلفن من به اثر انگشت من تبدیل شده جایی که همه چیز سازمان یافته است و چیز های مهم در جلوی من قرار می گیرند و چیزهای بی استفاده دور انداخته می شوند. وقتی من قفل صفحه را باز می کنم، در صفحه ی شروع می توانم اطلاعاتی را در مورد آن روز، پیام ها و شبکه های اجتماعی را در یکجا مشاهده کنم، بنابراین من می توانم منابع مختلفی را در یک یا دو ثانیه بعد از بازکردن قفل، چک کنم. غالبا حتی نیازی به باز کردن قفل صفحه ندارم چون Lumia Glance به من اعلان ها و آب و هوا را نمایش می دهد.

من از تلفن خود برای ارتباطات، مرور سبک صفحات وب، پخش موسیقی و اجرای بازی های سبک استفاده می کنم. برای این کارها، ویندوز فون عالی کار می کند و یک تجربه ی قابل اعتماد را به همراه دارد. بازی هایی مانند Words With Friends ،Terreria و اخیرا Minecraft PE به ویندوز فون آمده اند. Pandora ،Podcasts و Xbox Music بیش از نیازم، من را راضی می کنند و یا برای زمانی که مهمان می آید لیست پخش خوبی دارند. Internet Explorer در ویندوز فون سریع است و یک تجربه ی عالی و قابل قبول از مرور صفحات اینترنت را برای من به همراه دارد. همگام سازی tab ها و پخش ویدیوی HTML5 برای من کافی هستند تا از استفاده از یک مرورگر سوم شخص (مرورگری به جز اینترنت اکسپلورر) چشم پوشی کنم.

ارتباطات بخش بزرگی از استفاده ی من از تلفنم را شامل می شود که برای بیشتر مردم نیز ممکن است این گونه باشد. برقراری تماس، استفاده از ایمیل، SMS ،Skype، فیسبوک و توییتر بیشترین زمان من در استفاده از تلفن را به خود اختصاص می دهند. این به این معناست که ویندوز فون به کیبردی عالی نیاز دارد و شگفت انگیز است. کیبرد Word-Flow این سه ویژگی عمده یعنی: تایپ کردن استاندارد، پیش بینی کلمه ی بعدی و shape writing را دارد و تقریبا کامل آن ها را انجام می دهد. پیشنهاد شکلک ساده است و نیازی نیست به صفحات مختلف شکلک ها بروید تا شکلک مورد نظرتان را پیدا کنید.

Great word flow keyboard

“کمبود نرم افزارهای ویندوز فون شاید آزار دهنده باشد، ولی این یک مشکل کوچک است که به ندرت با آن مواجه شده ام”

تبلت من سرفیس 2 است، و من ویندوز 10 را روی کامپیوترم در خانه دارم، ولی بودن در اکوسیستم مایکروسافت دلیلی برای خرید یک تلفن ویندوز فونی نیست. وقتی صحبت از کارکردن سرویس ها با هم به میان می آید مایکروسافت به جز چند مورد مانند همگام سازی tab های اینترنت اکسپلورر کار زیادی را انجام نداده است. یک کاربر محصولات و سرویس های مایکروسافت می تواند نرم افزار های بومی بیشتری را در آیفون و آیپد تجربه کند تا در سرفیس 2 و لومیا 1020، ولی برای من جایی که واقعا از آفیس استفاده می کنم در Desktop است. بنابراین کمبود نرم افزارهای ویندوز فون شاید آزار دهنده باشد، ولی این یک مشکل کوچک است که به ندرت با آن مواجه شده ام.

LEAD Surface OneDrive Dec14 02

در نهایت، یک دلیل دیگر که من از سرویس های مایکروسافت استفاده می کنم این است که من از روش فعالیت آن به عنوان یک شرکت خوشم می آید. به نظر من گوگل خیلی مرموز است و کاربرانش داده ها و اطلاعات خود را به جای پول پرداخت می کنند. اپل بیش از حد کنترل می کند و خیلی به کاربرانش دیکته می کند که چطور از گجت هایشان استفاده کنند.. مایکروسافت توازنی سالم بین طراحی خوب، ابزارهای خوب، اکوسیستم مناسب و حالا اهمیت دادن به نظر کاربران دارد.

“من احساس نمی کنم که وقتی صحبت از کار بین دستگاه ها به میان می آید سازش می کنم”

تکنولوژی در نظر من اول یک ابزار است بعد سرگرمی. مایکروسافت ابزار های عالی مانند آفیس و ویندوز می سازد که من هر روز در خانه و محل کارم از آن ها برای انجام کارهایم استفاده می کنم. من احساس نمی کنم که وقتی صحبت از کار بین دستگاه ها به میان می آید سازش می کنم. من غالبا وقتی در حال وارد کردن داده ها به اکسل هستم، کیبرد فیزیکی را به سرفیس خودم وصل می کنم. فایل ها در OneDrive در کامپیوتر محل کارم همگام سازی می شوند، جایی که بی درنگ می توانم آن ها را باز کنم. OneNote ابزار سازماندهی من برای همه چیز است. من می توانم از Office Lens برای دیجیتالی کردن اسناد کاری استفاده کنم و آن ها را امن و قابل پیدا کردن نگه دارم. امروزه، ابزار های مایکروسافت تکنولوژی را از مانع بودن دور می کند و به من اجازه می دهد تا به چیزهایی که برای من اهمیت دارند برسم و در آینده ی نزدیک نیز محصولات مایکروسافت در همین جهت متمایل خواهند بود.

Cortana_Start

روشی که مایکروسافت در توسعه ی ویندوز 10 به کار گرفته من را در مورد آینده ی مایکروسافت و آینده ی گجت هایم هیجان زده می کند. من از بابت اینکه یک کاربر ویندوز فون (با نرم افزارهای یونیورسال، کرتانا و پلتفرم یکپارچه) هستم هیجان زده ام. کاربران ویندوز فون، توقعات بسیاری را از ویندوز فون 10 دارند، ولی در نهایت بازخورد کاربران یک بخش مهم از موج بعدی ویندوز است. در حقیقت، من باور دارم تغییر ممکن است. این زمان هیجان انگیزی برای کاربران محصولات مایکروسافت است، و تا زمانی که ویندوز فون 10 عرضه شود لومیا 1020 در کنار من خواهد بود.

منبع: WinBeta

منبع : وینفون
 • چهارشنبه 24 دی 1393 23:34
 • 56 نظر
 • محمد رضیانی
 • بررسی
5 پست
محمد رضیانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
جویبار
پاسخ دهید چهارشنبه 24 دی 1393

برای من جای سوال داره
چرا بعد این که مایکروسافت اسم نوکیا رو برداشت . نوکیا تبلت زد و الان میخواد گوشی هم بزنه ، با نام نوکیا
به نظرتون به هم ربط دارن ؟؟؟؟؟؟

  احمد
  پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

  نوکیا به شرکتایی که اسم رسمی ندارن نمی تونن موفق بشن حق استفاده از برندش می ده و در عوض بول می ګیره اون شرکت هام با استفاده از اسم یک برند معتبر محصولاتشون رو می فروشن

  جویبار:
  برای من جای سوال داره
  چرا بعد این که مایکروسافت اسم نوکیا رو برداشت . نوکیا تبلت زد و الان میخواد گوشی هم بزنه، با نام نوکیا
  به نظرتون به هم ربط دارن ؟؟؟؟؟؟

   r0ss0neri
   پاسخ دهید جمعه 26 دی 1393

   به شرکتایی که اسم رسمی ندارن ؟!
   اشتباه میگید .

    پرهام
    پاسخ دهید پنجشنبه 2 بهمن 1393

    r0ss0neri:
    به شرکتایی که اسم رسمی ندارن ؟!
    اشتباه میگید .

    راست میگی. فاکسکانی که الان تبلت ان 1 نوکیا رو میزنه همونیه که ایفون اپلو تولید میکنه. فقط وقتی ایفون میزنه میشه محصول با کیفیت ساخت بالا وقتی ان 1 میزنه میشه تبلت چینی. ملت ما عقلشون به چشماشونه.

illustray
پاسخ دهید چهارشنبه 24 دی 1393

من عاشق تعامل ویندوز و ویندوزفون هستم عاشق یکپارچگی من گوشیمو ریست کردم بعد که اکانتمو زدم حتی پشت زمینه قرارگیری تایل ها هم برگشت من به این می گم قدرت دلیل دیگم من با مایکی بزرگ شدم و می دونم هیچ وقت بی گدار به اب نمی زنه من عاشق ویندوز فون هستم چون مثل مثل شرکت های دیگه نیست که به پایین رده هاش اهمیت نده چون مثل تایزن کپی کار نیست چون از صفر شروع کرده و با سختی میاد بالا من عاشق نرم افزارهای ایکس باکس هستم در کل (IN MICROSOFT WE TRUST)

illustray
پاسخ دهید چهارشنبه 24 دی 1393

شاید خیلی ها ندونن ولی اینو بدونید اولین مرورگر جهان IE11 هستش حتی تو امریکا هم 41 درصد مردم از IE استفاده می کنن شاید باورش سخت باشه ولی برید لینک زیر ببینید
http://microsoft-news.com/new-data-show-a-massive-usage-spike-for-microsoft-internet-explorer-in-the-us-market/

ali
پاسخ دهید چهارشنبه 24 دی 1393

چون دوست ندارم گوشی که دست منه دست یه بچه هم باشه ،چون دوست ندارم گوشی که من باهاش حال میکنم مثل…ریخته باشه تو کوچه و خیابون.میخام متفاوت باشم میفهمی چی میگم؟

  illustray
  پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

  این اصلا نباید دلیل باشه برای رفتن به یک سیستم عامل بعد از مدتی باعث زدگیتون میشه ولی درکل اینم نظریه

  ali:
  چون دوست ندارم گوشی که دست منه دست یه بچه هم باشه ،چون دوست ندارم گوشی که من باهاش حال میکنم مثل…ریخته باشه تو کوچه و خیابون.میخام متفاوت باشم میفهمی چی میگم؟

   namra
   پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

   illustray:
   این اصلا نباید دلیل باشه برای رفتن به یک سیستم عامل بعد از مدتی باعث زدگیتون میشه ولی درکل اینم نظریه

   الان اینایی که رفتن آیفون گرفتن برای پز دادن نیس؟
   نگید نه که همه مون دیدم که تو ایران هرکی آیفون میگیره فقط و فقط برای پز دادنه

    reza
    پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

    namra: الان اینایی که رفتن آیفون گرفتن برای پز دادن نیس؟
    نگید نه که همه مون دیدم که تو ایران هرکی آیفون میگیره فقط و فقط برای پز دادنه

    خودم کسی رو میشناسم موتورشو فروخته رفته ایفون خریده
    ایفون خیلی خزه

illustray
پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

این عالیه که این بررسی رو گذاشتید ممنون

ramtin021
پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

سلام بچه ها من 1520 خریدم دارم از ذوقم میمیرم ! فعلا که باورم نشده هنوز ولی دعا می کنم هر کدومتون خواستین بخرین سریع عین من 2 سال پول جمع نکنید براش عالیه
خیلی کیف می ده ! ببخشید بی ربط بود

  مازيار
  پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

  انشالله كه مباركت باشه و هي باهاش خبرهاي خوش بشنوي و از كاركردن باهاش هر چه بيشتر لذت ببري

  شاهو
  پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

  مبارکه
  خیلی خوشحال شدم
  ایشالله همیشه باهاش خبرهای خوش بشنوی و خوش خبر باشی
  شیرینی ما هم یادت نره
  ههههههههههههه
  مبارکه رامتین خان

  namra
  پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

  ramtin021:
  سلام بچه ها من ۱۵۲۰ خریدم دارم از ذوقم میمیرم ! فعلا که باورم نشده هنوز ولی دعا می کنم هر کدومتون خواستین بخرین سریع عین من ۲ سال پول جمع نکنید براش عالیه
  خیلی کیف میده ! ببخشید بی ربط بود

  ایشالا منم واسه عید بعد از یه سال صبر کردن میگیرم
  داداش پارسال اومدا چجوری دو سال صبر کردی؟

   ایمان
   پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

   namra: ایشالا منم واسه عید بعد از یه سال صبر کردن میگیرم
   داداش پارسال اومدا چجوری دو سال صبر کردی؟

   بنده خدا این یکسال ، دوسال بهش گذشته
   میفهمی؟؟؟؟زجر کشیده میفهمی؟؟؟
   🙂
   مخلصتم داداش

   پوری
   پاسخ دهید پنجشنبه 2 بهمن 1393

   خوشبحالتوووووون من الان چند ماهه تو کف 1520م….یه اندرویدی دارم هر روز میبینمش حالم بد میشه….خوشبحال اونایی که پول دارن…فکر کنم تا یه سال آینده بتونم یه ویندوز فونی بخرم
   :(((((((((((

  Yasser
  پاسخ دهید جمعه 26 دی 1393

  ایشاا… دعات مستجاب شه ما هم بخریمء البته سابقم توی انتظار کشیدن ازت بیشتره

ح.ف
پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

غالب، نه قالب 🙂

  حمیدرضا عبدی
  پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

  ممنون از شما
  متن اصلاح شد

خشایار
پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

چرا بک گراند تایلای عکس آخری ماله لاک اسکرین گلکسی اس 5؟؟؟؟ 😀

  بردیا
  پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

  خشایار:
  چرا بک گراند تایلای عکس آخری ماله لاک اسکرین گلکسی اس ۵؟؟؟؟

  شده ویندوزروید

سجاد
پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

خیلی مقاله زیبا و کاملی بود ممندن به خاطر ترجمه

علی جعفری
پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

عکسش که 1020 نبود البته…..
ینی الان وینفون 10 بیاد 1020 میندازه کنار؟!!! 😐 😐 😐 😐

mohammad
پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

کورتانا رو تو عکس اولی دیدین یعنی این حال خاصی داره که آدم باهوش ترین گوشی رو داشته باشه نه صرفا اسباب بازی !
بزارید تو سایتهای دیگه بهمون بگن متعصب ولی من عاشق وین فونم گوشی بعدیم قطعا 830 هست فقط مواظب باشید گوشیتون رو چشم نزنن چون وقتی دستتون هست همه بی اختیار مجذوب طراحی لومیا میشن با تشکر از تک تک دوستان

  barzan
  پاسخ دهید سه شنبه 20 اسفند 1393

  داداش 930 بگیر اون همه هزینه میکنی یکم دیگه بزار روش من که روی آیفون فایو اس های دوستامو کم کردم بااش همه کف شون بریید

  mohammad:
  کورتانا رو تو عکس اولی دیدین یعنیاین حال خاصی داره که آدم باهوش ترین گوشی رو داشته باشه نه صرفا اسباب بازی !
  بزارید تو سایتهای دیگه بهمون بگن متعصب ولی من عاشق وین فونم گوشی بعدیم قطعا ۸۳۰ هستفقط مواظب باشید گوشیتون رو چشم نزنن چون وقتی دستتون هست همه بی اختیار مجذوب طراحی لومیا میشن با تشکر از تک تک دوستان

mansour
پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

به خدا اگر گلکسی ها را در دست چپ و آیفون ها را در دست راستم بگزارند ،باز هم از ویندوز موبایل دست نخواهم کشید.
I love ❤ Windows mobile

hesam
پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

اینجا بحث بهتر بودن سیستم عامل نیست چرا که هر سیستم عاملی مزایا و معایب خودشو داره، اینجا بحث تجربهست ، بحث انتخاب و البته بحث وینفون!

علی
پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

اگه تعصب رو بزاریم کنار خیلی ها به خاطر متفاوت بودن پا به این سیستم عامل گزاشتن ولی اپه بخوایم خوب نگاه کنیم میبینیم تنها غبطه ای که ما میخوریم شاید نبود کلش اف کلنس باشه وحالا غبطه ای که اونا میخورن (اندرویدی ها ) خوش به حالشون تو ارزونترین گوشیهاشوم هم تاچ ای پی اس به کار رفته طراحیش بی نظیره رنگ هاش چه دلرباس هنگ نداره تو بازی هاش ما تو منو هنگ نکنیم باید کلاهمون رو تو هوا پرت کنیم و خیلی چیزای دیگه از امنیت بگیر برو بالا میبینید خاص بودن شعار ماست نه پز دادن

سعید
پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

:)) دم همه تون گرم .. مایکروسافت باید یه سر به اینجتا بزنه عاشق و شیفته‌هاشو ببینه حال کنه و انگیزه‌ بگیره …
.
.
پ.ن. شعار این دوستمون از همه بهتر بود منم میگم:
(IN MICROSOFT WE TRUST)

هههههههههههههههههههههی
پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

خوش به حالتون ما که نداریم

peyman
پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

منم یه هفته پیش 1020 گرفتم
گوشی قبلیم آندروید بود خیلی هنگ میکرد
الان خیلی از ویندوز فون راضیم

علی وکیلی
پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

دیگردلایل وفاداری به وینفون از نظر من:
اینجا یه بحثی مطرحه.به جرات میتونم بگم که خیلی از افرادی که اندروید دارند،حتی یبارم به منابعی مثل سایت ها برای حل مشکلشون نمیرند و از اطرافیانشون میپرسند. برخلاف اندروید و تاحدودی آی او اس آدمایی ک در اطرافمون ویندوزفون داشته باشن کم هستند.به همین دلیل یه کاربر وینفونی مجبوره خودش به منابعی مثل همین سایت بره و هرآنچه که لازم داره رو بگیره.وچون این سایت ها اطلاعات کاملی رو درباره وینفون،ماکروسافت،برنامه های اینده مایکروسافت و… ارائه میدن به همین دلیل تقریبا به تمام چم و خم کار آشنا میشه.که این خودش باعث یه جور وفاداری میشه، چون وقت و انرژی زیادی برای یادگرفتنش گذاشته میشه.

یکی دیگه ازدلایل حداقل برای من این هستش که تقریبا وینفون از همون وقتی ک امکانات خیلی کمی داشت رو باهاش کار کردیم و تمام امکاناتی که اومده و تمام نرم افزارایی که اومده رو بهش مسلطیم.الان خیلی از ماها میدونیم بهترین نرم افزارا تو هرزمینه ای اسمش چیه،کی اپدیت شده و…
که البته منحصربودن استور دلیل این قضیه هستش،چون ماتمام نرم افزارامونو فقط ازاستور میگیریم و اپدیت میکنیم.برعکس اندروید که چندین استور براش وجود داره.
نمیدونم تونستم منظورمو خوب برسونم یانه.ولی سعی کردم بتونم کمکی کرده باشم

رضا
پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

ببخشید سوالم بی ربطه ولی کلش برنامه ای برای نسخه ی ویندوز نداره؟؟؟باو خسته شدم دوستامو دیدم که باهم کلن دارن یا درباره ی کلش صحبت میکنن

اردلان
پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

اردلان:
یه درخواست مسخره دارم

ببخشید متنم کامل نیومد ، میشه عکسی که توی بکگراند این گوشی توی تصویر هست رو اینجا واسه دانلود بزارید؟ یه چیز شبیهش هم باشه خوبه، ممنون ، راستی مطلب خیلی خوبی بود ، باز هم ممنون

  Schervin
  پاسخ دهید دوشنبه 29 دی 1393

  اردلان: ببخشید متنم کامل نیومد ، میشه عکسی که توی بکگراند این گوشی توی تصویر هست رو اینجا واسه دانلود بزارید؟ یه چیز شبیهش هم باشه خوبه، ممنون ، راستی مطلب خیلی خوبی بود ، باز هم ممنون

  برنامه theme+ رو دانلود کنید

  namra: الان اینایی که رفتن آیفون گرفتن برای پز دادن نیس؟
  نگید نه که همه مون دیدم که تو ایران هرکی آیفون میگیره فقط و فقط برای پز دادنه

  90 درصد کسانی که آیفون دارن به نظرم هیچی از iT و دنیای دیجیتال سر در نمیارن !

   امیر
   پاسخ دهید شنبه 13 اردیبهشت 1394

   خدایی یکی از بچه های دهاتی دانشگاه ما انصافا که هیچی یعنی بخدا هیچی از تکنولوزی سرش نمیشه رفته ایفون 6 خریده بعد تازه چی 128 گیگ ، یعنی خدایی فقط ئاسه اینکه قیف بیا…

erfan fire
پاسخ دهید شنبه 27 دی 1393

سلام بچه ها من خودن 6 ماه پیش 1520 خریدم اما چون همه ی اطرافیانم ایفون داشتن نیتونستم مچ بشم این موضوع خیلی ناراحتم میکرد بس مجبور شدم بفروشمش باخیلی ضرر. الان خیلی پشیمونم الان فکر میکنم اشتباه بود فروشش شما از این اشتباه ها نکنید ببخشید بیربط بود:(

erfan fire
پاسخ دهید شنبه 27 دی 1393

خواهش میکنم
اشکال نداره

moji
پاسخ دهید یکشنبه 28 دی 1393

سلام بکس.اقا من یه سوال دارم.گوشیم اچ تی سی۸اس هست.شدید هنگ میکنه خو.شما میگین تو رده پایینا هنگ نمیکنه.دیگه حالم داره از وینفونو محدودیتاش بهم میخوره.اه

  امیر
  پاسخ دهید شنبه 13 اردیبهشت 1394

  ببین داداش گلم وینفون اصل برنامه ریزیش مال گوشی های سری لومیا هست چون با لومیاها خیلی سازگاره و اصلا هنگ نداره ، رده پایین منظور لومیا 520 نه گوشی های اچ تی سی. به نظر من کلا گوشیتو بفزوش و به خانواده لومیا بیا چون پشیمون نمیشی چون 8 اس هم همچین گوشیه شاخی نیست بگی نمیتونم دل بکنم. بفزوش یه گوشی رده پایین لومیا مثلا 535 بخر اونموقع فرقو احساس میکنی جیگر

mohammad.n
پاسخ دهید یکشنبه 5 بهمن 1393

سلام به همگی .من تازه به خانواده ویندوز فون ملحق شدم .یه دونه لومیا 930دارم ولی واقعا هنگام کار باهاش هیجان زده میشم یه تجربه متفاوته.افسوس میخورم وقتی به گذشته فک میکنم که در گیر اندروید بودم .امیدوارم هر کی نظر میده هر دو سیستمو کار کرده باشه .تابفهمه ویندوز فوق العادست.ببخشید طولانی شد

بنیامین
پاسخ دهید پنجشنبه 9 بهمن 1393

گفتید میتونم اعلانات رو از طریق لومیا گلنس ببینم.
من گوشیم لومیا ۹۳۰ است و این امکان رو ندارم.
وقتی خریدمش متوجه شدم گلنس روش نصب نمیشه،خیلی خورد تو ذوقم.گوشی قبلیم لومیا ۶۲۰ بود توو اون داشتم
ولی لومیا ۹۳۰گوشی به این عظمت Glance نداره.

  علی گلشن
  پاسخ دهید پنجشنبه 9 بهمن 1393

  برای اینکه صفحش LCD نیست عزیز. OLED هست.

بنده خدا
پاسخ دهید دوشنبه 13 بهمن 1393

اقا اگه اندروید کلش او کلنز دارن ما هم Age Of Empire داریم بیاید همه با هم رو این تمرکز کنیم که ما هم می تونیم مثل اونها بهمون خوش بگزره چرا خودمونو گول می زینم که اون بازی از بازی ما بهتره اگه خودمون به خودمون حال ندیم و باور نداشته باشیم که بازی ما هم مثل بازی اونا خوبه نمی تونیم خلا کلش رو پر کنیم.

امیر
پاسخ دهید شنبه 13 اردیبهشت 1394

دلم میسوزه واسه اونایی که اندروید دارن و با ویندوزفون کار نکردن. بخدا اگه با وینفون کار کنید محاله دیگه سمت سیستم عامل دیگه ای برید. بخدا اگه کار کنید دیگه از اندروید واقعا بدتون میاد. بخدا ایفون خریدن که واقعا اشتباهه محضه. چون انصافا به پولش نمی ارزه. والا همین دیشب خواستم با ایفون 6 دوستم عکس بگیرم ازشون انصافا نه کیفیت صفحه داشت نه دوربین خوب. بابا خدایی اصلا با 1520 قابل مقایسه نیست. نمیدونم اخه چرا اینقد مردم اشتباه میکنن!!!!

امیر
پاسخ دهید شنبه 13 اردیبهشت 1394

اقایون اندرویدی و سامسونگی و اپلی خداییش برای یکبار که شده این تعصب مسخره رو بزارید کنارو یه هفته وینفون کار کنید بعدا متوجه میشید. اخه اقا مگه شما از یه سیستم عامل چی میخواید که وینفون نداره؟؟؟؟ جالبه برام خدایی. سرعت بالا ، بدون هنگ ، بلوتوث داره ، هر برنامه اییم خدایی فک کنید تو استورش هست والا. حالا به کلش گیر ندید چون اگه هدفتم بازی باشه خوب بابا اخه Age هم همونه بخدا. هیچ فرقی نداره.

امیر
پاسخ دهید شنبه 13 اردیبهشت 1394

بابا بخدا من هم 920 داشتم هم 520 هم 1520 . بخدا همون 920 همچیش از ایفون 5s شاخ تره. خدایی کیفیت دوربینش محشره. همچیش خوبه لامصب. اخه یکبار برید کلیپاشو ببینید. یکبار برید کار کنید با گوشی های لومیا ، اونموقع بیاین نظر بدید

امیر
پاسخ دهید شنبه 13 اردیبهشت 1394

از لحاظ خرابی و مقاومت بخدا نوت 3 دوستم از جیبش افتاد صفحش خورده خورد شد، ای سی گلکسی اس 4 دوستم خود به خود سوخت. به جون مامانم گوشیم (1520) از فاطله 2 متری با صفحه خورد زمین ، انصافا گفتم ترکیده الان ، بخدا هیچیش نشد ، خودم کف کردم. بابا یه چیزی هست حتما دیگه.

امیر
پاسخ دهید شنبه 13 اردیبهشت 1394

ببینید قبول کنید سامسونگ با تبلیغات قوی اینقد پیشرفت کرد. در صورتی که نوکیا هنوز کسی لومیاهاشو نمیشناسه انصافا. مثلا همون 920 مال سال 2012 اصلا هنوز طرف دستت ببینه میگه اینارو نوکیا جدید میزنه؟؟؟؟؟ درصورتی که تبلیغ میکرد بخدا هزار برابر از گوشی هم دوره خودش یعنی گلکسی اس3 بهتره از همه لحاظ ولی اس 3 اون همه فزوش کرد چون همه جا تبلیغه سامسونگ.

امیر
پاسخ دهید شنبه 13 اردیبهشت 1394

یعنی انصافا گوشی های لومیا رو دست دومشم ادم با اطمینان میخره چون خدایی به این راحتیا نه خراب میشن نه چیزیشون میشه. اقا یکبار که شده بجای اینکه اشتباه کنید و با 2 میلیون و به بالا ایفون و نمیدونم سامسونگ بخرید اخه چرا یکم در مورد لومیا تحقیق نمیکنید. مثلا 930 بابا محشره انصافا ، بخدا این گوشی باید 2 تومن پولش باشه نه 1350.

امیر
پاسخ دهید شنبه 13 اردیبهشت 1394

و در اخر به نظر من اگه قرار باشه اندرویدم دستتون بگیرید بد نیست یه نگاهی به گوشی های موتورولا بندازید مثلا موتوایکس 2014 با قیمت 1800 با قاب پشت چوبی صفحه فول اچ دی 5.2 و Assemble in USA.

امیر
پاسخ دهید شنبه 13 اردیبهشت 1394

بابا بیخیال این شرکت سامسونگ شید اخه. واقعا چیجوری شما دلتون میاد سامسونگ و با مایکروسافت غول دنیای تکنولوژی مقایسه کنید. اون بدبخت بیل گیتس دهنش صاف شد کل دنیاروگرفت بعد حالا اومدید با یه شرکتی که تازه تو دنیای تکنولوژی پا گذاشته مقایسه میکنید. بابا سامسونگ باید همون یخچالشو بزنه که انصافا برفک نمیزنه 🙂

امیر
پاسخ دهید شنبه 13 اردیبهشت 1394

بابا قبول کنید اخه سامسونگ فقط با تبلیغ جلو اومده که یه بچه 5 ساله پشت ویترینه موبایل فروشی گیر میده بابا من سامسونگ میخوام دیگه. اخه اون اصلا نمیدونه گوشی چیه خدایی فقط اسم سامسونگو شنیده دیگه یا خدایی دست هر دهاتیو میبینه یه سامسونگ اس 5 گرفته دستشو کلی حال میکنه. بخدا اگه از گوشی چیزی سرش بشه. والا نمیشه

امیر
پاسخ دهید شنبه 13 اردیبهشت 1394

یه چیز جالبتر که خیلی دیوونم کرده اینه که طرف موبایل اندروید داره میره تبلته اندرویدم میگیره مثلا طرف نوت 3 داره میره یه تبلت سامسونگم میگیره ، اخه یکی نیست بگه ادمه باهوش والا این همونه فقط بزرگتر شده. بابا اخه دیگه با بی اطلاعات خرید کردن تا چه حد. بجای اون یبلت اندروید یه ویندوز بگیر حداقل میدونی یه کامپیوتر داری و کار واقعا کامپیوتر و میکنه برات و ویندوزشم دستاپه. دیگه چی میخوای!!!!

Ehsan
پاسخ دهید سه شنبه 28 مرداد 1394

با اندرویدی ها کل نندازین ارزش نداره الان آی او اس ها دارن میمیرن که چرا ویندوز میخرین آیفونم خز شده :دی

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,