3D_Touch_lede_sim

با پشت سر گذاشتن تعطیلات سال نو میلادی و همچنین کنفرانس بزرگ CES، نوبتی هم که باشد نوبت مایکروسافت است . شرکتی که بر خلاف رقبا، با معرفی نوکیا 215 سال 2015 میلادی را با ملایمت آغاز کرد .

این همه چیز نیست! چشم تمام کاربران ویندوز و طرفداران این شرکت به رویداد 21 ژانویه دوخته شده است . رویدادی که بیش از هر کسی کاربران ویندوزفون انتظار آن را می کشند .

phone_insider_store_list_1024

نرم افزار Phone Insider و حواشی آن 

اگر پیگیر اخبار بوده باشید و یا گذرتان به استور ویندوزفون افتاده باشد، حتما اطلاع دارید که نرم افزاری جدید و مرموز به نام Phone Insider در استور ویندوزفون قرار گرفته است مانند همان چیزی که در اکتبر سال 2013 اتفاق افتاد و نرم افزار Preview For Developers در اختیار کاربران توسعه دهنده قرار گرفت تا آن ها بتوانند نسخه های پیش نمایش و آزمایشی ویندوزفون را دریافت و امتحان کنند و باگ های موجود در آن را به مایکروسافت گزارش دهند تا به هر چه بهتر شدن این سیستم عامل کمکی کرده باشند. از وقتی که ویندوز 10 رونمایی شد، کاربران میتوانند با مراجعه به سایت Windows Insider خود را به عنوان توسعه دهنده معرفی کرده و نسخه پیش نمایش ویندوز 10 را دریافت و امتحان کنند . برنامه Phone Insider برای کاربران موبایل نقش همان سایت Windows Insider  برای کاربران دسکتاپ را دارد و هر دو آن ها یک کار انجام می دهند و آن هم دریافت نسخه های پیش نمایش ویندوز و ویندوز موبایل است. آن چه که متفاوت است نام آن هاست . اما چه لزومی داشت که برنامه قبلی با این برنامه جدید جایگزین شود ؟ آیا مایکروسافت قصد دارد تا ما را سورپرایز کند ؟

gabe-tweet-insider

Gabriel Aul ( رئیس بخش توسعه دهندگان ویندوز ) می گوید : ما درباره برنامه Phone Insider در تاریخ 21 ژانویه ( 1 بهمن ) بیشتر توضیح خواهیم داد .

وقتی که رئیس بخش توسعه دهندگان ویندوز که یک منبع قابل اعتماد است این چنین پیامی را درج می کند، تنها یک دلیل دارد و آن هم احتمال رونمایی از ویندوز موبایل 10 در تاریخ ذکر شده است .

شاید با استفاده از این برنامه نسخه های پیش نمایش ویندوز موبایل 10 به سرعت در اختیار توسعه دهندگان قرار گیرند . مانند ویندوز 10 دسکتاپ که پس از رونمایی در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفت .

توسعه دهندگان با استفاده از برنامه Preview For Developers نسخه های تایید شده و ایمن و تقریبا بدون نقص را دریافت می کردند اما ممکن است که این  برنامه جدید عملکردی کاملا متفاوت داشته باشد و نسخه های آزمایشی لزوما بدون نقص نباشند!

McLaren-7-camera

چه بر سر آپدیت دوم ویندوزفون 8.1 خواهد آمد ؟

اگر اوضاع بر طبق معمول پیش می رفت، ویندوزفون 8.1 باید دست کم دو بروز رسانی دریافت می کرد. البته مایکروسافت هیچ گاه به صورت رسمی به بروز رسانی دوم ویندوزفون 8.1 اشاره نکرده است اما انتظار می رفت که این بروز رسانی در سال 2015 منتشر شود . اگر به گذشته باز گردیم و اخبار و شایعات اولیه ای که درباره ویندوزفون 8.1 منتشر شده بود را مرور کنیم، باید حداکثر تا پاییز 2014 کاربران هر دو بسته بروز رسانی را دریافت می کردند! در حالی که این چنین نشد و بروز رسانی اول که همان لومیا دنیم می باشد در اواخر سال 2014 میلادی منتشر گردید!

در همان اخبار و شایعات اولیه گفته شده بود که تمرکز اصلی بروز رسانی اول و دوم ویندوزفون 8.1 بر روی صفحه لمسی سه بعدی است و گوشی پرچمدار مک لارن با این قابلیت و در پاییز 2014 معرفی می شود!

متاسفانه این اتفاقات روی ندادند . پروژه مک لارن لغو شد و بروز رسانی اول ویندوز فون 8.1 این قابلیت را به همراه نداشت و همچنان کسی از سرنوشت بروز رسانی دوم ویندوزفون 8.1 اطلاع ندارد . گفته می شود انتشار آن لغو شده است اما ممکن است مانند اخباری که در گذشته درباره بروز رسانی ها و تاریخ انتشار آن ها منتشر شد این نیز صحت نداشته باشد .

از حق نگذریم بسته اول بروز رسانی قابلیت های جذابی را به ویندوزفون افزود و این قابلیت ها در پرچمدارانی چون لومیا 930 و لومیا 1520 محسوس تر است . قابلیت هایی چون : امکان ساخت پوشه زنده در صفحه استارت، کاشی زنده برنامه Battery Saver، امکان کنترل دیتای موبایل در اکشن سنتر، تغییرات محسوس دوربین در پرچمداران و …

build-14226-Windows-Phone-lede

DANIEL RUBINO سر دبیر وب سایت Windows Central می نویسد :

” من و سایر کسانی که خود را به عنوان توسعه دهنده معرفی کرده ایم به خوبی می دانیم که پس از عرضه نسخه رسمی ویندوزفون 8.1 یا همان لومیا ساین تا به حال 4 بروز رسانی دریافت کرده ایم ( آخرین نسخه 14219 بود ) و درمورد آپدیت دوم هیچ چیز معلوم نیست . من حدس می زنم که اخباری که در گذشته منتشر شد خود سر نخ بوده اند! به عنوان مثال امکان دارد که لغو شدن پروژه گوشی مک لارن به دلیل آن بوده است قرار بود مبتنی بر آپدیت دوم ویندوزفون عرضه شود و گویا تصمیم لغو آپدیت دوم از مدت ها پیش اخذ شده است!

جالب است بدانید که نسخه سیستم عامل برخی از گوشی های ویندوزفونی مانند لومیا 535 و یا لومیا 930 بنده 14226 می باشد و این امر نشان دهنده این است که هر بروز رسانی که بخواهد به صورت رسمی مانند لومیا دنیم منتشر شود، پیش نیاز آن چندین بروز رسانی کوچک است مانند آن چه که توسعه دهندگان پس از لومیا ساین شاهد آن بودند . به عقیده بنده اگر بروز رسانی دوم وجود داشته باشد برای انتشار رسمی به چندین بروز رسانی کوچک و پیش نمایش نیاز دارد . یا شاید هم قضیه متفاوت است و من نمیدانم …

اگر نظر شخصی من را بخواهید، می گویم بروز رسانی دوم ویندوزفون 8.1 لغو نشده است اما ممکن است به اندازه بروز رسانی اول بزرگ و مهم نباشد . “

 windows_10_preview_build_update_hero

باید منتظر ماند و دید!

تنها 8 روز دیگر تا رویداد مهم مانده است و اگر از طرفداران مایکروسافت هستید و می خواهید هر آن چه که مایکروسافت برایتان در نظر گرفته ببینید، این زمان کوتاه تبدیل به یک مدت بلند می شود! در طول این مدت ممکن است اخبار و شایعات بسیاری بشنویم و نباید به آن ها چندان توجهی کرد زیرا ممکن است توقع ما را بالا ببرند!

در این کنفرانس احتمال می رود که مایکروسافت از نسخه جدیدی از ویندوز 10 که برای تلفن های هوشمند و تبلت ها آماده شده است رونمایی کند که بر طبق شایعات ویندوز موبایل نام دارد . مطمئنا مایکروسافت آن قدر دلیل کافی دارد تا رضایت طرفدارانش را در هفته آینده جلب کند . در این کنفرانس نباید انتظار معرفی یک تفن هوشمند جدید را داشت چرا که این رویداد تماما درباره سیستم عامل است و اگر می خواهیم یک لومیا جدید را ببینیم باید منتظر کنگره جهانی موبایل بارسلون که در اسفندماه برگزار می شود باشیم .

باید فقط منتظر بمانیم و ببینیم غول نرم افزاری چه سورپرایزی برایمان تدارک دیده است .

با تشکر از سالار عزیز بابت تلنگر این خبر به ما

 منبع : Windows Central

منبع : وینفون
 • سه شنبه 23 دی 1393 11:19
 • 43 نظر
 • عرفان مرادی
 • بررسی
998 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
سعید
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

امیدوارم اینبار با این آپدیت تغییراتی مهم تر رو ایجاد کنه تا کاربران این سیستم عامل هم بیشتر شوند.

Joze Antonio R,E.Y.E.S
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

کاش این تاریخ هاتون رو به شمسی میگفتین… ! آدم باید ۳ ساعت بشینه حساب کنه ببینه ژامویبه چیه ژامبیه چیه ژانویه و دسامبر چیه و کی میشه به تاریخ خودمون!!!… 😐 میهن دوست باشین یکم…

  milad
  پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

  Joze Antonio R,E.Y.E.S:
  کاش این تاریخ هاتون رو به شمسی میگفتین… ! آدم باید ۳ ساعت بشینه حساب کنه ببینه ژامویبه چیه ژامبیه چیه ژانویه و دسامبر چیه و کی میشه به تاریخ خودمون!!!… میهن دوست باشین یکم…

  4 شنبه هفته اینده اول بهمن 1393

   babak
   پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

   milad: ۴ شنبه هفته اینده اول بهمن ۱۳۹۳

MIiladSahraie
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

سال 2015 و نوکیا ۲۱۵ 😐
والا همینم خوبه – رقبا هم که کاری نکردن اصلا نه نوچچچچ – فعلا با مایکی هستیم دور هم 🙂

مسعود
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

سلام من لوميا 930 دارم هنوز دنيم نيومده برام ؟

  سلمان
  پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

  نه من رفتم نگا کردم برات نیومده،هروقت اومد میزنم نصب بشه واسمون

  مسعود:
  سلام من لومیا ۹۳۰ دارم هنوز دنیم نیومده برام ؟

شهاب
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

آقا این آپدیت دنیم کلا متوقف شد؟؟

MHR
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

گوشی من الان همه قابلیت های لومیا دنیم رو داره ولی هنوز ساین هستش

  Diho
  پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

  مطعمن نیستم ولی فک کنم اگه Extra info رو اپدیت کنی درست بشه!

امیرحافظی
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

چه انتظاری داریم:
۱- معرفی قابلیت دوگانه ی استارت برای سوییچ بین تبلت و دسکتاپ
۲- انیمیشن ها و محیط جدید ویندوز
۳- کاشی های تعاملی برای همه ی ویندوزها
۴- حضور کورتانا بعنوان دستیار صوتی ویندوز رومیزی
۵- طراحی مسطح همه ی آیکون ها
اتفاقات جذاب:
۱- همگام سازی تماس ها و پیامک ها بین گوشی و ویندوز
۲- معرفی سیستم عامل برای ابزارهای پوشیدنی
۳- زیبا و همسان شدن محیط ویندوز فون (ویندوز موبایل) با ویندوز رومیزی
۴-امکان جابجایی اطلاعات لین ویندوز و گوشی از طریق وای فای
۵- نوتیفیکیشن سنتر جامع در ویندوز موبایل
۶- رونمایی از چند ویژگی کاربردی کورتانا
۷- خبرهای خوش از استور ( ورود بازی های محبوب باقی پلت فورم ها، نرم افزارهای اینستاگرام، و اپ ها گوگلو یا حتا لاین و وایبر بهتر)
۸- قابلیت سفارشی سازی کیبورد

_NIMA_
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

سلام دوستان .
میدونم خیلی بی ربطه ولی ببخشید لطفا .
به نظر شما لومیا 820 بخرم یا اچ تی سی 8x ؟
کلا تو رنج 600 تا 800 کدوم گوشی وینفونی از همه بهتره ؟

  Mohammad_Saeed
  پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

  _NIMA_:
  سلام دوستان .
  میدونم خیلی بی ربطه ولی ببخشید لطفا .
  به نظر شما لومیا ۸۲۰ بخرم یا اچ تی سی ۸x ؟
  کلا تو رنج ۶۰۰ تا ۸۰۰ کدوم گوشی وینفونی از همه بهتره ؟

  هرچی میگیری بگیر ، فقط نوکیا بگیر

  sina sajadi
  پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

  داداش 8x که خیلی شاخ تره از 820 ولی 535 هم هست 1320 هم میتونی از فروشگاه های غرب کشور بگیری

  _NIMA_:
  سلام دوستان .
  میدونم خیلی بی ربطه ولی ببخشید لطفا .
  به نظر شما لومیا ۸۲۰ بخرم یا اچ تی سی ۸x ؟
  کلا تو رنج ۶۰۰ تا ۸۰۰ کدوم گوشی وینفونی از همه بهتره ؟

کاوه
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

ویندوز 10 اومد ومن هنوز. اندرخم ویندوز8.1هستیم

محمد
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

چرا اینقدر میگید لومیا ؟
ما اچ تی سی دار ها هم منتظر ویندوز موبایل ۱۰ هستیم !

  saeed
  پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

  واقعا شاید یکی از اشتباهات مایکروسافت همینه باید خیلی سریع از وادی تولید گوشی بیاد بیرون چون سیستم عاملش از لحاظ ساختاری به ios اپل نزدیک و از اونور از دوست داره از لحاظ فراگیری به هنگروید برسه و پشت سرش بزاره والا تموم شرکتا با گوشیهای ارزون قیمت میان سمت وینفون!
  از ترس وجود غول نرمافزاری جهان مایکروسافت

kaiser
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

سلام دوستان کسی خبر داره دور جدید اپدیت ها از کی شروع میشه!!!
من رام هنگ کنگ دارم کی میاد؟!!سری قبلی یه هفته ای اومد این سری ….

mohamad
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

بنده هم همین فکرو میکردم که آپدیت دوم لغو نشده و به دلیل یکسری مسايل کمرنگ شده و این موضوع نشان از یک رخ داد بزرگتر است.
البته این نظر بنده است.

MHR
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

آقایانی که اینستاگرام دارن و اینگلیسیشون خوبه بیاین به اینستاگرام HTC اونجا دارن از ویندوز فون بد میگن لطفا از من دفاع کنید

saeed
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

خداییش ما بچه های ویندوزفون به کلمه صبر معنا بخشیدیم!
امیدوارم یه حال اساسی بده این مایکروسافت!

ali z
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

سلام
می خواستم ببینم این برنامه phone insider الان توی استور هست یا نه؟
من که هر چی سرچ کردم پیدا نشد.

  ali.naseri
  پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

  سلام منم پیدا نمیکنم این برنامه رو ؟ اومده یا نه؟

سعید
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

salam
man phone insider ro nasb lkardam etelaate goshi ro be koja email bayad bokonam mishe rahnamai konin

shayan
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

سلام من امروز لومیا 930رو از دبی با قیمت عالی خریدم
ولی حالا که میگین قراره اسفنده گوشی جدید معرفی کنی
خداییش خورد تو ذوقم
اخه گفته بودن تا خرداد ماه پرچمدارشو معرفی نمیکنه
یکی میشه توضیح بده لططفا

AMIR
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

سلام خسته نباشید
ببخشید میدونم اینجا نباید سوالمو مطرح کنم ولی خواهشا جواب بدید
من میخوام یه گوشیه ویندوز بگیرم
دوربین جلو برام خیلی مهمه
خودم از 830 و 930 خوشم اومده
میخواستم بدونم کدومش بهتره
و میخواستم بدونم در حد کدوم گوشیه پرچمداره؟
ممنونم از سایت خوبتون

  sina sajadi
  پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

  داداش 930 خدایی خیلی شاخه در پرچمدار های امساله ولی 830 در حد پرچمداره پارساله 930 دوتا سرو گردن قویتره

  AMIR:
  سلام خسته نباشید
  ببخشید میدونم اینجا نباید سوالمو مطرح کنم ولی خواهشا جواب بدید
  من میخوام یه گوشیه ویندوز بگیرم
  دوربین جلو برام خیلی مهمه
  خودم از ۸۳۰ و ۹۳۰ خوشم اومده
  میخواستم بدونم کدومش بهتره
  و میخواستم بدونم در حد کدوم گوشیه پرچمداره؟
  ممنونم از سایت خوبتون

   AMIR
   پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

   sina sajadi:
   داداش۹۳۰ خدایی خیلی شاخه در پرچمدار های امساله ولی ۸۳۰ در حد پرچمداره پارساله ۹۳۰ دوتا سرو گردن قویتره

   خب اونو میشه از مشخصاتش گرفت …
   ولی فقط دوربین جلوش برام مهمه !!!
   بنظر شما 930 بهتره؟

    mostafa
    پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

    اقا ۹۳۰بگیر من روزی ده بار هی میرم تو این سایتا در مورد مشخصات لومیاها.از هر کدومم ده بار رفتم.۸۳۰در حد ۹۲۰هم نیست فقط جدید اومده دوربینم تقریبا بهتره.البته تا جایی ک فهمیدم ۹۳۰گلنس نداره.اگه مایل باشید ۱۵۲۰از هر دوشون شاخ تره اپدیتهایی هم ک میاد تغییرات کاملشو میشه فقط تو ۱۵۲۰دید.یکی دیگه هم این که تنها گوشی pure motion HD +فقط۹۲۰بوده.

    AMIR: خب اونو میشه از مشخصاتش گرفت …
    ولی فقط دوربین جلوش برام مهمه !!!
    بنظر شما ۹۳۰ بهتره؟

  محمد سلطانی
  پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

  AMIR:
  سلام خسته نباشید
  ببخشید میدونم اینجا نباید سوالمو مطرح کنم ولی خواهشا جواب بدید
  من میخوام یه گوشیه ویندوز بگیرم
  دوربین جلو برام خیلی مهمه
  خودم از ۸۳۰ و ۹۳۰ خوشم اومده
  میخواستم بدونم کدومش بهتره
  و میخواستم بدونم در حد کدوم گوشیه پرچمداره؟
  ممنونم از سایت خوبتون

  930 بهتره اما دوربین جلوشونو تا حالا امتحان نکردم احتمالا زیاد فرق ندارن. یه چیزیو باید دقت کنی که 930 نه گلنس داره نه بدتر از همه رم میخوره.. برای من ک رم خوردن خیلی مهمه که 930 نمیخوره

سینا
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

قرار بود قبل این کنفرانس در مورد آفیس اطلاعاتی مایکروسافت بده…..

حمید رضا
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

آقا شما خبر ندارین ساعت هوشمند مایکروسافت کی معرفی میشه؟؟؟ از بس چشم به راه هستم دیگه چشام داره سیاهی می ره، آخه خانومم گفته واسه کادو تولدم چون محصولات مایکروسافت رو دوست دارم می خواد ساعت مایکروسافت واسم بخره، اما قرار بود 21 نوامبر (آبان ماه) معرفی بشه، تولدم هم 12 آبان، اما هنوز خبری نیست. شماها خبری ندارین دوستان عزیز.

  سینا
  پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

  حمید رضا:
  آقا شما خبر ندارین ساعت هوشمند مایکروسافت کی معرفی میشه؟؟؟ از بس چشم به راه هستم دیگه چشام داره سیاهی می ره، آخه خانومم گفته واسه کادو تولدم چون محصولات مایکروسافت رو دوست دارم می خواد ساعت مایکروسافت واسم بخره، اما قرار بود ۲۱ نوامبر (آبان ماه) معرفی بشه، تولدم هم ۱۲ آبان، اما هنوز خبری نیست. شماها خبری ندارین دوستان عزیز.

  مایکروسافت بند خیلی وقته اومده فقط تولید محدود داره….

   حمید رضا
   پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

   نه دوست عزیز، منظورم مایکروسافت بند نیست، مایکروسافت واچ منظورمه، خیلی قبلا سر و صدا کرد، اما الان دیگه خبری ازش نیست.

mostafa
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

من ای دی دولوپرم این قابلیتایی ک تو ساینو اومد و تو دنیم قراره بیاد شیش ماهه دارمشون.فقط ی تغییرات جزئی ک تو مدل گوشی های مختلف فرق میکنه رو ندارم حتی این کاشی زنده استورم سه ماهه دارمش.ولی بحساب ما دولوپریم و باید باگ های ویندوزو بگیم ولی هیچ کاریم نکردیم.ماکروسافت باید ب وجود ما ب خودش بباله میگم چرا روند همه چی کند شده!!.!!!تا خودمون خواستیم اینجور باشه.والله من برنامه نویسی برا وینفون بلد نیستم ولی خیلیم دوست دارم یاد بگیرم.درسته میریم دانشگاه ولی هیچ یاد نمیگیریم.جاش حد اقل یکم برنامه نویسی یاد بگیریم.کسی میتونه در رابطهش منو راهنمایی کنه ک با چه زبونی برنامه نویسی….اصلا کلا جریانش چیه؟

ali
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

اول بیاد آپدیت دنیم و کامل بده بعد بره سر بعدی .

مهدی تشت زرین
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

شد داستان شرلوک:)

AMIR1520
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

مایکروسافت انقد رفته تو کاره ویندوز موبایل که فکنم دیگه یادش رفته گوشی به نام لومیا ۱۵۲۰ و چند مدل دیگه داره که هنوز اپدیت دنیم نگرفتن .
خوب اگه نمیدی بگو نمیدم، اگه میدی بگو میدم ، یعنی چی همه رو میزاره سره کار . جوری که داره پیش میره ویندوز موبایل هم که قراره بیاد تو اپدیت مشکل داره و تا ۵،۶ماه بعد از معرفی نسخه اصلی شک دارم همه رام ها بگیرن .
یکی بره به اینا بگه اخه برادر من خواهره من اول اپدیت دادنتونو درست بکنید، بعد بیاد پشت سره هم اپدیت بدید ، خسته شدیم.

ebrahim
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

هیچی نیست بابا تنها چیزی که میتونه همرو خوشحال کنه رشد سریع و با کیفیت نرم افزاراست

abolfazl
پاسخ دهید سه شنبه 23 دی 1393

سلام و خسته نباشيد
من یه پیشنهاد دارم که امیدوارم دوستان هم حمایت کنن و اینکه ساین وینفون که مرجع تخصصی ویندوز فون هستش بهتره که ویدئو این نمایشگاهو با زیرنویسش در سایت قرار بده تا بهتر بدونیم چه اتفاقی در این نمایشگاه می افته
حالا نظر خودم بود

فرهاد
پاسخ دهید چهارشنبه 24 دی 1393

سلام خدمت همگی، ببخشید سوالم شاید بجا نباشه، فقط من لومیا ۶۲۰ دارم و توسعه دهنده هستم، این آپدیت آخری رو هم دانلود و نصب کردم ولی هنوز دنیم نیومده واسم، جریانش چیه؟ لطف میکنین جواب بدین

  فرهاد
  پاسخ دهید چهارشنبه 24 دی 1393

  با عرض پوزش سوالم کامل و دقیق نبود، فقط من لومیا ۶۲۵ دارم با رام فیلیپین و توسعه دهنده هستم، این آپدیت آخری رو هم دانلود و نصب کردم ولی هنوز دنیم نیومده واسم، جریانش چیه؟ لطف میکنین جواب بدین

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,