با سلام. دوستان وقت آن رسیده تا به بررسی میزان تحقق وعده مایکروسافت در رابطه با یکپارچگی پلتفرم های ویندوزی بپردازیم. چراکه پیش نمایش ویندوز 10 دسکتاپ و گوشی هر دو منتشر شده و اکنون کم و بیش از شباهت ها و تعامل این پلتفرم واحد، اما با کارایی های چندگانه آشنا هستیم. ما را تا پایان همراهی کنید تا ابعاد منظور مایکروسافت از کلمه یکپارچگی را موشکافی کنیم.

— دایرکت اکس 12

نام ویندوز 10 از نخستین باری که توسط مایکروسافت اعلام شد، با کلمه “یک پارچگی” عجین شده بود و هر روز که می گذشت ابعاد جدیدی از این یک پارچگی مشخص می شد، هر روز اخبار جدیدی ار ویژگی های جدید این سیستم عامل منتشر می شد.

دایرکت اکس 12 یکی از اولین چیز هایی بود که مایکروسافت قول آن را برای ویندوز 10 داده بود و حال می دانستیم که وقتی کلمه ویندوز 10 به کار برده می شود منظور هم نسخه دسکتاپ و هم گوشی ها است. تا این که در روز کنفرانس ویندوز 10، دایرکت اکس 12 به طور کامل تشریح و بهبود های فوق العاده آن برای همه به نمایش در آمد.

directx 12

تصویر فوق اطلاعات مربوط به ورژن دایرکت اکس موجود در پیش نمایش ویندوز 10 دسکتاپ است و همانطور که مشاهده می کنید در حال حاضر نسخه 12 دایرکت اکس به طور پیش فرض در پیش نمایش ویندوز 10 دسکتاپ نصب شده است، اما فعلا اعلام نشده که پیش نمایش کنونی ویندوزفون 10 هم به این نسخه از دایرکت اکس مجهز شده یا خیر، ولی در اینکه دایرکت اکس 12 همراه ویندوز 10 وارد گوشی ها هم خواهد شد هیچ شکی وجود ندارد.

directx12-windows-phone-700x329

دایرکت اکس 12 در گوشی ها و تبلت ها و برخی لپتاپ ها که از SOC یا سیستم روی یک چیپ (system on a chip) با گرافیک Onboard بهره می برند باعث خواهد شد عملکرد گرافیکی سیستم عامل و سرعت رندر و اجرای بازی ها 50 درصد افزایش داشته باشد و این در حالیست که مصرف انرژی دستگاه کاهش یافته و افزایش طول عمر باتری را به ارمغان می آورد، گفته شده که کارت های گرافیکی Onboard ساخت کمپانی اینتل و کوالکام و AMD که در ساخت گوشی ها و تبلت ها و برخی لپتاپ های ویندوزی به کار می روند از دایرکت اکس 12 پشتیبانی خواهند کرد، به این معنی که دستگاه های پایین رده ای مانند لومیا 520 و 620 تا پرچمدارانی چون 930 و 1520 و تبلت هایی چون سرفیس و ترانسفرمر بوک های ایسوس و لپتاپ های پایین رده که از سیستم روی یک چیپ اینتل و AMD استفاده می کنند و کارت گرافیک مجزا ندارند به دایرکت اکس 12 مجهز شده و از ویژگی های آن بهره خواهند برد.

 اما در مورد نسخه دسکتاپی قضیه کمی متفاوت است به این ترتیب که طبق شنیده ها دایرکت اکس 12 از تمامی  کارت های گرافیکی و معماری آن ها پشتیبانی نخواهد کرد و در حال حاضر هم هیچ منبع موثق و قابل اطمینانی اعلام نکرده که کدام کارت های گرافیک از دایرکت اکس 12 پشتیبانی خواهند کرد. بنابراین اگر قصد تهیه و اسمبل یک پی سی دسکتاپ و یا یک لپتاپ گیمینگ دارید بهتر است کمی صبر کنید تا از کم و کیف قضیه با خبر شوید.

 — نرم افزار های مشترک

در چند مطلب اخیر در مورد چگونگی اجرای برخی نرم افزار های سیستمی در ویندوزفون 10 مطالبی تقدیم حضورتان گردید برای مثال نرم افزار ماشین حساب، که دیدیم ویژگی ها و امکانات جدید و جالبی مثل مبدل واحد ها به آن اضافه شده، اما آیا تا به حال به نرم افزار ماشین حساب ویندوز 10 دسکتاپ توجه کرده اید.

Calculator on windows 10همانطور که مشاهده می کنید تفاوت خاصی بین نسخه دسکتاپ و گوشی نرم افزار ماشین حساب در ویندوز 10 وجود ندارد، و تنها اندازه و مکان قرار گیری عناصر با هم فرق دارند و این همان مزیت نرم افزار های مشترک است. پس اگر هنوز پیش نمایش ویندوز 10 موبایل برای گوشی شما عرضه نشده می توانید از ویندوز 10 دسکتاپ برای تجربه ویژگی ها و تغییرات جدید ویندوزفون 10 استفاده کنید.

نرم افزار Photos هم به همین صورت است و به صورت مشترک هم برای دسکتاپ و هم برای گوشی ها برنامه نویسی شده است.

Photos

همانطور که مشاهده می کنید نرم افزار Photos هم برای دسکتاپ و هم برای گوشی ها به یک شکل است و تفاوتی با هم ندارند. درواقع نرم افزار های مشترک نوعی یکپارچگی خاص و به تمام معنا را وارد ویندوز 10 کرده است.  البته این دو نرم افزار تنها دو مثال کوچک بودند و در حال حاضر نرم افزار های مشترک زیادی به این منوال در استور موجود هستند، و یا در نسخه های آینده وارد استور و ویندوز 10 خواهند شد، برای مثال نرم افزار مرورگر اسپارتان که فعلا اطلاعات زیادی در مورد آن فاش نشده ولی می دانیم که این مرورگر به ویژگی های جدید بسیاری به منظور ایجاد تجربه ای عالی از وبگردی مجهز شده است.

Viber

همانطور که می دانید مفهوم نرم افزار مشترک این است که برنامه نویس فقط یکبار کدنویسی کرده و اپلیکیشن خود را برای تمام ابزار ویندوزی اعم از دسکتاپ و گوشی و تبلت پورت می کند و در این میان تنها چیزی که تفاوت می کند اندازه عناصر و فرم کلی نرم افزار است ولی عملکرد و کارایی دقیقا مشترک است و تفاوتی در دستگاه های مختلف ندارد.

— یکپارچگی در بطن ویندوز 10

در واقع ویندوز 10 از خیلی جهات یک پلتفرم و یک سیستم عامل واحد و یک شکل است، به این معنی که ویندوز 10 دسکتاپ و گوشی از لحاظ کارایی تفاوت چندانی با هم ندارند چراکه نرم افزار آفیس هر دو به یک شکل و کارایی است، هر دو از دستیار صوتی یعنی کرتانا بهره می برند، نافیکیشن سنتر هر دو با هم هماهنگ است و استور و  نرم افزار های  آن مشترک است و فقط شکل ظاهری ویندوز 10 است که در ابزار گوناگون متفاوت است، یعنی در گوشی ها و تبلت های زیر 8 اینچ حالت مدرن صفحه استارت را دارد و در رایانه های دسکتاپ منوی استارت را به همراه صفحه دسکتاپ. اما در مورد تبلت های بزرگ تر از 8 اینچ که تبدیل شدنی هستند و به کیبورد متصل می شوند قضیه کمی متفاوت است.

این تصویر به تنهایی گویای همه چیز است!

443154-windows-10

ویندوز 10 در تبلت های  بزرگ تر از 8 که قابلیت اتصال به کیبورد را دارند و همچنین لپتاپ های تبدیل شونده یک ویژگی ارزشمند به نام continuum دارد. این ویژگی به کاربر اجازه می دهد هم به صورت یک کاربر ماوس و کیبورد و هم به صورت یک کاربر لمسی از ویندوز 10 بهترین استفاده را ببرد. به طور کلی continuum  در شرایط مختلف تجربه عالی کار با ویندوز 10 را در اختیار کاربر قرار می دهد. البته این را هم می دانیم که رایانه ها و تبلت های بزرگتر از 8 اینچ به شرطی که معماری سی پی یو آن ها X86 باشد، می توانند نرم افزار های سنتی تحت دسکتاپ را هم اجرا کنند. برای درک کارایی فوق العاده continuum، ویدیوی زیر را تماشا کنید:

لینک دانلود

در ادامه تصاویری از مشترکات ویندوز 10 در گوشی و دسکتاپ مشاهده خواهید کرد که خود گویای همه چیز هستند:

cortana

تصویری از کرتانای دسکتاپ و گوشی در ویندوز 10 که با هم همگام و هماهنگ هستند.

settings

منوی تنظیمات در ویندوز 10 دسکتاپ و گوشی.

action canter

شباهت های اکشن سنتر در ویندوز 10 گوشی و دسکتاپ.

— اکس باکس

xbox2

نرم افزار های موزیک و ویدیو در پیش نمایش ویندوز 10 دسکتاپ. با اینکه این برنامه ها هنوز برای پیش نمایش ویندوز 10 موبایل تازه سازی و منتشر نشده ولی انتظار داریم که نسخه ویندوز موبایل 10 این نرم افزار ها هم ظاهر و عملکردی شبیه به نمونه دسکتاپی داشته باشد.

xbox

Gamesهمینطور برنامه Games که طبق اظهارات فیل اسپنسر (مدیر بخش اکس باکس و بازی) در ویندوز 10 تغییرات فوق العاده زیادی به خود دیده است هم اکنون در پیش نمایش ویندوز 10 دسکتاپ موجود است و همتای آن در گوشی ها هم با آپدیت اخیر خود از نظر عملکردی بسیار شبیه نمونه دسکتاپی شده است. البته هنوز ویندوز موبایل 10 برای همه منتشر نشده و همچنین نرم افزار Games هم فعلا به صورت مشترک و یک شکل بین دسکتاپ و گوشی ها پورت نشده، به همین دلیل فعلا تفاوت هایی وجود دارد.

Games2

آینده نزدیک

آنچه تا این لحظه مطالعه فرمودید فقط درمورد بخش کوچکی از وعده های محقق شده مایکروسافت در مورد ویندوز 10 بود. در حالی که می دانیم هنوز بیشتر راه طی نشده و هنوز ویژگی ها و خبر های خوب بسیاری باقی مانده در روز های آینده خواهیم شنید.

ویندوز 10 تا به این مرحله از معرفی و انتشار، چه برای دسکتاپ و چه برای گوشی ها توانسته بسیاری از توجهات را به خود معطوف کند و بسیاری از کاربران، حتی کاربران دیگر سیستم عامل ها را حداقل برای یک بار استفاده از ابزار ویندوزی وسوسه کند، و این همان چیزیست که مایکروسافت به آن نیاز دارد. به راستی کافیست هر کاربری فقط یک بار از یک دستگاه مبتنی بر ویندوز 10 استفاده کند تا شیفته و علاقه مند به آن شود.

OneDrive_Sync_PC

در مورد تعامل و هماهنگی ابزار ویندوزی هم می دانیم که سرویس وان درایو مسئول چنین کارهای بوده و هست و از این به بعد هم با افزوده شدن ویژگی های متعدد بسیار این مسئولیت را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد. برای مثال مدت ها قبل از کنفرانس ویندوز 10 اخباری وجود داشتند مبنی بر اینکه در ویندوز 10 با استفاده از هماهنگی و همگامی بین گوشی ها و پی سی خواهیم توانست تماس های ورودی تلفن همراهمان را از طریق رایانه پاسخ دهیم. یا اینکه رایانه ها و گوشی ها و به عبارتی تمام ابزار ویندوزی خوهند توانست در سایه هماهنگی فوق العاده ویندوز 10 به صورت لحظه ای با هم ارتباط داشته و به تبادل اطلاعات بپردازند و بساری ویژگی های دیگر که کاملا هم شدنی و قابل پیاده سازی هستند. بنابراین مایکروسافت در مورد یکپارچگی ویندوز 10 در ابزار مختلف هیچ اغراقی نکرده و کاملا راست و درست بوده است.

اما نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که نسخه پیش نمایش کنونی ویندوزفون 10 که فقط برای چند دستگاه پایین رده منتشر شده، بسیار ناقص و پر عیب و ایراد است، به همین دلیل بسیاری از شما عزیزان با دریافت و اجرای این نسخه اولیه نظرتان به کلی در مورد ویندوزفون 10 تغییر کرده و این سیستم عامل را کاملا متفاوت با آنچه مایکروسافت ادعا کرده می دانید. اما واقعا اینطور نیست و فقط کافیست تا انتشار نسخه پیش نمایش بعدی صبر کنید تا متوجه شوید که مایکروسافت تا چه میزان به بازخورد کاربرانش اهمیت می دهد و چه اندازه از مشکلات کنونی پیش نمایش را در نسخه بعدی رفع خواهد کرد.

windows-10-technical-preview-give-feedback-to-microsoft

در این مورد لازم به غیب گویی و پیش بینی نیست. چون مسلما اگر هر کمپانی به بازخورد و درخواست کاربرانش اهمیت ندهد محکوم به شکست خواهد بود و صد البته مایکروسافت به دنبال چنین چیزی نبوده و نخواهد بود. بنابراین خاطر جمع باشید که ویندوز 10 بسیار بیشتر از آن چیزی که وعده داده شده موجب تحیر و شگفتی ما خواهد شد. در این میان ما کاربران چاره ای به جز صبر کردن نداریم.

آنچه تقدیم حضورتان شد یک بررسی گذرا و کلی در مورد یکپارچگی ویندوز 10 بود، اینکه بستر نرم افزار ها چگونه خواهد بود و نرم افزار های متحدالشکل چگونه در ابزار مختلف ویندوزی اجرا خواهند شد و ویژگی های جالب و ارزشمندی که ویندوز 10 تا به حال به کاربران ارایه کرده است. بهرحال امیدواریم این مطلب مورد توجه شما بوده باشد و کمکی هرچند کوچک به گسترش دایره اطلاعاتتان درمورد ویندوز 10 کرده باشد.

شما چه نظری در مورد تحقق وعده های مایکروسافت در ویندوز 10 دارید؟ آیا همه چیز تا به حال مطابق میلتان بوده؟ بی صبرانه منتظر نظرات سازنده شما عزیزان هستیم.

تهیه شده در وینفون

منبع : وینفون
615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
عامر
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

ممنون آقای رجب زاده

  عامر
  پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

  آقای رجب زاده یه سوال داشتم تو ویندوز 8 برنامه چیزی هست که من از طریق اون بتونم از رو لپتاپ sms که برای گوشیم میاد رو جواب بدم استاد

   white beard
   پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

   من تا حالا به صورت رسمی ندیدم
   ولی برنامه مشابه زیاد هست که از پیسی تماس ،پیام و…
   انجام داد
   تا حالا هیچ از ماکرو بعید نبوده
   خخخ

بهروز
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

عالی و جامع و مفید بود ، سر صبحی حالم جا اومد ، مرسی

Mahdi Shakhesi
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

خسته نباشید آقای رجب زاده
یه جمع بندی فوق العاده!

hasanh
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

سلام ببخشید اینجا میگم ولی این برنامه هم برای قفل صفحه عالیه فقط کافیه تایلشو تو صفحه پین کنید.بعد با لمس تایل بلا فاصله گوشی قفل میشه اسمش fantastic lock.لطفا این برنامرو هم معرفی کنید.ممنون
http://www.windowsphone.com/s?appid=3be311e8-07b3-4869-913c-b76dc0529b3f

  white beard
  پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

  چیز شاخی هم نیست
  اپشنهای زیادی نداره،اصلاً هیچ نداره!
  تو بخش ایده برنامه نویسی یه ایده بده دربارش
  خخخ

kaveh
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

ممنونم مرد برای این بررسی گویا و صد البته حجیم،زحمت زیادی کشیدی

sohrab08
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

در یه کلام فوق العاده 🙂

illustray
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

واقعا تغییراتی که تو ویندوز 10 انجام شده خیلی فراتر هست از ریز تا درشت به طور مثال این اولین ویندوز است که کرنلش با ورژن یکسان است یا وجود مولتی تسکینگ بهتر و خیلی چیزهای دیگه قبلا خیلی از اپلی ها بخاطر مجیک پدشون کلاس میزاشتند و باید اینو بگم که ویندوز 10 این امکان را هم اورده و…. من که کاملا راضی شدم حتی یک دوست دارم که هیتلریه برای خودش همیشه نسبت به ویندوز بد می گفت ایندفعه ویندوز 10 کاری کرد که مک رو فروخت و می خواد سرفیس بگیره وقتی بتونه همچین هیتلری رو راضی کنه پس مطمئا باشید همه راضی می باشند 🙂

  white beard
  پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

  این که چیزی نیست
  شاید( اسیو جاب )دلش خواست زنده شه و مزه خوش
  ویندوز ده رو بچشه
  شاید هم از اون به بعد شرکت ماکروفات کارکنه،نه اپل
  خخخ

   بردیا
   پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

   white beard:
   این که چیزی نیست
   شاید( اسیو جاب )دلش خواست زنده شه و مزه خوش
   ویندوز ده رو بچشه
   شاید هم از اون به بعد شرکت ماکروفات کارکنه،نه اپل
   خخخ

   ماکروفات—>مایکروسافت
   استیو جاب—>استیو جابز

رسول
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

!!!

مصطفی
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

در کل عالی بود.
دوستانی که پیش نمایش ویندوز 10 گوشی رو نصب کردن ، هیچ تغییری در عملکرد گرافیکی و اجرای بازی ها مختلف احساس کردن یا خیر؟

بردیا
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

لطفاً برنامه ی live lock screen BETA رو معرفی کنین.خیلی خیلی جالبه.

illustray
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

اقایون برای وای فای دایرکت برید رای بدید
https://windowsphone.uservoice.com/forums/101801-feature-suggestions/suggestions/3552910-wifi-direct

محمد
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

اقا این اکانت کیه ما باهاش اومدیم؟؟؟

  white beard
  پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

  هزارتا محمد وجود داره
  ایمیلش رو بزار تا اگه طرف ایمیل رو دید
  اضحار وحود کنه
  خخخ

mojir
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

سلام.windows insider اپدیت شد

  white beard
  پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

  ممنون از اطلاع رسانی
  در صورت دیدن کوچکترین تغییری
  یا حتی تغییر نکردن از برنامه یا گوشی
  لطفاً دوباره اصلاع رسانی کنید
  ممنون

hassan
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

این کار ویندوز ارزشمند ومحترمانه است ونوید اینده روشن را می دهد اما نمیدانم چرا بخش ها ی ویندوز ۸در این قسمت ها دلچسب تر اگه میشه اقای رجب زاده اطلاع بدید مثلا بخش تصاویر با حالت های اننخاب پس زمینه به عنوان رندوم یا انتخاب شده قابلیت اد فیووریت بر روی صفحه اصلی عکس ها و اوردن نرم افزارهای مربوط به ادیت عکس وعکس در بخش فوتو یا تم خاکستری در ایکس با کس ها به جای مشکی یا وجود تمام بازی فقط در بخش ایکس باکس گیم یا ایکن های دایره شکل گزینه ها که تفاوت ویندوز بود که الان در بخش شر ودلیت حذف شده یا بخش پیپل با وجود روم ویا حتی کاشی های زنده ایکس باکس ها زنده ترشدن در وقت پخش مانند ایکس با کس موزیک

  hassan
  پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

  موارد تقریبا جزیی اما با عث زیبایی دوچندان ویندوز فون

  white beard
  پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

  ممکن هست منظورتون رو بهتر بیان کنید
  منظور شما بیشتر توجه کردن به نسخه۸و۸.۱هست

ali zara
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

سلام .یه مشکلی برام پیش اومده.هر وقت میخوام بک اپ بگیرم تا ۹۹ درصد میره بعد این ارور میده:the server connection was lost and the back up failedسرعت اینترنتم هم بد نیست

hassan
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

منظورم این بخش ها در ویندوز فون 8 است به عبارت دیگه من زبان این طراحیها را در ویندوز فون اولی همان 8 بیشتر دوست داشتم جذاب تر بود همچنین کاربردی تر
فوتو هاب خیلی خوب بود در 8.1 خراب شد ودر ویندوز 10 اصلا عوض شد در ضمن باید به اونایی که میگن ویندوز 10 شاخ نیست باید بگم همین دایرکتش به تمام موارد دیگه میرزه 50در صد عملکرد بهتر ومصرف باتری کمتر رو چیز کوچیکی نگیرید می دونید چقدر کار می بره

امین یحیی اوغلی
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

سلام روز و روزگار بر همگان خوش.مطلب فوق العاده مفیدی بود ممنونم از رضا جان…
راستی رضا جاندخط سوم زیر توضیحات عکس وایبر،کلمه ساپورت ،حروف “سا”جا افتاده.
بازم تشکر فراوان برای این مینی مقاله مفیدتون.

حسام
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

سلام دوستان معنی یک پارچا شدن ویندوز ده یعنی که برنامه های پیسی روی گوشی نصب میشن لطفا جواب بدین دوستان ممنون

  White beard
  پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

  من همونی هستم که تا اکانت شما وارد شده بود
  اگه میدونستم که شما همون حسامی هستی به ایده من تو بخش برنامه نویسی
  ایراد گرفتی و همون اول ایمیلت رو لو میدادم
  یا به جای شما کامنت … میزاشتم
  خخخ

  Dimzeng
  پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

  بعضی از برنامه ها با قابلیت یونیورسال قابل اجرا خواهند شد

  حسام:
  سلام دوستان معنی یک پارچا شدن ویندوز دهیعنی که برنامه های پیسی روی گوشی نصب میشن لطفا جواب بدین دوستان ممنون

حسام
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

این شخص کیست؟
حسام
xxxxox@xxxxxxx.com
نگران نباش ایمیلت پیشه محفوظ هست
لو نمیدمت

soroosh
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

ببخشید آقا رضا ناتیفیکیشن رو نافیکیشن نوشتید اشتباهی

SAjjAD
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

دوستان من در به در دنبال جواب این سوالم هستم ولی جوابی پیدا نکردم:
آیا نسخه ویندوز 10 موبایل برای VPN از PPTP پشتیبانی میکنه؟
ممنون میشم اگه جواب بدن دوستان…

  Dimzeng
  پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

  فهلا ک غیر فعال قسمت وی پی ان شاید اضافه بشه

  SAjjAD:
  دوستان من در به در دنبال جواب این سوالم هستم ولی جوابی پیدا نکردم:
  آیا نسخه ویندوز ۱۰ موبایل برای VPN از PPTP پشتیبانی میکنه؟
  ممنون میشم اگه جواب بدن دوستان…

White beard
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

منWhite beard اصلیم
اینم امضا
خخخ
لطفا اگه در صورت ورود با اکانت من
در حفظ ایمیل کوشا باشید
جای من نظر نداده و خخخ نذارید
در صورت ممکن دوباره وارد شده یا از دستگاه دیگری استفاده شود
خخخ

AMIR
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

×××××× تورو خدا جوابمووووووووووو بدید بدجوری گیر افتادم ×××××××××××
سلام خسته نباشید
ببخشید سوالمو اینجا میپرسم…
من قبلا هم سوالمو پرسیدم ولی کسی جواب کامل بهم نداده !!
من یه پسر 18 ساله عاشق گیم و بازی هستم از جمله : فیفا . اسفالت و بازیهای با گرافیک بالا…
بیشتر کارمم در روز با برنامه های ارتباطی : لاین . وایبر.واتس اپ
و شبکه های اجتماعی : اینستاگرام . فیسبوک . توییتر و… هستش.
به عکاسی هم علاقمند هستم ولی حرفه ای نیستم به هر حال یه دوربین تراز متوسط برام کافیه …
دوستدار صفحه نمایش 4 اینچی به همراه دکمه های سخت افزاری !!
حالا با این حال به نظر شما لومیا 525 به درد نیاز روزانه ام میخوره یا نه؟
خواهش میکنم کمکم کنید !! توروخدا بدجوری گیر افتادم ……

  AminimA
  پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

  AMIR:
  ×××××× تورو خدا جوابمووووووووووو بدید بدجوری گیر افتادم ×××××××××××
  سلام خسته نباشید
  ببخشید سوالمو اینجا میپرسم…
  من قبلا هم سوالمو پرسیدم ولی کسی جواب کامل بهم نداده !!
  من یه پسر ۱۸ ساله عاشق گیم و بازی هستم از جمله : فیفا . اسفالت و بازیهای با گرافیک بالا…
  بیشتر کارمم در روز با برنامه های ارتباطی : لاین . وایبر.واتس اپ
  و شبکه های اجتماعی : اینستاگرام . فیسبوک . توییتر و… هستش.
  به عکاسی هم علاقمند هستم ولی حرفه ای نیستم به هر حال یه دوربین تراز متوسط برام کافیه …
  دوستدار صفحه نمایش ۴ اینچی به همراه دکمه های سخت افزاری !!
  حالا با این حال به نظر شما لومیا ۵۲۵ به درد نیاز روزانه ام میخوره یا نه؟
  خواهش میکنم کمکم کنید !! توروخدا بدجوری گیر افتادم ……

  سلام دوست عزیز،1520 خوبه برات،البته اگه قیمتش برات مشکلساز نشه.
  اگر روقیمت حساسی 925بخر.گوشی مقرون بصرفه ای هستش.من خودمم دارم.

hassan
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

چرا سایت قابلبت اپلود تصویر نداره

mohamad
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

خوب دیگه معلومه کدوم گرافیک ها حتما پشتیبانی میشن کارت هایی مثل ۹۷۰و۹۸۰ و titan z حتما پشتیبانی میشن حالا هر کی میخواد کیس گیمینگ ببنده نمیخواد کمی صبر کنه اینا پشتیبانی میشن یعنی باید بشن

پدرام
پاسخ دهید جمعه 1 اسفند 1393

آقا یکی که زبانش خوبه به این مایکروسافت فیدبک بده ویندوز 10 با گرافیکای قدیمی مشکل داره.مخصوصا ATI.لپتاپم دو گرافیکه هستش یکی اینتل یکی هم ati 5470 وقتی از هفت آپدیت کردم به 10 صفحه آبی اومد و مجبور شدم تو سیف مود درایور گرافیکو پاک کنم.اومدم تو ویندوز درایور قدیمیتر رو که بشه با کاتالیستش گرافیک رو سوئیچ کرد نصب کردم.همه چی درست شد ولی دوباره خود ویندوز اتومات درایور رو آپدیت کرد و دوباره رفت رو صفحه آبی و کلن اعصاب واسه ما نذاشت این مشکل.خیلی ویندوز 10 خوب شده ولی مجبور شدم بخاطر گرافیک برگردم به ویندوز هفت.یکی فیدبک بده به مایکرو

ramin
پاسخ دهید شنبه 2 اسفند 1393

یاشا سنی ریضا کیشی منیم بالام

Raisi
پاسخ دهید دوشنبه 4 اسفند 1393

سلام دوستان
لومیا 1520 تا چه سالی پشتیبانی میشه ؟!

ms321
پاسخ دهید دوشنبه 10 فروردین 1394

از ماکرو هیچی بعید نیست

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,