کاربران رایانه های شخصی بالاخره اولین بروزرسانی فصلی عنوان Monster Hunter World را دریافت خواهند کرد. این بروزرسانی فصلی به همراه چندین سلاح، ماموریت و آیتم جدید و تازه خواهد بود.

شرکت کپکام (Capcom) سازنده عنوان Monster Hunter World  دومین بروزرسانی بزرگ را برای کاربران رایانه ‌های شخصی عنوان Monster Hunter World منتشر کرد. این بروزرسانی، رویداد پاییزه The Autumn Harvest Fest را برای کاربران رایانه ‌های شخصی به ارمغان آورده است (این رویداد پیشتر در دسترس دارندگان نسخه‌ های کنسولی قرار گرفته بود). از زمان انتشار این عنوان برای پلتفرم رایانه ‌های شخصی، این اولین بروزرسانی بزرگ و فصلی این عنوان است که برای این نسخه عرضه می‌شود و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

این بروزرسانی در کنار اضافه کردن چندین ماموریت جدید ماموریت هایی همچون Up at the Crack of Dawn ،  Every Hunters Dream(با انجام دادن این ماموریت می‌توانید اسلحه‌ Wyvern Ignition Impact Greatsword  را دریافت کنید) و نیز Vespoid Infestation  را نیز می‌توانید تجربه کنید و از آن‌ها لذت ببرید.

همچنین تمامی کاربران یک عدد Character Edit Voucher را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد که به آن‌ها اجازه می‌دهد ظاهر و جنسیت شخصیت خود را تغییر دهند. این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که شما تنها یک بار اجازه‌ دارید از این Voucher  برروی هر یک از شخصیت ‌های خود استفاده کنید و پس از آن این قابلیت از بین خواهد رفت. همچنین این Voucher اجازه‌ تغییر نام شخصیت یا تغییر ظاهر و همچنین نام شخصیت Palico خودتان  را به شما نمی‌دهد. در طول برگزاری این رویداد لباس Handlers Mischievous، چندین استیکر جدید، چندین Gesture و چندین مدل موی جدید تا زمانی که این رویداد برقرار است در فروشگاه استیم این عنوان در دسترس خواهند بود.

رویدادThe Autumn Harvest Fest ، از امروز به مدت دو هفته تا تاریخ ۱۸ اکتبر برابر با پنج شنبه ۲۶ مهر ماه در دسترس خواهد بود. جزییات این بروزرسان و محتوای آن را می‌توانید به صورت مفصل می‌توانید در ادامه مطالعه کنید:

  • یک عدد Character Edit Voucher رایگان در روز جمعه ۵ اکتبر به تمامی کاربران داده خواهد شد.
  • کاربران و بازی‌بازان می‌توانند فقط یک‌ بار این Voucher را از طریق فروشگاه استیم دانلود کرده و از آن برای تغییر ظاهر و جنسیت شکارچی خود استفاده کنند و پس از این Voucher از بین خواهد رفت.
  • این Voucher تنها یک بار قابل دانلود خواهد بود.
  • هر شخصیت فقط یک بار می‌تواند از این Voucher استفاده کند.
  • اگر شما بیشتر از ۱ شخصیت در این عنوان داشته باشید، این Voucher تنها برای یکی از این شخصیت‌ها قابل استفاده خواهد بود و برای استفاده از ویژگی آن برای باقی شخصیت های خود باید آن را خرید کنید.
  • برای تغییر موارد ظاهری مانند مدل مو، مدل ابرو، موی صورت، آرایش و لباس نیازی به استفاده از Voucher ندارید و کافی است به Item Box خود در اتاقتان مراجعه کنید.
  • شما نمی‌توانید از این Voucher برای تغییر نام شخصیت خود و یا تغییر نام و ظاهر Palico خود استفاده کنید.
  • در روز جمعه ۵ اکتبر، لباسHandlers Mischievous ، چندین استیکر جدید، چندین Gesture و چندین مدل موی جدید از طریق صفحه‌ فروشگاه استیم این عنوان در دسترس قرار می‌گیرند. برای کسب اطلاعت بیشتر به صفحه‌ استیم این عنوان مراجعه کنید. در آنجا اطلاعات به صورت کامل گفته شده است.
  • گزینه‌ Motion Blur به بخش تنظیمات پیشرفته‌ این عنوان اضافه شده است.با فعال کردن این قابلیت شما جلوه Blur را در زمان حرکت سریع دوربین یا حرکت سریع شخصیت‌تان مشاهده خواهید کرد. شما می‌توانید این قابلیت را در صورت نیاز غیر فعال کنید.
  • اگر در جریان میان ‌پرده‌ های این عنوان هر دکمه‌ای به جز دکمه‌ منو را وارد کنید، توضیح Menu Button: Skip برروی صفحه نمایش داده خواهد شد و شما می‌توانید کات‌سین موجود را رد کنید.

عنوان نقش ‌آفرینی Monster Hunter World هم‌اکنون برای کابران پلتفرم‌ های رایانه‌ های شخصی و کنسول های  پلی‌استیشن ۴ و ایکس ‌باکس وان در دسترس است. به محض دریافت اخبار بیشتر آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

نظر شما مربوط به رویداد The Autumn Harvest Fest چیست؟ آیا شما علاقه‌ای به تجربه عنوان Monster Hunter World دارید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,