مایکروسافت به روزرسانی‌های جدیدی را برای درایورهای Surface Studio این هفته منتشر کرد. البته این به روزرسانی خیلی خاص نیستند و تنها به روزرسانی درایور Windows Mixed Reality یکی از موارد اساسی و مورد نیاز بود. اگرچه، Neowin به درستی به این موضوع اشاره کرده است که این آپدیت‌ها قبلا در ماه اکتبر همراه با انتشار Fall Creator ارائه شده بودند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

البته اینطور فرض می‌شود که این آپدیت‌ها ثبات و قابلیت اطمینان به این درایور را افزایش می‌دهند.

در اینجا می‌توانید تغییرات اعمال شده در آپدیت‌های جدید را مشاهده کنید.

  • Marvell AVASTAR Bluetooth Radio Adapter- بلوتوث-15.68.9120.47 که برای پشتبانی از ویژگی‌های Windows Mixed Reality مورد نیاز است.
  • Marvell AVASTAR Wireless-AC Network Controller – آداپتورهای شبکه-15.68.9120.47 برای پشتبانی از ویژگی‌های Windows Mixed Reality مورد نیاز است.
  • NVIDIA GeForce GTX driver- آداپتورهای نمایشگر-21.21.13.8795 برای پشتیبانی از ویژگی‌های Windows Mixed Reality نیاز است.

این آپدیت باید به صورت اتوماتیک روی کامپیوتر شخصی شما اعمال شود در غیر این صورت می‌توانید به صورت مستقیم از قسمت تنظیمات آپدیت برنامه های ویندوز اقدام به آپدیت سیستم خود کنید.

وینفون آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره این آپدیت است.

منبع :

MSPOWERUSER

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,