TF2_Pilot

اخیرا استودیو ریسپاون (Respawn)، سازنده‌ی بازی محبوب تایتان‌فال ۲، خبر از انتشار به‌روزرسانی جدیدی برای کاربران داده است که نبردهای Pilot-on-Pilot بیش‌تری را به گیم‌ پلی بازی اضافه می‌کند. این به‌روزرسانی که به‌صورت رایگان منتشر خواهد شد، ماد جدیدی را به نام Live Fire به بازی اضافه می کند. این ماد جدید در نبردهای ۶ در مقابل ۶ ضمینه ی رقابت نزدیکی را برای پایلت ها (Pilot) فراهم می کند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر، با وینفون همراه باشید.

Meadow_FINAL

مد Live Fire بر پایه ی پنج راند ساخته شده که قابلیت ریسپاون یا زنده شدن مجدد پلیر ها بعد از کشته شدن در این مد غیر فعال شده است. بازیکنان برای برد هر راند می بایست تمام دشمنان را زیر یک دقیقه نابود کنند. همچنین با در دست داشتن Flag زمانی که تایمر یک دقیقه ای به اتمام می رسد، قادر به برد راند هستید.

Stacks_FINAL

این به روزرسانی، حرکات سریع و دقیقی را به بازی می افزاید و انتظار می رود که روند حرکت و همکاری بین بازیکنان بهبود یابد.

دو مپ جدید که Stacks و Meadow نام دارند، مشخصا برای مد Live Fire بهینه سازی شدند که در این به روز رسانی به تایتان فال ۲ اضافه خواهدند شد. البته این مپ ها فقط در مد Live Fire قابل بازی می باشند و با محیطی نسبتا کوچک پتانسیل کامل تایتان فال را در یک عنوان شوتر سریع به نمایش می گذارد.

همچنین شاهد مپ جدیدی در مد بازی تک به تک یعنی Coliseum خواهیم بود که Columns نام دارد. اکسکیوشن (execution) های جدید و دیالوگ های تازه ی کماندو ها در هر فرقه (Faction) هنگام شروع بازی، از دیگر نکات این به روزرسانی است.

استودیو ریسپاون در حال تست تغییرات بزرگی برای رابط کاربری بخش چندنفره است که تمام مد های بازی را با هم ادغام می کند. به احتمال زیاد این رابط کاربری جدید ابتدا برای کاربران رایانه های شخصی و سپس برای کنسول ها منتشر می شود.

MixTapeMatchMaking_FINAL

هدف این رابط کاربری، ایجاد میکس تیپ (Mix tape) توسط خود کاربران است. آیا می خواهید فقط مد های Attrition، Amped Hardpoint و Last Titan Standing را بازی کنید؟ پس به راحتی آن ها را انتخاب کرده و مشغول شوید.

استودیو ریسپاون بر اساس طرح قبلی خود عمل کرده و در ماه های پیش رو امکانات جدیدی مانند اسلحه ها، حالت های بازی و نقشه های ریمستر شده را به بازی اضافه می کند. گفتنی است که تمام بسته های الحاقی این بازی رایگان بوده و نیازی به پرداخت وجه اضافی برای سیزن پس این بازی وجود ندارد.

می توانید نسخه ی دیجیتالی تایتان فال ۲ را در فروشگاه مایکروسافت خریداری کنید. برای خرید گیفت کارت به اینجا مراجعه کنید.

دیدگاهتان را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

95 پست
محمد داودی
دانشجوی رشته ی نرم افزار، علاقه مند به IT و دنیای بازی های ویدیویی. همیشه اخبار مربوط به اکس باکس را دنبال میکردم و سعی میکنم که جدیدترین اخبار و اطلاعات مربوطه را در وینفون پوشش دهم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,