Build 2016 xbox any photo 23h4u23iou4

مایکروسافت آماده است تا وعده های داده شده برای ویندوز و برنامه های در حال اجرا بر روی Xbox One ،کنسول بازی این شرکت را ارائه دهد. امروز در سخنرانی های بیلد ۲۰۱۶ اعلام شد که برنامه های یونیورسال در اکس باکس با به همراه بروز رسانی رد استون در این تابستان از راه می رسد. کرتانا، دستیار شخصی مایکروسافت نیز  پس از آن به همراه ویژگی هایی جدیدی که بارها توسط کاربران درخواست شده بود مانند پخش موسیقی پس زمینه خواهد آمد.

فیل اسپنسر (رئیس بخش اکس باکس):

“ویندوز بهترین پلت فرم برای جامعه ی وسیع توسعه دهندگان بازی است.” همچنین در ادامه افزود: “ویندوز یک اکوسیستم توسعه باز است که در آن هر کسی می تواند به امور ساختن، توسعه و سرویس بازی ها و برنامه های خود بپردازد.” و بازی های تحت این اکوسیستم در همه ی دستگاه های ویندوزی اعم از گوشی های هوشمند، رایانه های شخصی و کنسول اکس باکس اجرا خواهند شد.

صفحه ی توییتر ID@Xbox (@ID_Xbox):

در کنفرانس بیلد ۲۰۱۶، فیل اسپنسر اعلام کرد که اکس باکس دارای حالت برنامه نویس برای توسعه دهندگان خواهد بود. از این پس هر کسی می تواند شروع به ساخت پروژه بر روی اکس باکس وان کند.

۳۰ مارس ۲۰۱۶


بنابرین کنسول اکس باکس به زودی قادر خواهد بود به عنوان کیت توسعه مورد استفاده قرار گیرد و برای کمک به سازندگان نرم افزار بیاید تا آن ها بهینه سازی برنامه های خود را برای صفحه بزرگ انجام دهند. چرا که معمولا این کنسول را به مانیتور ها و تلویزیون هایی بزرگ با روزولشن بالا متصل کرده و استفاده می کنند. به زودی  می توانید حالت جدید برنامه نویس را برای این کنسول در به روز رسانی های آینده را فعال کنید. اما هم اکنون پیش نمایش این حالت برای توسعه دهندگان در دسترس است. کاربران اکس باکس می توانند کنسول خود را بین حالت های مصرف کننده و برنامه نویس تغییر دهند که این کار توسط برنامه ی “Dev Home” انجام می شود.

microsoft-build-2016-event-verge_270_0

برای دسترسی به تمام اخبار بیلد ۲۰۱۶، به صفحه ی مخصوص کنفرانس و برای مشاهده اتفاقات لحظه به لحظه کنفرانس به صفحه وبلاگ نویسی زنده مراجعه کنید.

منبع :

theverge

212 پست
محمد مهدی هوشیار بخش
😁 نویسنده و برنامه نویس در winphone.ir | موسس و مدیر micrograph.ir | طراح گرافیک | بسکتبال هم بلدم
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,