طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های رایانه‌ای، به تازگی تاریخ انتشار اولین بسته الحاقی بازی The Division 2 مشخص شده است.

بازی The Division 2 در اوایل سال جاری میلادی توسط شرکت یوبی سافت در دسترس کاربران و طرفداران قرار گرفت و توانست نظر منتقدان و بازیکنان را به خود جلب کند. بازی نسبت به نسخه‌ی اول، پیشرفت‌های مختلفی را متحمل شده بود و ما دیگر شاهد آن مشکلات آزاردهنده‌ی قبلی نبودیم. به هرحال، یوبی سافت در همان زمان اعلام کرد که تمامی محتویات بعد از عرضه‌ی این بازی از جمله بسته‌های الحاقی، به طور رایگان به دست کاربران خواهند رسید و در حال حاضر، تاریخ انتشار اولین بسته‌ی الحاقی بازی مشخص شده است.

بسته الحاقی جدید بازی The Division 2 با نام DC Outskirts: Expeditions تا یک ماه آینده به دست کاربران خواهد رسید. به طور دقیق‌تر، افرادی که سیزن پس سال اول بازی را در اختیار داشته باشند، قادر خواهند بود تا از تاریخ 1 مرداد ماه به تجربه‌ی محتویات این بسته بپردازند. سایر کاربران عادی نیز با یک هفته تاخیر و در تاریخ 8 مرداد، به این بسته دسترسی خواهند داشت.

بدون شک، مهم‌ترین محتوای این بسته الحاقی جدید، بخش داستانی تازه‌ی آن خواهد بود که می‌تواند باری دیگر کاربران را سرگرم کند. این بخش داستانی، از دو مرحله‌ی جداگانه تشکیل می‌شود که دقیقا بعد از پایان بخش داستانی اصلی بازی، شروع خواهد شد. کاربران وظیفه دارند تا کارهایی را برای یافتن کاروان گمشده انجام دهند. اولین مرحله‌ی بازی Camp White Oak خواهد بود و شما وظیفه دارید برای پیدا کردن رئیس جمهور الیس، مبارزه کنید. در مرحله بعدی که Manning National Zoo نام دارد، با گروه‌های مختلفی مبارزه خواهید کرد و در نهایت املین شاو که رئیس دسته‌ی Outcast است را به قتل خواهید رساند.

محتوای بعدی بسته‌ی الحاقی رایگان بازی، Expedition های جدید خواهند بود که به سه دسته کلی تقسیم می‌شوند و به طور هفتگی در دسترس کاربران قرار می‌گیرند. بعد از گذشت سه هفته و با تمام کردن تمامی این‌ها، می‌توانید به یک اتاق کاملا جدید دسترسی پیدا کنید که محتویات شگفت انگیزی را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد. از مهم‌ترین محتویات آن می‌توان به یک سلاح گرم جدید با نام Diamondback Rifle، یک تجهیزات تازه با عنوان BTSU Datagloves و دو اسلحه‌ی متفاوت دیگر یعنی Stoner LMB و Carbine 7 اشاره کرد. البته در این راستا، یک راه دیگر طراحی شده تا کاربران بتوانند به طور جداگانه به محتویات مذکور دسترسی پیدا کنند. در این راه در حین پیدا کردن کاروان گمشده در منطقه‌ی Kenly College، ناخودآگاه با آنان رو به رو می‌شوید.

در ادامه، افرادی که دارای سیزن پس سال اول بازی باشند، به Classified Assignment های ویژه‌ای دسترسی دارند. سیستم جدید Matchmaking برای Raid بازی نیز تهیه شده و همچنین درجه‌ی سختی Discovery در دسترس کاربران خواهد بود.

از دیگر محتویات این بسته می‌توان به افزایش رقم Gear Score های بازیکنان به عدد 500 اشاره کرد. همچنین بازیکنان قادر خواهند بود تا نقشه‌های پیدا شده توسط خودشان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و تغییرات کوچکی در سلاح‌های پیدا شده اعمال کنند.

منبع :

GAMESPOT

83 پست
مهیار امیدی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,