_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تریلر رسمی حالت Gunfight بازی Call of Duty: Modern Warfare

چندی پیش تریلر رسمی حالت Gunfight بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد و کاربران می‌توانند جزئیات این بخش هیجان انگیز را تماشا کنند.

اگر به یاد داشته باشید، هفته‌ی گذشته توسط چندتن از استریمر‌های معروف، ویدئویی از بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد که در جریان آن، حالت Gunfight به طور غیررسمی به همگان معرفی شد و توانستند تا به طور محدود، با گیم‌پلی آن آشنا شوند. در همان زمان، شرکت اینفینیتی وارد اعلام کرد که بزودی اطلاعات جدیدی را از این عنوان مورد انتظار منتشر خواهد کرد.

در حال حاضر، شاهد انتشار تریلر رسمی حالت Gunfight بازی Call of Duty: Modern Warfare هستیم که می‌تواند هوداران و طرفداران این مجموعه را به طور کامل با حالت مذکور، آشنا کند. روند گیم‌پلی، قوانین، اسلحه‌ها و نقشه طراحی شده برای این حالت در تریلر قابل مشاهده است. همچنین شما قادر خواهید بود تا نگاهی به موتور گرافیکی جدید بازی داشته باشید که طراحی بافت‌ها و سایه زنی‌ها واقعا تصاویری چشم‌نواز و فوق العاده را به ارمغان آورده است.

حالت مذکور، در چندین راند مختلف جریان خواهد داشت و کاربران به دو تیم دو نفره تقسیم خواهند شد. بدون تردید افرادی که با کمک یکی از دوستان خود، در بخش‌های آنلاین این مجموعه، حرفه‌ای هستند، می‌توانند تجربه‌ای جدید را در حالت گان فایت داشته باشند. در این حالت، ما شاهد یک گیم‌پلی سرعتی و هیجان انگیز خواهیم بود که می‌تواند تا ساعت‌ها بازیکنان را سرگرم کند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ 3 آبان ماه برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد.

تریلر رسمی حالت گان فایت بازی Call of Duty: Modern Warfare:

منبع : وینفون
83 پست
مهیار امیدی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,