_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تصاویری از بازی جدید استودیو Playdead منتشر شد

چندی پیش تعدادی تصویر جدید از بازی تازه‌ی استودیو Playdead منتشر شد که محیط‌ها و مکان‌های مختلف بازی را به تصویر می‌کشد.

همان طور که اطلاع دارید، استودیو دانمارکی و موفق Playdead کار خود را از سال 2010 با انتشار رسمی بازی Limbo آغاز کرد و توانست پس از گذشت مدت زمان کوتاهی، به موفقیت‌ها و جوایز متفاوتی دست پیدا کند. پس از شهرت بازی دو بعدی Limbo، این استودیو در سال 2016 بازی جدید خود با نام Inside را روانه‌ی بازار کرد که این اثر نیز، با استقبال کاربران و منتقدان رو به رو شد. هر دو بازی نام برده در سبک گیم پلی، شباهت‌های زیادی به هم دارند و کاربران را در داستان عمیق و سکانس‌های مفهومی خود غرق خواهند کرد.

سال گذشته بود که استودیو Playdead به طور رسمی اعلام کرد که مراحل ساخت و توسعه‌ی بازی جدید خود را آغاز کرده است. نکته قابل توجه این است که این عنوان جدید، دیگر مثل بازی‌های قبلی از سبک دو بعدی پیروی نخواهد کرد و گیم پلی متفاوتی را به کاربران ارائه می‌دهد. اکنون، این استودیو یک آگاهی استخدام کارمند منتشر کرده که در جریان آن، تصاویری جدید از بازی تازه‌ی این استودیو، منتشر شده است. هنوز نام اصلی این اثر مشخص نیست و نمی‌دانیم که در چه تاریخی و برای چه پلتفرم‌هایی عرضه می‌شود. در ادامه می‌توانید نگاهی به این تصاویر داشته باشید:

 

منبع :

vg247

83 پست
مهیار امیدی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,