_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تصویری جدید از بازی GhostWire: Tokyo منتشر شد

به تازگی تصویری جدید از بازی GhostWire: Tokyo توسط کارگردان آن در توییتر منتشر شده که جزئیات آن را می‌توانید در انتهای مطلب مشاهده کنید.

همان طور که اطلاع دارید، بازی GhostWire: Tokyo در جریان کنفرانس شرکت بتسدا در رویداد E3 2019 به طور رسمی معرفی شد. نکته قابل توجه این است که بازی GhostWire: Tokyo، جدیدترین اثر کارگردان خلاق و معروف یعنی شینجی میکامی به شمار می‌رود و همین موضوع، انتظارات را از عنوان نام برده افزایش می‌دهد. همچنین در کنار نظارت شینجی میکامی، ایکومی ناکامورا وظیفه‌ی کارگردانی این اثر را بر عهده دارد. در رابطه با این بازی، باید توضیح دهیم که داستان اصلی آن در شهر توکیو روایت می‌شود و به علت رخ دادن اتفاقاتی عجیب، مردم شهر ناپدید می‌شوند. حال کاربران در کنار دیگر شخصیت‌های موجود در بازی، وظیفه دارند تا علت ناپدید شدن مردم را پیدا کند که بدون تردید، عاملی مرموز و شاید هم ترسناک در بازی دست داشته باشد.

امروز و در جریان جدیدترین اخبار بازی، ناکامورا تصویری تازه از عنوان GhostWire: Tokyo در صفحه‌ی شخصی توییتر خود منتشر کرد که نمایی خاص از محیط بازی را نشان می‌دهد. متن مربوط به این تصویر، بر مرموز بودن آن اضافه می‌کند:

یک آخرالزمان و یک توکیو آینده‌نگر در کنار اتفاقاتی فوق العاده! آیا این‌ها مواردی طبیعی هستند یا ماوراءالطبیعه؟

تصویر مربوط به این توییت:

هنوز به طور دقیق مشخص نیست که منظور ناکامورا از این متن و تصویر چه بوده است. در رویداد E3 2019، نمایش خاصی از گیم پلی بازی GhostWire: Tokyo به کاربران نشان داده نشد و هنوز نمی‌دانیم که با چه اثری رو به رو هستیم. به نظر می‌رسد که اتفاقات بازی، در سال‌های دور شهر توکیو ادامه پیدا می‌کند و اتفاقاتی ماورایی بازیکنان را غافل گیر خواهد کرد.

وظیفه‌ی ساخت این بازی بر عهده‌ی استودیو Tango Gameworks خواهد بود و در تاریخی نامشخص آن را روانه‌ی بازار خواهد کرد.

منبع :

GAMINGBOLT

83 پست
مهیار امیدی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,