چندی پیش تیزری کوتاه از شخصیت Nightwolf بازی Mortal Kombat 11 منتشر شد که کاربران را به طور کوتاه با ظاهر و نوع پوشش این شخصیت آشنا می‌کند.

در آپریل سال جاری میلادی، شاهد انتشار جدیدترین نسخه از سری بازی Mortal Kombat بودیم که توانست پیشرفت‌ها و ویژگی‌های جدیدی را نسبت به نسخه‌های پیشین به کاربران و هوداران این مجموعه ارائه دهد. بازی از منتقدان و منابع مهم، نمرات و نقدهای بسیار خوبی را دریافت کرد و توانست به یکی از موفق‌ترین نسخه‌های این مجموعه تبدیل شود. شاید بتوان گفت که گیم‌پلی این نسخه از بازی، تا حدی با گیم‌پلی نسخه‌های پیشین تفاوت داشته و در عین وفاداری به آن‌ها، سعی کرده به واقع گرایانه‌تر شدن نزدیک شود.

در جریان پشتیبانی طولانی مدت استودیو ندرلم از این اثر، امروز اد بون کارگردان بازی، تیزری کوتاه از شخصیت محبوب Nightwolf در صفحه‌ی شخصی توییتر خود منتشر کرد. در این تیزر چند ثانیه‌ای، شما می‌توانید نگاهی به ظاهر جدید این شخصیت داشته باشید. همچنین تبر معروف وی که در مبارزات بسیار کاربردی بوده و کمبوهای مختلفی با آن اجرا می‌شود، در این تیزر قابل مشاهده است. تیم سازنده‌ی بازی، هنوز تاریخ انتشار این شخصیت را منتشر نکرده است. قبل‌تر نیز شاهد انتشار تیزری با محوریت معرفی شخصیت Sindel بودیم که احتمالا در روزهای آینده، تاریخ انتشار این شخصیت‌ها به همراه محتویات دیگر مشخص شود.

در ادامه می‌توانید نگاهی به این تیزر کوتاه داشته باشید:

منبع :

GAMINGBOLT

83 پست
مهیار امیدی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,