_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

جزئیات چالش‌های جدید بازی Anthem

استودیوی بایوور

چندی پیش چالش‌های جدیدی به بازی Anthem اضافه شد که در جریان آن، کاربران می‌توانند ماموریت‌های کوتاهی را به اتمام برسانند و جوایز مختلفی دریافت کنند.

همان طور که اطلاع دارید، بازی Anthem در اوایل سال جاری به دست کاربران رسید اما نتوانست آن طور که باید و شاید از آن انتظار می‌رفت، نظر کاربران را به خود جلب کند و به نوعی به یکی از شکست‌های شرکت الکترونیک آرتس تبدیل شد. سازندگان تعهد دادند که در گذشت زمان، محتویات و به‌روزرسانی‌های بزرگی برای بازی عرضه خواهد شد اما تا حالا، محتوای بزرگ و یا تغییر دهنده‌ی جامعی برای آن عرضه نشده است.

به هرحال ما در پیش روی خود، شاهد انتشار بسته الحاقی Cataclysm برای بازی هستیم که می‌تواند تا حدودی نظر کاربران را نسبت به بازی تغییر دهد. محتویات این بسته قرار است به طور رایگان و آزمایشی قبل از عرضه‌ی رسمی در اختیار بازیکنان قرار گیرد. همچنین این بسته چالش‌های طوفانی یا به اصطلاح Oncoming Storm را به بازی اضافه خواهد کرد که سری اول این چالش‌ها، هم اکنون در اختیار کاربران قرار گرفته است.

درصد زیادی از ماموریت‌های چالش طوفان، در دنیای کریستالی بازی جریان دارد. در واقع بازیکنان وظیفه دارند تا دشمنان کریستال شده را از بین ببرند و در این راه، جوایز مختلفی را دریافت خواهند کرد. جوایز اهداء شده به کاربران در دسته‌ی تجهیزات تزئینی قرار دارد. در واقع این چالش‌ها، نمی‌تواند محتویات و ماموریت‌های بزرگ و درگیر کننده‌ای باشد و شاید حتی با انجام چند عدد از آن‌ها، شاهد گیم‌پلی خسته کننده‌ای باشیم. به هرحال، می‌تواند مقدمه خوبی برای عرضه‌ی بسته‌ی Cataclysm باشد که در آینده در دسترس قرار می‌گیرد. این بسته، چندین قلمرو جدید، ماموریت‌های تازه و پیچیده، چالش‌های مدت‌دار، چالش‌های پیشرفته‌ی طوفان و در نهایت سلاح‌های جدید و قدرتمندی را به بازی اضافه خواهد کرد.

بازی Anthem هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 در دسترس است.

منبع :

GAMINGBOLT

83 پست
مهیار امیدی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,