xboxuniversalapp1_1020.0.0مایکروسافت در کنفرانس 1 بهمن اعلام کرد که نرم افزارهای یونیورسال بر روی کنسول Xbox One نیز اجرا می شوند اما این شرکت هیچ گاه اطلاعاتی از نحوه عملکرد این دسته از برنامه ها بر روی Xbox One منتشر نکرده بود. اما امروز در کنگره جهانی موبایل همه چیز تغییر کرد و مدیر بخش توسعه نرم افزارهای یونیورسال ویندوز “Kevin Gallo” بر روی صحنه رفت و در مورد چگونگی توسعه نرم افزارهای یونیورسال و نحوه عملکرد آن بر روی کنسول Xbox One اطلاعاتی را در اختیار خبر نگاران قرار داد. این نرم افزارها به هیچ عنوان شبیه نرم افزار ایمیل و یا Photos نخواهند بود. Kevin Gallo نشان داد که نرم افزارهای یونیورسال چگونه بر روی همه دستگاه های ویندوزی از جمله Xbox One اجرا می شوند.

وی اعلام کرد که مایکروسافت قصد دارد تا رابط کاربری نرم افزارهای ویندوز 10 را طوری تنظیم کند که قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی داشته باشند و توسعه دهندگان بتوانند به راحتی آن را کدنویسی کرده و برای اجرا بر روی انواع دستگاه های ویندوزی بهینه کنند. Kevin Gallo اعلام نکرد که چه زمانی توسعه دهندگان می توانند نرم افزارهای خود را برای Xbox One طراحی کنند اما آن چه که می شود از سخنان وی فهمید این است که توسعه دهندگان می توانند به زودی هر برنامه ای را برای این کنسول طراحی کنند. مایکروسافت درباره سیاست های جدید خود جهت توسعه هر چه بیشتر برنامه ها در کنفرانس 29 آوریل بیشتر صحبت خواهد کرد.

hostedwebappsstory2_1020.0Kevin Gallo اعلام کرد مایکروسافت قصد دارد که بر روی برنامه هایی که از طریق وب میزبانی می شوند بیشتر کار کند و مسیری جدید را پیش روی توسعه دهندگان قرار دهد تا آن ها بتوانند به راحتی برنامه های خود را توسعه داده و به استور ویندوز بیاورند. مایکروسافت بر این باور است که این سیاست جدید می تواند به توسعه هرچه بیشتر برنامه ها کمک کند و پلتفرم ویندوز را بیش از پیش کامل سازد.

به نظر شما این سیاست جدید مایکروسافت تا چه اندازه موفق خواهد بود؟

منبع: The Verge

منبع : وینفون
1008 پست
عرفان مرادی
دبیر بخش آموزش وینفون، علاقه‌مند به سرویس‌های شرکت مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
milad
پاسخ دهید دوشنبه 11 اسفند 1393

خدا کنم همینطور بشه و دولوپرا بکشن سمت وینفون

بردیا
پاسخ دهید دوشنبه 11 اسفند 1393

عیچ–>هیچ
لطفا اصلاح کنید.ممنون

Mahdi Shakhesi
پاسخ دهید دوشنبه 11 اسفند 1393

یه سوال
کلا چه محیط هایی شامل یونیورسال میشه؟ دسکتاپ هم جز این محیط هاست؟ یا برنامه باید فقط مترو باشه؟

    Mahdi Shakhesi
    پاسخ دهید دوشنبه 11 اسفند 1393

    شما این سه سوال رو یه سوال کلی در نظر بگیرین:)

mohammadreza1368
پاسخ دهید دوشنبه 11 اسفند 1393

آره فرزندم همه عین هم هستن دسکتاپ هم همینطور اندازه و .. فرق داره فقط ولی یونورسال اصلا یعنی همین
.
.
.
.
راستی من کورش نیستم سایت نمیفهمه دیگه ! تقصیر من چیه !

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,