Android-vs-Windows-phone

به نقل از سایت The verge یک تیم در مایکروسافت در حال فراهم کردن امکان نصب برنامه های آندرویدی بر روی ویندوز فون هستند. خیلی از کاربران از این موضوع خوشحال و کاربران دیگری از این موضع شرکت مایکروسافت بسیار عصبانی هستند. دیدگاه افرادی که از این موضوع رضایت دارند این است که با آمدن آندروید چه در فاز سیستم عامل و چه در فاز اپلیکیشن به گوشی های نوکیا، رشد قابل توجهی در فروش مایکروسافت بوجود می آید و این شرکت تمام سلایق را برای خرید گوشیهایش پوشش می دهد.

اما افراد معترض، معتقدند که با این اتفاقات، اعتبار مایکروسافت خدشه دار می شود و این موضوع نشان دهنده این است که مایکروسافت دست به دامن گوگل شده است تا خود را بالا بکشد !

اما بنده با عقیده گروه اول هم نظر هستم زیرا به مایکروسافت وسیاست هایش اعتقاد دارم و با ورود آندروید به گوشیهای مایکروسافت طیف وسیعی از طرفداران آندروید که از گوشیهای بی کیفیت سایر برند ها خسته شده اند به این سمت می آیند و این یعنی موفقیت برای مایکروسافت بر تیمش.

بر طبق این خبر و در صورت تحقق این مورد، احتمالا برنامه ها و بازیهایی که برای آندروید منتشر می شود بر روی ویندوز فون نیز قابل نصب خواهند بود. البته ابهامات زیادی در این مسئله وجود دارد که هنوز مشخص نیست و هنوز این موضوع کاملا قطعی نیست و ممکن است این اتفاق هیچ وقت رخ ندهد.

منبع : وینفون
608 پست
رضا درویش زاده
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  سبحان
  پاسخ دهید جمعه 25 بهمن 1392

  واقعا عالیه
  مرسی آقا رضا خسته نباشی، سایتت فوق العادست

  farzad
  پاسخ دهید شنبه 26 بهمن 1392

  اگه بشه که عالی میشه

  Amir alipour
  پاسخ دهید شنبه 26 بهمن 1392

  سلام آقاي درويش زاده من تازه لوميا525خريدم منظور از کلمهzip codeدر قسمت ثبت نام ميکروسافت چيه?با تشکر

  amirdz
  پاسخ دهید سه شنبه 27 خرداد 1393

  اگه اندروید بشه.چی میشه

  afsane
  پاسخ دهید دوشنبه 27 مرداد 1393

  خیلیییییی خوب میشه
  کاش بشه :(((((((((((

  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , , ,