DSC_5147.0_standard_640.0

یکی از اولین گوشی هایی که قرار است بعد از واگذاری نوکیا به مایکروسافت عرضه شود، بر روی قابلیت های دوربین جلویی متمرکز شده است.

منبعی نزدیک با برنامه های مایکروسافت به سایت verge گفت که ‘Superman’ (سوپرمن) نوکیا دستگاهی است که در حال حاضر با دوربین 5 مگاپیکسلی در جلو در حال توسعه داده شدن است. نوکیا معمولا بر روی متعلقات پشت دستگاه کار میکند اما سوپرمن نشانه ی یک تغییر است. این که مایکروسافت سوپرمن را نهایتا به عنوان گوشی با ویژگی بارز سلفی به بازار عرضه کند یا نه مشخص نیست، اما یک دوربین 5 مگاپیکسلی در جلو به جای استاندارد 1 مگاپیکسلی پیشنهاد تصادفی نیست. سوپرمن به گوشی تازه منتشر شده HTC یعنی One M8 می پیوندد که آن هم یک دوربین 5 مگاپیکسلی در جلو دارد.

ما فهمیده ایم که سوپرمن به عنوان یک گوشی میان رده و با یک صفحه نمایش 4.7 اینچی طراحی شده است و انتظار می رود اولین حضورش را در اواخر سال آغاز کند. مایکروسافت همچنین در حال کار بر روی دو آپدیت برای ویندوزفون 8.1 است که در طول سال 2014 ارائه می شوند. این دو آپدیت 8.1 با گوشی های جدید مصادف خواهند شد و برای گوشی های موجود نیز ارائه می شوند. آپدیت اول موقتا و به طور آزمایشی برای جولای برنامه ریزی شده است و انتظار می رود سوپرمن در کنار آپدیت دوم در اواخر سال به روی صحنه بیاید.

مایکروسافت همچنین بر روی کار بر روی گوشی های بیشتری است که امسال عرضه می شوند. “Goldfinger” (انگشت طلایی) برای عرضه شدن با ویندوزفون 8.1 برنامه ریزی شده است. این کوشی هنوز در مراحل آزمایشی و تست است. مایکروسافت همچنین در کار این در حال آماده کردن دو گوشی ویندوزفونی 8.1 دیگر است. هنوز مشخص نیست که کدام یک از این دستگاه ها شامل برند نوکیا خواهند شد. به نظر می رسد مایکروسافت میخواهد این انتقال قدرت را به آهستگی پیش ببرد و این کمپانی هنوز برنامه های آینده موضوع برند را شرح نداده است.

منبع : www.theverge.com

منبع : وینفون
51 پست
حمزه داریوش
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
allireza73
پاسخ دهید چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393

مرسی بابت این خبر

majid
پاسخ دهید چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393

خیلی عالی……

majid
پاسخ دهید پنجشنبه 11 اردیبهشت 1393

حمزه جون این چی میگه …این سایت اگه خوب باشه پشتیبانی کنین….http://www.cnet.com/news/what-you-need-to-know-about-windows-phone-8-1/

    حمزه داریوش
    پاسخ دهید پنجشنبه 11 اردیبهشت 1393

    اینا رو از کجا پیدا میکنی ؟ 🙂
    خیلی زیاده. ولی اگه وقت شد، چشم، ترجمه میکنم.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,