Microsoft-Says-Users-Are-Really-Helping-Improve-Windows-10-469240-2

ویندوز 10 اولین سیستم عاملی است که در اکثر موارد بر اساس بازخوردهای کاربران پیاده سازی شده است.برای اطمینان از اینکه کاربران کثیری پیشنهادهایی برای ویندوز 10 ارسال کرده اند باید بگوییم که مایکروسافت برنامه های گوناگونی برای انواع سیسستم عاملها ایجاد کرده تا از طریق آنها با کاربران در ارتباط باشد.

علاوه بر سیستم فیدبک تعبیه شده در نسخه پیش نمایش ویندوز 10 باید شبکه “صدای کاربر” مایکروسافت را هم در نظر بگیریم که واقعا مایکروسافت در این وبسایت از پیشنهادهای کاربران دست آوردهای زیادی داشته است و همه اینها باعث خواهد شد ما شاهد محصولی کم نظیر و بی نقص در هنگام رونمایی و معرفی ویندوز 10 باشیم.

ss

رئیس بخش Windows Insider یعنی Gabriel Aul در پستی در توییتر خود گفته که مایکروسافت واقعا توجه ویژه ای به پیشنهادهای دریافت شده از کاربران داشته است.در این میان گرچه بعضی از پیشنهادات کنار گذاشته شده اند ولی مطمئنا در نسخه های پیش نمایشی که در طول سال منتشر خواهد شد و یا اینکه در نسخه کامل و رسمی ویندوز 10 در پاییز 2015 پیاده سازی و استفاده خواهد شد.

گابریل در بیانه ای افزوده:

“@vithren I think we haven’t done a good job of marking things on uservoice. Many suggestions being taken or considered. Will poke on this.
— Gabriel Aul (@GabeAul) January 7, 2015”

“من فکر میکنم ما کار درستی نکردیم که پیشنهادهای موجود در صدای کاربر را علامت گذاری و پخش کردیم.بسیاری از پیشنهادها قبلا مطرح شده بودند و یا اینکه مد نظر خودمان بود.”

(منظور گابریل این است که باید کاری میکردن تا نظرات تکراری یا پیشنهادهایی که خودشان مد نظر داشتند انتخاب و منتشر نمی شد)

مایکروسافت نشان داد که پروژه Windows Insider یک برنامه فوق العاده موفق بوده و تجربه جدیدی را ایجاد کرده چراکه حدود 1.5 میلیون نفر با دانلود پیشنمایش ویندوز 10 در آن ثبت نام کردند و بسیاری از مسائل اولیه و پیشنهادهای ارایه شده به مایکروسافت برای ساخت این سیستم عامل جدید کمک کردند.

همانطور که میدانید ویندوز 10 به صورت رسمی و کامل در پاییز سال 2015 عرضه خواهد شد.از اینکه مایکروسافت در چنین ابعاد گسترده ای از پیشنهادها و نظرات کاربران برای ساخت و پرداخت ویندوز 10 استفاده میکند میتوان نتیجه گرفت این سیستم عامل واقعا طوفان خواهد کرد! و یقینا همه را به خود جذب خواهد کرد چراکه این سیستم عامل دقیقا همان چیزی است که کاربران با پیشنهادهای خود آن را ساخته اند.

نظر شما چیست؟

منبع: Softpedia

منبع : وینفون
  • پنجشنبه 18 دی 1393 00:58
  • 8 نظر
  • رضا رجب زاده
  • اخبار
615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
امیر کربلایی
پاسخ دهید پنجشنبه 18 دی 1393

ایوووووووووولا

omid
پاسخ دهید پنجشنبه 18 دی 1393

اگه تو ویندوز موبایل ده بشه سورس برنامه ها مثل اندروید قابل ذخیره و انتقال بشه خیلی به فروش و جا افتادن این گوشیها کمک میشه

ashoob
پاسخ دهید پنجشنبه 18 دی 1393

عالیههههه فقط امیدوارم کمترین مشکلو داشته باش و یه چیز شیک و مدرن باشه و از این حالت الان خارج بشه و وارد یه چیز جدید بشیم

علی
پاسخ دهید پنجشنبه 18 دی 1393

mx player آپدیت گرفت.

وحید
پاسخ دهید پنجشنبه 18 دی 1393

ویندوز 10 بهترینه.لطفا انقدر از هنگروید حرف پیش نکشید که اینجوریه اونجوریه.
1100 برمیدارم هنگروید بر نمیدارم.
همیشه گفتم بازم میگم جارو برقی فقط سامسونگ

mohamad.s
پاسخ دهید پنجشنبه 18 دی 1393

ای کاش تو 10یه اکولایزر واسه 520بیاد اگه بیاد یه گوشی کامل میشه ………….اقای رجب زاده یه پیج درست کنید تا با نظر دادن به ماکروسافت بگیم اضاف کنه اکولایزر .لطفا درست کنید.من یکی وحشت ناک به یه اکولایزر نیاز دارم .باشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,