skype-outlookcom

مایکروسافت قصد دارد که دسترسی به سرویس ایمیل خود یعنی Outlook را به توسعه دهندگان بدهد تا آن ها بتوانند اپلیکیشن ها و افزونه های خود را برای این سرویس ایمیل محبوب ایجاد کنند. مایکروسافت در وبسایت Channel 9 توضیحاتی در این باره ارایه داده است، این توضیحات به عنوان مطالبی در مورد کنفرانس بیلد 2015 که تقریبا یک روز دیگر آغاز خواهد شد، منتشر شده اند.

در پنل وبسایت اینگونه نوشته شده که:

“Build an Add-in for Outlook.com, Outlook and Office 365 that Reaches Over 400 Million Users”

و در توضیحات چنین آمده:

بله، درست خوانده اید. در کمتر از 5 دقیقه، می توانید یک اپلیکیشن بسازید، آن را در لیست استور واحد قرار دهید تا هم در Outlook.com نمایش داده شود، هم نسخه دسکتاپ Outlook و هم در آفیس 365. ما بروز رسانی های هیجان انگیز بسیاری از بیلد 2014 تا امروز انجام داده ایم که از پلتفرم نرم افزاری گرفته تا Outlook.com را شامل می شود. تا ابزار توسعه آن ها آسان شود و اپلیکیشن ها بتوانند دکمه ها را به میان حرکات عملکردی Outlook اضافه کنند. قابلیت ها و نکات مربوط به رابط کاربری جدید و بهترین روش های ساخت اپلیکیشنی زیبا و قدرتمند که با Outlook ادغام شده است را فرا بگیرید.

از توضیحات ارایه شده این طور برداشت می شود که مایکروسافت می خواهد به توسعه دهندگان ابزار ساخت اپلیکیشن هایی برای اجرا در Outlook و آفیس 365 و Outlook.com و … بدهد، یعنی یک سلسله نرم افزاری تحت وب که بیشتر شبیه پروژه “Universal App” است، چراکه بر روی هر دستگاهی اجرا خواهد شد. قطعا اطلاعات بیشتر در کنفرانس ارایه خواهد شد.

منبع: Windows Central

منبع : وینفون
  • سه شنبه 9 اردیبهشت 1394 03:12
  • 3 نظر
  • رضا رجب زاده
  • اخبار
615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
Pouria joker
پاسخ دهید سه شنبه 9 اردیبهشت 1394

همچنان اول

حسین
پاسخ دهید سه شنبه 9 اردیبهشت 1394

عالیه،فقط دلیل مهمی ک ب ویندوزفون اومدم امنیتش بود امیدوارم در کنار همه این کارای خوب امنیت هم در نظر بگیرن

cjhabib
پاسخ دهید سه شنبه 9 اردیبهشت 1394

مایکروسافت هر روز بهتر از دیروز (خانه ای که بنش محکم باشه طول عمرش بیشتره)
سیستم ویندوز فون آهسته و پیوسته حرکت میکنه و راه درست رو درپیش گرفته نه مثل اندروید که موقت میره بالا و زیر پاشو محکم نمیکنه.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,