b561ee9b-0916-4e97-a19e-985a23e5b069

مایکروسافت یک نرم افزار دیگر با پسوند بتا وارد استور کرده است که Work Assist نام دارد، و به نظر می رسد قرار است به مجموعه آفیس پیوسته در انجام کارها به ما کمک کند.

جالب تر این که کرتانا هم برای این نرم افزار فعال است یعنی هم در داخل و هم از خارج نرم افزار میتوان از دستورات صوتی کرتانا استفاده کرد.

در حال حاضر می توان این نرم افزار را در استور مشاهده کرد ولی فعلا نمی توان آن را نصب و استفاده کرد. با کمی تامل به این نتیجه می رسیم که کرتانای ویندوزی و ویندوزفونی در حال همگام سازی قابلیت های یکدیگر هستند.

اگر به یاد داشته باشید روز کنفرانس ویندوز 10 وقتی موضوع کنفرانس به کرتانای دسکتاپی رسید جوی بلفیوره در مورد برخی از قابلیت های کرتانا صحبت کرد که یکی از آن ها توانایی جستجو در بین اسناد و فایل های آفیس بود به این ترتیب که اگر از کرتانا بخواهید که فایلی از فایل های آفیس را برایتان جستجو کند، او آن فایل را پیدا کرده و برایتان نمایش می دهد حتی می تواند که ارایه های پاور پوینت را یکی یکی برایتان نمایش داده و بخواند.

و این چیزی است که در رابطه با این نرم افزار تاز وارد استور، در ذهن متجلی می شود یعنی احتمالا این نرم افزار وظیفه ای مشابه همان قابلیت کرتانای دسکتاپی را بر عهده خواهد داشت البته این فقط یک احتمال است و هنوز جزئیات زیادی مشخص نیست. حتی شاید با یک ویژگی بزرگتر و بهتر روبه رو شویم. شما چه فکر می کنید؟

لینک نرم افزار در استور ویندوزفون.

منبع: WM Power User

منبع : وینفون
  • جمعه 17 بهمن 1393 21:05
  • 8 نظر
  • رضا رجب زاده
  • اخبار
615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
illustray
پاسخ دهید جمعه 17 بهمن 1393

خیلی عالیه ممنون

وحید
پاسخ دهید جمعه 17 بهمن 1393

کرتانا کلا کارش درسته.
بازم رفتم her رو یبار دیگه دیدم.
به امید سیستم عامل هوشمند کرتانا.

مصی
پاسخ دهید جمعه 17 بهمن 1393

کرتانا برای ما مثل ی ادم کر میمونه دیگه.هرچی بهش فارسی بگی نمیفهمه ک.انگلیسی هم اگه بلد بودم ک جام اینجا نبود.والا.ولی خوبه.داره توسعه میده و منم اینجا مثل بز دارم نگاه میکنم ببینم اخرش چه کاره ام.

میلاد
پاسخ دهید جمعه 17 بهمن 1393

الان یکی میاد میگه اول 😐

Shahriar
پاسخ دهید جمعه 17 بهمن 1393

من که با کرتانا خیلی حال میکنم. آیکونش منو یاد اون هوش مصنوعیه بود توی انیمیشن وال – ای میندازه … بعضی وقتا ازش میترسم …

کاوه
پاسخ دهید جمعه 17 بهمن 1393

وقتی همین کرتانا اسکاینتو راه انداخت و جیوه ایرو انداخت به جونتون،اونوقت میفهمید کرتانا خوبه یا بد

کاوه
پاسخ دهید جمعه 17 بهمن 1393

وقتی همین کرتانا اسکاینتو راه انداخت و جیوه ایرو انداخت به جونتون،اونوقت میفهمید کرتانا خوبه یا بد

AMIR1520
پاسخ دهید جمعه 17 بهمن 1393

اینجا کورتانا ، انجا کورتانا ، همجا کورتانا . مایکروسافت کمکم میخواد کورتانارو توی بیشتره سرویس های خودش قرار بده . کورتانا هرروز بیشتر و بیشتر با سیستم عاملها و نرمافزارهای مایکروسافت پیوند میخوره . هر روزم کامل تر از دیروز .
گوگل نو که در مقابل کورتانا اصلا حرفی برای گفتن نداره .
سیری که نزدیکترین رقیب کورتانا هست هم نمیتونه مثل کورتانا عالی باشه ، در کل کورتانا خیلی جذاب تر و واقعی تر و باهوشتر از سیری هست . تازه سیری چند ساله که داره توسعه پیدا میکنه ولی کورتانا هنوز نسخه بتا هست .

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,