Lumia-camera-win10

همچنان با شما هستیم با اخبار مهم کنفرانس ویندوز 10 مایکروسافت که الحق و الانصاف ، موارد گفته و ناگفته ی بسیاری داشت.

چند روز پیش شایعه ی عرضه ی کد برنامه نویسی نرم افزار دوربین لومیا برای عموم منتشر شد که امروز می توانیم به صراحت آن را تایید کنیم.

مایکروسافت در حال کدنویسی Lumia Camera در نرم افزار دوربین جدیدیست که چندین برابر سریعتر و بهبودیافته تر از نرم افزار فعلیست. این نرم افزار برای تمام دستگاه های ویندوز 10 عرضه خواهد شد و این بدان معناست که مایکروسافت جور شرکت هایی مثل HTC , Samsung را خواهد کشید و این نرم افزار برای گوشی های این شرکت ها نیز قابل دسترسی خواهد بود. این نرم افزار  تا ماه آینده با همان ویژگی ها و کنترل بسیار جالب و رابط کاربری جذاب به گوشی های اچ تی سی و سامسونگ وارد خواهد شد.

همچنین با توجه به این خبر ، تبلت ها و کامپیوتر ها نیز از این نرم افزار بهره خواهند برد و این ورود سیستم های شخصی به رقابت در صحنه ی عکاسی خواهد بود.

در حال حاضر اطلاعات زیادی از این نرم افزار در دسترس نیست ، اما شاید ویژگی های متعدد این برنامه به سخت افزار وسایل ارتباط زیادی داشته باشد، همانند اتفاقی که برای لومیا کمرا 5 رخ داد.

نمایشی که از این نرم افزار بر روی پرده رفت ، تغییرات زیادی را نشان نداد اما به نظر می رسد که ایکون کوچکی که از طریق آن به تصاویر قبلی خود مراجعه می کردید دچار تغییر و تحول شود و نرم افزار جدید تصاویر به آن اضافه شود.

باید منتظر ماند تا اطلاعات اینده در زمینه این نرم افزار منتشر شود .

منبع : WindowsCentral

منبع : وینفون
 • پنجشنبه 2 بهمن 1393 12:33
 • 10 نظر
 • هادی اکبری زاده
 • اخبار
1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Maziar
پاسخ دهید پنجشنبه 2 بهمن 1393

من htc دارم،خیلی خبر خوبی بود،دمه مایکروسافت گرم

ROMA
پاسخ دهید پنجشنبه 2 بهمن 1393

من خودم 1520 دارم ولی الان فقط یه چیز میتونم بگم خوبی ایفون اینه ک خودش قلمرو خودشو داره و لا هیشکی شریک نمیشه .کاشکی مایکرو سافتم فقط ویندوزو اختصاص میداد واسه لومیا ها

  MahdiDE
  پاسخ دهید پنجشنبه 2 بهمن 1393

  خوب اگه انحصاری بود میشد عین آیفون یعنی انتخاب هات محدود می شدند اما مایکروسافت با اجازه دادن به شرکت های دیکه داره به نوعی طرفداران شرکت ها رو هم به سمت ویندوز ( فون قدیم ! ) جلب می کنه و با این کار انتخاب های بیشتری هم به مصرف کننده می ده ، ممکنه یکی صفحات سوپرآمولد ( سامسونگ ) می خواد یا یکی دیگه طراحی زیبا و فلزی ( اچ تی سی ) یا سادگی در عین زیبایی ( ال جی ) و اینطوری می تونه هم از ویژگی که می خواد بهره مند بشه و هم از ویندوز . در ضمن همین الآنش هم بیشتر گوشی های ویندوزی فروخته شده مربوط به برند نوکیا ( مایکروسافت فعلی ) هست .

  ms321
  پاسخ دهید پنجشنبه 2 بهمن 1393

  منم htc دارم و عاشق htc هستم ولی با نظر زیر موافقم

  ROMA:
  من خودم ۱۵۲۰دارمولی الان فقط یه چیز میتونم بگمخوبی ایفون اینهکخودشقلمرو خودشو داره و لا هیشکی شریک نمیشه .کاشکی مایکرو سافتمفقطویندوزو اختصاص میدا

ali.naseri
پاسخ دهید پنجشنبه 2 بهمن 1393

عالی میشه منتظریم

hamidn1520
پاسخ دهید پنجشنبه 2 بهمن 1393

دروود
گوشی لومیا ۱۵۲۰ بعد از اپدیت دنیم دوربینش قوق العاده شده .
امیدوارم توی ویندوز ۱۰هم پیشرفت زیادی کنه .
دم شما هم گرم که مراسم دیشب رو خیلی خوب و عالی منعکس کردین .
کار مدیریت سایت هم حرف نداره .

ms321
پاسخ دهید پنجشنبه 2 بهمن 1393

عاشق htc و البته ویندوز فون هستم ولی در آینده ای نزدیک لومیا میگیرم

اکبر عزیزی
پاسخ دهید شنبه 4 بهمن 1393

ای جان چ شود

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,