مقدمه :

این مطلب آغاز سری آموزشهای استفاده از سیستم عامل ویندوز فون است که به صورت اختصاصی توسط سایت وینفون تولید می شود. در این سری آموزش سعی می کنیم به معنای واقعی کلمه از صفر تا صد ویندوز فون و استفاده بهینه از آن را به شما آموزش دهیم. اگر به تازگی یک گوشی ویندوز فونی خریده اید و دوست دارید از تمام جوانب و کاربردهای آن آگاه باشید حتما این سری آموزش را از ابتدا و با دقت مطالعه کنید.

نکته 1 : دوستانی که در امر ویندوز فون خبره هستند و مثل کف دست آن را میشناسند به ما خرده نگیرند که این آموزشها بسیار ابتدایی است. مطمئن باشید افرادی هستند که این آموزشها برای آنها بسیار مفید است. این آموزش ها در ابتدا در سطح ابتدایی هستند و رفته رفته موارد پیشرفته تر نیز توضیح داده می شوند.

نکته 2 : به زودی نیز برای هر آموزشی که منتشر می شود، ویدیوی آن نیز به صورت اختصاصی تهیه می شود.

ویندوز فون

درس 1 : شروع کار با ویندوز فون و تنظیمات اولیه

در این درس چه چیزی می آموزیم :

 این درس مناسب کسانی است که اخیرا یک گوشی ویندوز فونی خریده اند و با تنظیمات آن آشنایی ندارند. در این آموزش ما یک گوشی ویندوز فونی را برای اولین بار روشن می کنیم و تنظیمات اولیه را انجام می دهیم. همین !

برای شروع به چه چیزی نیاز داریم؟

در واقع هیچی، فقط به یک گوشی ویندوز فونی جدید که به مقدار لازم شارژ شده باشد. توصیه می شود قبل از استفاده از گوشی جدید خود حتما شارژ اولیه گوشی را انجام دهید و اینکه مراحل زیر را به دقت انجام دهید.

1) گوشی خود را روشن کنید.

2) اولین صفحه ای که پس از روشن کردن گوشی برای شما به نمایش در خواهد آمد صفحه ای است که ورود شما به ویندوز فون را تبریک می گوید. بر روی get started کلیک کنید.

خوش آمد گویی

3) در اولین قسمت از شما خواسته می شود است تا زبان مورد استفاده گوشی خود را انتخاب کنید. زبان مورد نظر خود را انتخاب و بر روی next کلیک کنید.

به دلیل اینکه اکثر دوستان زبان انگلیسی را برای گوشی خود انتخاب می کنند و همچنین به این دلیل که برخی از زبان ها بصورت پیش فرض قرار ندارند و ابتدا نیاز به دانلود بر روی ویندوز فون را دارند و ممکن است زبان فارسی را در این فهرست پیدا نکنید ما این آموزش را با زبان انگلیسی ادامه خواهیم داد.

انتخاب زبان

 4) در این قسمت شما شرایط استفاده از ویندوز فون برای شما گفته می شود، برای گذر از این مرحله باید آن ها را قبول کنید پس بر روی accept کلیک کنید.

قوانین ویندوز فون

 5) در این قسمت از شما پرسیده شده که مایل هستید تنظمات (FeedBack) گوشی شما چگونه تنظیم شوند، این تنظیمات شمال اجازه استفاده از دیتا گوشی شما، آپدیت اتوماتیک ویندوز فون، ارسال طریقه استفاده شما از کیبورد و اطلاعات ارتباط وای فای شما به مایکروسافت برای کمک به مایکروسافت در درک بهتر عملکرد کاربران و … می باشد.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید شما با دو انتخاب زیر مواجه هستید:

تنظیمات اولیه

recommended: با انتخاب این گزینه شما اجازه استفاده از تمام مواردی که در بالا گفته شد را به مایکروسافت می دهید و وارد مرحله بعدی می شوید.

custom: با انتخاب این گزینه شما می توانید به دلخواه انتخاب کنید که به کدام یک از موارد بالا اجازه دسترسی بدهید و به کدام چنین اجازه ایی ندهید یا کلاً به هیچکدوم اجازه دسترسی ندهید. پس از انتخاب این گزینه شما با صفحه که در زیر مشاهده می کنید رو برو می شوید، پس از انتخاب تظیمات دلخواه بر روی next کلیک کنید.

در ادامه تک تک گزینه های این قسمت را برای شما شرح می دهیم.

تنظمات custom

Allow mobile data use on your phone: اجازه استفاده از دیتا (اینترنت سیم کارت) در گوشی شما.

send phone usage feedback to help improve Microsoft and partner products and services: ارسال نحوه استفاده شما از گوشی به مایکروسافت برای کمک بهبود محصولات و سرویس های آینده مایکروسافت

send keyboard touch information to improve text suggestions and more: ارسال نحوه استفاده شما از کیبورد(مانند الگو تایپ و کلمات استفاده شده) برای کمک به بهبود خدمات کیبود مایکروسافت

send WiFi connection information to help discover nearby WiFi hotspots: ارسال اطلاعات اتصال وای فای شما برای بهبود کشف وای فای های نزدیک به شما.

Automatically download Windows phone updates: اجازه دانلود آپدیت خودکار ویندوز فون شما.

6) در این قسمت شما باید تنظماتی مانند: منطقه جغرافیایی شما، تنظیم تاریخ و ساعت و … را اعمال کنید.پس از اعمال این تنظیمات بر روی next کلیک کنید.

می توانید توضیحات گزینه های این قسمت را ادمه مشاهده کنید.

تنظمات تاریخ و زمانWhat your home country/region: در این قسمت باید کشوری که در آن زندگی می کنید را انتخاب کنید.

مهم: اگر در ایران زندگی می کنید توصیه می شود حتماً کشور خود را بر روی امریکا یا انگلیس قرار دهید.

Which time zone are you in: در این قسمت منطقه زمانی خود را انتخاب کنید. اگر در ایران هستید می توانید تهران و انتخاب کنید.

Date: در این قسمت تاریخ را تنظیم کنید

Time:در این قسمت زمان را تنظیم کنید

send my location to Microsoft when my phone is activated: اگر تیک این گزینه رو بزنید پس از فعال شدن گوشی شما مکان شما برای مایکروسافت ارسال می شود

بســــــیار مـــــهم: حتما تنظمات قسمت های Which time zone are you in، date، Time را به دقت و صحیح انجام دهید. در صورت اشتباه در این قسمت ها ممکن است در مرحله ورود اکانت مایکروسافت با مشکل رو به رو شوید.

7) در این قسمت شما باید اکانت مایکروسافت خود را وارد کنید. اگر داری اکانت مایکروسافت نیستید میتوانید با کلیک بر روی create one یک اکانت مایکروسافت برای خود تهیه کنید(آموزش ساخت اکانت مایکروسافت در آموزش های بعدی برای شما ارئه خواهد شد). همچنین میتوانید با انتخاب گزینه Sign in Later از این قسمت بگذرید و وارد کردن اکانت مایکروسافت به بعد بسپارید. اما برای وارد کردن اکانت مایکروسافت خود بر روی Sign in کلیک کنید.

توجه: در صورت نداشتن دیتا و وصل نبودن گوشی شما به اینترنت قبل از این مرحله باید مرحله تنظیمات وای فای را انجام دهید و گوشی خود را یه اینترنت نصب کنید

اما چرا باید اکانت مایکروسافت داشته باشیم یا آن را در گوشی خود وارد کنیم؟ وارد کردن اکانت مایکروسافت در گوشی شما فواید زیادی برای شما دارد که برخی از این فواید را در زیر به شما توضیح می دهیم.  با وارد کردن اکانت مایکروسافت خود می توانید:

-در صورت گم شدن گوشی خود میتوانید آن را پیدا کنید

-دریافت و ارسال ایمیل های outlook شما در گوشی

-همراه کردن(Sync) ویندوز فون گوشی شما با ویندوز کامپیوتر شما

-استفاده از 15 گیگ فضای ابری OneDrive

-ذخیره سازی عکس ها، ویدیو ها و پیام های خود در OneDrive

-دانلود و نصب برنامه ها و بازی ها از استور ویندوزفون

و بسیاری از امکانات مفید دیگر……..

در واقع شما بدون وارد کردن یک اکانت مایکروسافت، اکثر امکانات سیستم عامل ویندوز فون را از دست می دهید.

برای وارد کردن اکانت مایکروسافت به گوشی خود پس کلیک بر روی Sign in با صفحه زیر رو برو می شوید، پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود بروری Sign in کلیک کنید.

وارد کردن نام کاربری و رمز عبور

اگر بعد از وارد کردن اکانت خود با یکی از خطلاهای زیر ربرو شدید، دلیل این خطا به یکی از مواردی که در زیر تصویر مشاهده می کنید بر می گردد.

خطا در وارد کردن اکانت

1- تاریخ و زمان گوشی خود را به درستی وارد نکرده اید: برای حل این مشکل اگر هنوز در قسمت تنظیمات اولیه هستید با کلیک بر روی previous به قسمت تنظیم تاریخ و زمان برگردید و تاریخ (به میلادی) و زمان گوشی را به درستی تنظیم کنید، در غیر این صورت با رفتن به آدرس Settings>>Date+time  تنظیمات را به درست کنید.

2- گوشی شما به اینترنت متصل نمی باشد.

3- تنظمات گوشی شما یه درستی نصب نشده: در اینصورت با رفتن به آدرس Settings>> About و کلیک بر روی Reset your phone گوشی خود را ریستارت کنید و تنظیمات را از اول انجام دهید.

8) پس از وارد کردن اکانت مایکروسافت پس از مدتی با تصویر زیر رو برو می شوید که در مورد نصب برنامه های گوشی می باشد. بر روی next کلیک کنید.

نصب برنامه9)کار شما تقریباً تمام است، نصب برنامه ها بر روی گوشی شما کمی طول می کشد پس اتمام این مرحله با دیدن تصویر زیر بر روی next کلیک کنید.

almost done10) اگر گوشی شما NOKIA باشد پس از انجام تنضیمات بالا به این قسمت که در تصویر زیر مشاهده می کنید روبرو می شوید بر روی accept کلیک کنید نوکیاتمام، ورود شما را به خانواده ویندوز فون تبریک می گویم امیدواریم از استفاده از این پلتفورم لذت ببرید و این آموزش به شما کمک کرده باشد.

منبع : وینفون
5 پست
ساسان حرب
ساسان حرب هستم 24 ساله، لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات ، عاشق کمک کردن به شما دوستان عزیر مخصوصا دوستان ویندوزفونی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
esmaeil9985
پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

سلام اقای حرب
ایکون کورتانا برای من نیست چطور باید فعالش کنم؟؟؟
Lumia925

  hamedabdi1561375
  پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

  زبان گوشیتون و انگلیسی کن و منطقه رو امریکا قرار بده اگه ایکون کرتانا ظاهر شد واردش شو فعالش کن اگه بازم کرتانا نیومد باید به قسمت speech گوشیتون بری و زبان انگلیسی و انتخاب کنی یا احتمالا باید دانلودش کنی حدود ۶۰ مگ

mohsenj
پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

یاد اولین باری افتادم که اینکارو انجام دادم. حسم عالی بود، تقابل با زیبایی و شیک و خاص بودن

qamirp
پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

سلام آقا ساسان.یه سوال مهم.تورو خدا جواب دهید.من در حال حاظر آخرین نسخه آپدیت ۸.۱ ساین رو دارم و میخوام گوشیمو ریست فکتوری کنم و با یه اکانت جدید دیگه وارد شوم.اگه اینکارو کنم آپدیت ساینم که رو سیستمه نمیپره؟جز اینکه اون اکانت جدیدمو باید دولوپر کنم.
اپدیت بعد ساین مخصوص توسعه دهنده ها چی چون دولوپر کردم.

  esmaeil9985
  پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

  اپدیتت تغییری نمیکنه

  ساسان حرب
  پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

  نه اتفاقی واسه آپدیتتون نمیوفته. اما اگه نظر من و بپرسید بهتون اکیدا پیشنهاد می کنم سراغ آپدیت های توسعه دهندگان نرید و منتظر همون آپدیت رسمی باشید . در ضمن این آپدیت بزودی برای همه کاربرها در دسترس قرار میگره پس کمی صبر کنید.

qader
پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

عالی بود. برای اونایی ک تازه کارن خوبه ممنون از زحماتتون

Behtash
پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

خیلی از این کارتون خوشم اومد . یکی از دلایلی که افراد ویندوز فون نمیخرند اینه که میگند کار کردن باهاش سخته ولی موقعی که مراجعی باشند که آموزش های جامع داشته باشند که افراد ازشون یاد بگیرند و نخواند کل اینترنت رو زیر پا بزارند باعث میشه یوزر های بیشتری وارد این اکوسیستم بشند
ممنون

hamed8s
پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

یادش بخیر یادم میاد اولین باری که پا به دنیای ویندوز گذاشتم پارسال همین موقعا بودش :)) خیلی حس خاص بودن بهم دست میداد وقتی اون تایل های 2*2 وینفون8 رو میدیدم. ممنون از آموزشتون همینطوری ادامه بدین

  رسول
  پاسخ دهید جمعه 3 بهمن 1393

  hamed8s:
  یادش بخیر یادم میاد اولین باری که پا به دنیای ویندوز گذاشتم پارسال همین موقعا بودش :)) خیلی حس خاص بودن بهم دست میداد وقتی اون تایل های ۲*۲ وینفون۸ رو میدیدم. ممنون از آموزشتون همینطوری ادامه بدین

  چنان گفتی یادش بخیر گفتم گوشی با سیستم عامل داس داشتی

jahangir
پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

Masoud
پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

رام 520 عراق تا کی میخواد under testing باشه؟!!!!!!!!!
نکنه بنده خدا زیر تست مرده بهمون نمیگن!

  Behtash
  پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

  Masoud:
  رام ۵۲۰ عراق تا کی میخواد under testing باشه؟!!!!!!!!!
  نکنه بنده خدا زیر تست مرده بهمون نمیگن!

  خوب دوست عزیز میگند اگر جایی مشکل داشت اونجا رو ترک کن تا بتونی پیشرفت کنی. خوب شما اگر این رام عراق مشکل داره دست به کار شو و رام عراق رو طبق آموزش تو سایت عوض کن تا آخرین آپدیت ها رو راحتتر بگیری . همین امشب دست به کار شو

   Masoud
   پاسخ دهید پنجشنبه 29 آبان 1393

   Behtash: خوب دوست عزیز میگند اگر جایی مشکل داشت اونجا رو ترک کن تا بتونی پیشرفت کنی. خوب شما اگر این رام عراق مشکل داره دست به کار شو و رام عراق رو طبق آموزش تو سایت عوض کن تا آخرین آپدیت ها رو راحتتر بگیری . همین امشب دست به کار شو

   حالا نمیشه امشب نباشه و بزارم واسه یه شب دیگه. ضمنا من عراق رو دوست دارم چون کشور برادر است

KMh.amed
پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

سلام.
دوستان ی سوال.
این رام کجاست؟RM-937_im_mea3_1029
میشه بدون قند شکن بری تو stor
گوشیم1520.1(این مدل چه فرقی با 1520 داره؟!)

  hamedabdi1561375
  پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

  احتمالا رام یکی از کشور های خاورمیانه هست .یمن عربستان دقیقا نمیدونم
  اره بدون فیلتر شکن هم میشه فقط باید قسمت region گوشیتو بذاری امریکا در ضمن تاریخ گوشیتم باید درست باشه
  هیچ فرقی ندارند

  عرفان مرادی
  پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

  رام مربوط به امارات متحده عربی هستش . باید خدمتتون عرض کنم این گوشی در چهار ورژن ۱۵۲۰ و۱۵۲۰.۱ و ۱۵۲۰.۲ و ۱۵۲۰.۳ عرضه شده . اما این چهار ورژن هیچ تفاوتی با هم ندارند و بسته به مکانی که اونها رو عرضه می کنند کد گزاری می کنند ۱۵۲۰ و ۱۵۲۰.۱ ( نسخه جهانی rm-937 ) و ۱۵۲۰.۲ ( کشورهای چین . ایتالیا و معمولا هم به رنگ سفید هستند rm-939 ) و ۱۵۲۰.۳ ( نسخه مخصوص ایالات متحده و آمریکای لاتین rm-938 ) و ۱۵۲۰.۳ ( مخصوص اپراتور rm-940 at&t ) پس این چهار مدل هیچ تفاوتی از لحاظ کیفیت و سخت افزار با یکدیگر ندارند .

   KMh.amed
   پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

   عرفان مرادی:
   رام مربوط به امارات متحده عربی هستش . باید خدمتتون عرض کنم این گوشی در چهار ورژن ۱۵۲۰ و۱۵۲۰.۱ و ۱۵۲۰.۲ و ۱۵۲۰.۳ عرضه شده . اما این چهار ورژن هیچ تفاوتی با هم ندارند و بسته به مکانی که اونها رو عرضه می کنند کد گزاری می کنند ۱۵۲۰ و ۱۵۲۰.۱ ( نسخه جهانی rm-937 ) و ۱۵۲۰.۲ ( کشورهای چین . ایتالیا و معمولا هم به رنگ سفید هستند rm-939 ) و ۱۵۲۰.۳ ( نسخه مخصوص ایالات متحده و آمریکای لاتین rm-938 ) و ۱۵۲۰.۳ ( مخصوص اپراتور rm-940 at&t ) پس این چهار مدل هیچ تفاوتی از لحاظ کیفیت و سخت افزار با یکدیگر ندارند .

   ممنون داش
   فقط یه چیزی رو جعبه نوشته 12 ماه ضمانت برای ایران و دفترچه های داخلش هم فارسی و انگلیسین فقط (این نشون دهنده این نیس که رام ایرانه احیانا؟!)
   و اینکه کورتانا رو هم ندارم (os version 8.0.10532.166(چجوری بگیرمش؟؟

    عرفان مرادی
    پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

    کرتانا در ویندوز 8.1 موجوده ولی ویندوز شما 8 هست . باید گوشیتون رو به روز رسانی کنید . رام ایران خیلی خیلی کمه یا اصلا شایدم نباشه . اما رام شما اماراته و اینکه گارانتی هم دیگه فایده نداره چون محصولات نوکیا دیگه ضمانت ندارند .

davood
پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

سلام
آقا بخدا ما تازه کار نیستیما ولی لومیا 1320 دارم نمیدونم چرا آبدیت 8.1 رو نمیگیره.
از دستش دلخورم.

  ساسان حرب
  پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

  رام گوشیتون مال کجاست؟

alireza61
پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

واقعا کار بسیار جالبی انجام دادین

KMh.amed
پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

هک DNS چیه؟

  ساسان حرب
  پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

  چرا دنبال همچین سوالی هستید ؟ اونم اینجا؟؟

moein_crazy
پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

من شنیدم که میگن گوشی رو موقع خریدن باید 3 ساعت برای بار اول بزاری شارژ آیا این درسته؟

  kamal
  پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

  هرکس۱چیز میگه
  ولی بار اول وقتی شارژ اولیه گوشیت کامل تخلیه شد و گوشیت خاموش شد بزنش به شارژ به مدت۷ ساعت
  از اونجا به بعد هر۱ماه ۱بار شارژ گوشیتو کامل تخلیه کن تاخاموش بشه بعد شارژ کن
  وهربار نذار۱۰۰٪ فول بشه یا زیر۱۰٪بشه بخوای شارژش کنی

  ساسان حرب
  پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

  نه عزیز این یه باور غلطه که جا افتاده، گوشی برای شارژ اول فقط تا زمانی که شارژ 100% شده لازمه رو شارژ بمونه. هیچــــــوقت بعد این که شارژ گوشیتو کامل شد(100%) گوشیتون و رو حالت شارژ ول نکنید چون بیشتر عامل خرابی باطری ها ( چه کوشی ، چه تبلت ، چه لب تاپ) همین عمله همیشه هم کنید سعی که شارژ باطری گوشیتون و زیر 20% نیاد یا حداقل 0 نشه

kamal
پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

عالی بود.سایتتون از هرجهت توی سایتهای وینفونی اوله
دم همتون گرم.به امید روزی که درکنار زبان فارسی زبان انگلیسی هم داشته باشید تا سایتتون جهانی بشه

shayan1520
پاسخ دهید چهارشنبه 28 آبان 1393

یاد 6 ماه پیش ک 1520 رو خریدم افتادم یادش بخیر چه روزی بود چقد خوشحال بودم…

hamedabdi1561375
پاسخ دهید پنجشنبه 29 آبان 1393

من وقتی گوشیمو خریدم اصلا این تنظیمات
نبود وقتی روشنش کرد فارسی هم بود گفتم چرا فارسیه گفت به خاطر نمایندگیشه یه نرم افزار هم روش بود به نام shahid که به زبان عربی بود فک کنم مال عربستان و یمن همون حوالی بوده خیلی اوایلش نگران بودم اما الان بی خیالش شدم …ممکنه این گوشی غیر اصل یا دست دوم باشه؟ایا کسی هست که مثه من باشه؟

kourosh.m
پاسخ دهید پنجشنبه 29 آبان 1393

سلام دوستان عزیر . من تازه عضو سایت شدم و هم تازه به ویندوز فونی ها پیوستم . برای شروع کار هم لومیا 520 رو خریدم . اما مشکلات زیادی دارم . ممنون میشم که من رو راهنمایی کنید

Amethystium
پاسخ دهید پنجشنبه 29 آبان 1393

با سلام به همه دوستان ویندوزفون

من خودم شخصا سال هاست از اندروید استفاده میکنم

گوشی فعلی الان من هم پلتفورم اندروید هستش

ولی به ویندوز فون علاقه دارم به خاطر زیبایی و جذابیت ظاهریش
ولی خب مشکلات شما هم کم و بیش زیاده
کوتاه کنم…..

من برای تولد یکی از دوستانم میخوام یک گوشی لومیا بخرم .

خب در مرحله اول با قیمت 700 هزار تومان بهترین مدل پیشنهادی شما رو میخوام بدونم . چون اعتماد دارم که همه ی شما تجربه وافی و کافی رو دارید

و اینکه قبل از خرید میشود تشخصی داد رام گوشی مال چه کشوری است

و ایا زبان فارسی به راحتی و ترجمه روان موجود است برای لومیا ها

و اگر نکته ای وجود دارد که کمک ای شود در بهترین خرید من

ممنون خواهم شد . اعلام بفرمایید

با سپاس•

  hamedabdi1561375
  پاسخ دهید پنجشنبه 29 آبان 1393

  سوال اولتو باید بذاری بر عهده خودت ولی فک کنم لومیا ۶۲۵ گزینه خوبی باشه در ضمن اگه تولد دوستت چند ماه دیگه باشه صب کن تا لومیا ۵۳۵ بیاد هم ارزونتر هم خوبه
  باه میشه تشخیص داد ولی خیلی مهم نیست چون میتونی عوضش کنی
  زبان فارسی هم به طور کامل پشتیبانی میکنه
  فقط دقت داشته باش که فقط پول گوشیتو بدی …اگه بهت نرم افزار و ساخت اکانت پیشنهاد اصلا قبول نکن …و اینکه نوکیا اصلا گارانتی نداره که بخوا پول اضافی بدی گرچه دیجی کالا با گارانتی میده

m.ghatel
پاسخ دهید پنجشنبه 29 آبان 1393

من همه ی تنظیمات کرتانا رو انجام دادم ولی باز می گه از زبان پشتیبانی نمی کنه چه کار کنم ? htc 8x

surush
پاسخ دهید پنجشنبه 29 آبان 1393

سلام
من لومیا 925 دارم قبل این ک آپدیتش کنم به lumia cyan صدای notification رو عوض کرده بودم بعد ک آپدیتش کردم صادشو عوض کردم ولی بعضی قسمتاش صداش تغییر نمیکنه همون اولیس
مثلا : وقتی میخوام موجودیه شارژ خطمو ببینم ی صدای عجیبی میده ک نگو
تو قسمت manage app sounds هم رفتم باز هم نشد

shayann
پاسخ دهید پنجشنبه 29 آبان 1393

سلام داداش یه سوال تو قسمتset up your phone , recommendedرو اگه فعال کنییم مثلا وایبر خودش خودکار دانلود میشه یا اول خبر میده که آپدیت داره بعد ما باید اجازه بدیم اگه بخویم که اول اجازه بگیره بعد آپدیت کنه چکار کنیم ول خداییش خیلی زحمت میکشین خسته نباشین.

Malakootee
پاسخ دهید جمعه 30 آبان 1393

سلام دوستان یک ماهه که گوشیم دچار مشکل شده به صورت کاملا خودکار در حالت مکالمه یا بعد از مکالمه خاموش میشه واقعا کلافه ام کرده لطفا راهنمایی ام کنید ممنون

ninja
پاسخ دهید پنجشنبه 6 آذر 1393

با سلام خسته نباشی دوستان من یه سوال داشتم میشه ویندوز فون تبدیل کرد ب اندروید؟؟؟

king.nader
پاسخ دهید دوشنبه 10 آذر 1393

لطفا قسمت های بعدی این آموزشهای اولیه رو هم بذارین دگ! امثال من که مبتدی اند تا حدی، چشم انتظارن!

پرهام
پاسخ دهید پنجشنبه 13 آذر 1393

جناب مهندسی ساسان حرب میگم تو اهوازی نیستی؟؟؟
دبستان فضیلت؟؟؟

  ساسان حرب
  پاسخ دهید شنبه 15 آذر 1393

  بله جناب برازش 🙂

   پرهام
   پاسخ دهید شنبه 15 آذر 1393

   ساسان حرب:
   بله جناب برازش

   دنیا واقعا کوچیکه ها:)
   برات آرزوی موفقیت میکنم ساسان جان:)

reza
پاسخ دهید پنجشنبه 11 دی 1393

سلام.خسته نباشید
من تازه به جمع ویندوز فونی ها پیوستم.
هرکاری میکنم گوشی سیمکارتمو نمیخونه.یه سیمکارت دیگرو هم امتحان کردم بازم نشد.
باید چی کار کنم؟؟؟گوشی رو هم تازه خریدم بهش مسلط نیستم.
لومیا920
ممنون اگه پاسخی ارائه بدید

saba
پاسخ دهید شنبه 20 دی 1393

سلام. خیلی ممنون از سایت خوبتون. ببخشید من کاملا صفر کیلومترم و میخوام تازه با وینفون کار کنم. سوالم اینه که اگه کشور رو بذاریم آمریکا، میشه تایم زون رو تهران بذاریم و ساعت رو با تهران تنظیم کنیم یا باید تایم زون با کشور هماهنگ باشه؟ اگه تایم زون تهران باشه واسه داشتن کورتانا مشکلی پیش نمیاد؟

لومیا1020لیمویی
پاسخ دهید سه شنبه 7 بهمن 1393

سلام
ببخشید بنده گوشیم لومیا۱۰۲۰ هست
راستش برای نصب برنامه خواستم مستقیم از استورویندوزفون دانلود ونصب کنم که همه مسیر رو میرم ولی باوجود اینترنت ۳g تا سر دانلود که میره پیام “can not connect” میده و اصلا کارپیش نمی ره
وقتی هم که استور رو می خوام اجرا کنم کلا پیام “can not connect” میده(کلا اینترنت ۳g دارم).
خودم فکر می کنم چون سایت خارجی هست نمی تونم برم
شاید تنظیمات اینترنت م فقط برای ایرانه؛ چون سایت وین فون رو راحت بالا میاره ولی وقتی کار به “ویندوزفون دات کام ” که میرسه همه چیز متوقف میشه …
از لطف دوستان بسیار سپاس گزارم

سعید
پاسخ دهید چهارشنبه 15 بهمن 1393

دوستان میشه بگیدوقتی که من تازه گوشیوروشن میکنم این کارهاروبایدانجام بدم اونوقت چطوری بایدوای فای یادیتاروشن کنم برای ثبت اکانت مایروسافت؟

مسعود
پاسخ دهید شنبه 18 بهمن 1393

دوست عزیزسلام .یک هفته ایی میشه که لومیا 625 با نسخه 8 رو خریداری کردم .اکانت مایکروسافت هم دارم.ولی میخوام به نسخه 8.1 بروز رسانی کنم نمیشه ؟؟؟؟ چندین بار اینکارو انجام دادم وسط دانلود قطع میشه؟؟؟ چه راهکاریی داره؟آیا میتونم بروزرسانی کنم؟؟
به زبان تلفن یا قالب منطقه بستگی داره؟؟؟

مسعود
پاسخ دهید شنبه 18 بهمن 1393

و اینکه میخوام از سایت فیلم یا موسیقی با فرمتهای مختلف رو دانلود کنم نمیتونم !!!!! باید چه برنامه ایی رو نصب کنم که هم بتونم دانلود کنم و هم بتونم فیلم وموسیقی رو به راحتی هم تماشا کنم هم گوش بدم؟؟؟
آیا ویندوز فون نیازی به نصب آنتی ویروس داره ؟؟؟ اگه داره چه برنامه ایی رو نصب کنم؟؟
اگه امکانش هست برنامه های ضروری و مورد نیاز ویندوز فون (اونایی که کاربردیتره و خیلیا میخوان ازش استفاده کنن ) نام ببرید تا بتونیم ازش استفاده کنیم.مرسی…..

م
پاسخ دهید یکشنبه 19 بهمن 1393

سلام دوستان . گوشی من به store وصل نمیشه چرا مشکل از چیه؟

moha
پاسخ دهید جمعه 24 بهمن 1393

سلام
من مشکلم اینه که وقتی باید به صفحه ورود اکانت وارد شه erorre cant connect رو میده
ینی کادر ورود اکانت ظاهر نمیشه
بعد قلش عقب رو میزنم به almost done میره
ممکنه مشکل از نت من باشه
سرعت نتم بد نیست ، 512 وایمکس دارم البته خب ایرانسله دیگه :)))

moha
پاسخ دهید جمعه 24 بهمن 1393

تو قسمت speech هم زبونی رو دانلود نمیکنه
کلا من به نت وصلم با گوشی ولی هیچ فایده ای واسم نداره

moha
پاسخ دهید شنبه 25 بهمن 1393

بابا انصافا کمک کنید من بعد از 6 ماه تحقیق از سایت شما و…. کلی به به و چه چه شنیدن از وینفون رفتم یکی گرفتم، امروز دارم دیونه میشم ، انواع ارور ها رو واسه sighn in اکانت داد
الانم هیچ app رو تا دانلود حتی 30% نمیره، همش خطا
چشمم رو به کمبود نرم افزار بستم گفتم وینفون روان تره….
الان با روزگاری که از play store دانلود میکردم دارم خودمو مقایسه میکنم

علی منصوری
پاسخ دهید سه شنبه 28 بهمن 1393

سلام گوشیم لومیا 920 الان وقتی پاور میزنم طول میکشه لاک اسکرین بیا و مینویسه resuming مشکلش چیه گوشی رو نو خریدم وحافظه هم خالیه لطفان کمک کنید

نیما
پاسخ دهید پنجشنبه 7 اسفند 1393

اقا یه سوال چرا کرتانا برای من کار نمیکنه ؟؟؟ 1320

محمد
پاسخ دهید یکشنبه 10 اسفند 1393

اقا من 730 دارم سنسور ژیروسکوپ هم داره ولی نمیدونم چگونه فعالش کنم برای مثال نمی توانم از برنامه ی cycloramic استفاده کنم مشکل چیه؟

touraj
پاسخ دهید دوشنبه 10 فروردین 1394

با عرض سلام و خسته نباشی
در مورد قسمت set up your phone سوال داشتم
کشور رو آمریکا انتخاب کردم و تاریخ رو میلادی زدم . ولی ساعت رو به وقت ایران زدم . مشکلی پیش نمیاد ؟

ستایش
پاسخ دهید دوشنبه 17 فروردین 1394

سلام من گوشیم لومیا۷۳۰هست .. نمیدونم چرا نمیتونم به wifiوصل کنم،سیستم وتبلتم راحت وصل میشه اما گوشی ارورcannot find server or DNS error رو میده،لطفا راهنمایی کنید،ممنون میشم.

nobody73292
پاسخ دهید جمعه 4 اردیبهشت 1394

سلام
شاید درج این سوال تو این پست بی ارتباط باشه
ولی مطلب مرتبط پیدا نکردم
من یه لومیا ۸۳۰ خریدم که وقتی روشنش کردم روش لاین نصب بود
ولی وقتی روشن کردم ستاپ اولیه گوشی اجرا شد
حالا موندم گوشی من نو بوده یا دست دوم
رام سنگاپور هم بود

علی
پاسخ دهید پنجشنبه 17 اردیبهشت 1394

سلام

من گوشی رو فلش کردم (لومیا 1520) الان بعضی برنامه ها رو که میخوام نصب کنم یه پیامی میاد که این برنامه حداقل رزولیشن فلان رو نیاز داره و نصب میشه ، مثل لاین و تلگرام . برنامه همراه بانک تجارت رکه اصلا قابل دانلود نیس و تو استور هم پیداش نمیکنه و از تو مررگر هم که میاد بالا میگه قابل نصب رو دستگاه شما نیس. زبان و منطقه رو امریکا گذاشتم . استور هم باز هستش مشکلی نداره . بنظر شما مشکل از کجاس؟

  علی گلشن
  پاسخ دهید پنجشنبه 17 اردیبهشت 1394

  علت همراه بانک تجارت اینه که فعلا مایکروسافت از روی استور برداشتتش، ولی به زودی میاد بازم.

علی
پاسخ دهید پنجشنبه 17 اردیبهشت 1394

چرا اخه !! من کلی کارامو باش انجام میدادم . حواله پایا …. این بزودی واسه ما ویندوزفونی ها … مدت طولانی میشه D:

علی
پاسخ دهید جمعه 18 اردیبهشت 1394

با سلام

گوشیو فلش کردم (لومیا 1520) قبل و بعد از فلش هم فکتوری ریست کردم . الان موقعدانلود تلگرام و لاین و بعضی برنامه ها این پیام میاد : (لینک عکس رو ببنید)
http://s4.picofile.com/file/8187524168/wp_ss_20150508_0001.png

lmohamad
پاسخ دهید شنبه 26 اردیبهشت 1394

سلام من گوشی لومیا 535 رو همین الان خریدم. بچه ها برا ریختن برنامه از لپ تاپ بهش کدوم تنظیمات گوشی رو باید انجام بدم اخه نمیدونم انتقال داده گوشی رو باید از کجا فعال کنم

sahand67
پاسخ دهید سه شنبه 5 خرداد 1394

با سلام ببخشید من موبایلمو ریست کردم، حالا میخاستم ببینم چطور میشه اطلاعات رو برگرددنم، مثل تنظیمات،مخاطب ها و…. در ضمن من بک اپ میگرفتم اون موقع ها.با تشکر

وحید
پاسخ دهید پنجشنبه 7 خرداد 1394

با سلام خدمت دوستان وینفونی دیروز من برای اولین بار وینفون رو تجربه کردم و جا داره که از دوستان بابت این آموزشا تشکر کنم. سوالی که دارم اینه که وقتی گوشیو خریدم فروشنده تمام تنظیمات اولیه رو اسکیپ زد. بالا گفته بودین که منطقه زمانی گوشی رو به دقت تنظیم کتین یعنی چی؟ مثلا اگه من کشورمو بزارم آمریکا میتونم منطقه زمانیم رو ایران بزارم یا نه؟ اصلا الان که همه تتظیمات اسکیپ شده کجا باید کشورمو تنظیم کنم؟
با تشکر

  علی گلشن
  پاسخ دهید پنجشنبه 7 خرداد 1394

  عزیز توی تنظیمات گوشی برید. منطقه ی زمانی همون Country/Region هست که باید هر دو بر روی آمریکا قرار بدید. اما در قسمت تاریخ و ساعت، Time Zone رو می تونید روی تهران قرار بدید تا ساعت گوشی برای شما دقیق نمایش داده بشه.

   Yasuo
   پاسخ دهید یکشنبه 10 آبان 1394

   یعنی خیلیی مردی 🙂 دمت جیز

وحید
پاسخ دهید پنجشنبه 7 خرداد 1394

علی آقا واقعا ممنون که انقدر سریع جواب دادین. باورم نمیشه (;

hamed
پاسخ دهید سه شنبه 23 تیر 1394

سلام من لومیا 830 دارم وقتی وای فای وصل میکنم متصل میشه ولی به اینترنت وصل نمیشه ،مینویسه اتصال به وای فای بدون استفاده از اینترنت … میشه

راهنماییم کنید ، سه ساعته واسم اوردن ،دارم دیونه میشم.

مهدیه
پاسخ دهید سه شنبه 30 تیر 1394

چرا مکان رو باید حتما امریکا یا انگلیس انتخاب کنیم ؟؟؟؟؟

  علی گلشن
  پاسخ دهید سه شنبه 30 تیر 1394

  می تونید کشور های دیگری هم انتخاب کنید. چون اگر ایران رو انتخاب کنید، استور براتون باز نخواهد شد.

مهدیه
پاسخ دهید سه شنبه 30 تیر 1394

میشه تنظیم دی ان اس هم یاد بدید؟

vahid_vh
پاسخ دهید سه شنبه 30 تیر 1394

سلام دوستان
جدیدا گوشی لومیا640xlگرفتم که ویندوز فون 8.1نصب هست و کار sdهم نصب کردم و برنامه ریختم میخوام وارد کارت sd در گوشی بشم که فولدر ایجاد کنم یا برنامه های وارده چک کنم نمی شه لطفا راهنمایی کنید

وحید
پاسخ دهید چهارشنبه 21 مرداد 1394

با سلام
برادران عزیز
من تا حالا اسمارتفون نداشتم.جدیدا ی لومیا 830 گرفتم ساخت تایلند.وقتی برای اولین بار روشنش کردم زبانش چینی بود
بالاره تونستم زبانشو بعد بالا اومدن انگلییسی کنم.به نظر شما مشکل نداره که کشور و اینا رو انتخاب نکردم؟
چکارش کنم وقتی ریست بشه با زبان چینی بالا نیاد؟
با تکر فراوان

sam
پاسخ دهید چهارشنبه 21 مرداد 1394

سلام لومیا 1520 دارم تا ظهر وصل نت میشد اما الان پیغام ارورcannot find server or DNS error رو میده چکار کنم رجیون هم عوض کردم نشد کمکم کنید

سینا
پاسخ دهید یکشنبه 8 شهریور 1394

سلام دوستان. من موبایلم رو فلش کردم لومیا ۹۲۵ هست و الان وقتی میخام اکانت خودمو وارد کنم ارور مید و این 80070057 رو میده

ساسان از ایران
پاسخ دهید چهارشنبه 11 شهریور 1394

دانشمند گرامی جناب حرب
سپاس فراوان از دانش افزایی و قدر دانی از زحمات حضرتعالی در این راه دشوار ولی پر خیر و برکت.
ما به وجود جوانانی فرهیخته چون شما افتخار میکنیم و برایتان بهترین امیدها و بزرگترین آرزوها را داریم.
به کوشش گران سنگ خود در راه اعتلای فناوری ایرانزمین ادامه دهید.
روزهایتان آفتابی و شبهایتان مهتابی
ساسان از ایران

رضا
پاسخ دهید یکشنبه 29 شهریور 1394

سلام اقای حرب لطفا سریع جواب بدید. وقتی تو فروشگاه میرم و میخوام یک بازی یا برنامه نصب کنم میگه باید تنظیمات خانواده من تنظیم شود رفتم تو سایتش ایمیل و پسورد رو وارد کردم اما مشکل حل نشد . الان تازه ی روزه که گوشی خریدم اما نمیتونم بازی یا برنامه ای که دوستش دارم رو دانلود کنم لاطفا سریعتر راهنمایی کنید . ممنون

hadi
پاسخ دهید جمعه 10 مهر 1394

باسلام خدمت دوستان اگه علت این ارور بگین ممنون میشم۰x803f8001

fati
پاسخ دهید دوشنبه 13 مهر 1394

سلام یک مشکل با اینترنتم به وجود اومده می خوتم dns گوشیم رو عوض کنم میشه راهنماییم کنید چطوری عوض کنم ؟

وحيد
پاسخ دهید چهارشنبه 6 آبان 1394

با سلام و احترام
من گوشی ویندوز فون ۶۳۰ دوال دارم.دو روز پیش باطری موبایلم رو خارج کردم و دوباره آن را جا زدم. ولی وقتی روشن کردم پیغام اومده که بعد از ۷۵۳۷۵۹ دقیقه دیگه می تونید وصل شوید. در صورتی که قبلاً فقط می نوشت بعد از یک دقیقه. چند بار خاموش و روشن کردم ولی باز همون پیغام رو میده. و هر دقیقه که هم میگذره از عدد ۷۵۳۷۵۹ یکی یکی کم میشه.ولی فکر کنم ۵۲۰ روز طول میکشه.
اگه امکان داره راهنمایم کنید با تشکر فراوان

Alireza f
پاسخ دهید دوشنبه 11 آبان 1394

یه سوال دیر هنگام ولی ممنون میشم جواب بدید.وقتی کشور رو روی آمریکا انتخاب کردیم مگه میشه تایم رو رو تهران گذاشت؟؟؟

mohamad
پاسخ دهید سه شنبه 17 آذر 1394

س من موقعی که با استور دانلود میکنم موقعی که به %۵۰ میرسه خودش با سرعت زیاد به %۷۸ میرسه قطع میشه دوباره باید از صفر دانلود رو شروع کنیم و دوباره هم همینطوره میمونه به نظرتون باید چیکار کنم که کامل دانلود کنه با تشکر

payam
پاسخ دهید سه شنبه 8 دی 1394

سلام دوستان من لومیا ۱۳۲۰ دارم .۴جی رو ندارم تو تنظیمات باید چیکار کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

omid
پاسخ دهید یکشنبه 18 بهمن 1394

سلام.من لومیا ۵۳۵دارم بعد فایل منیجر نداره نمیتونم به پوشه هام دسرسی پیدا کنم اگه میشه راهنماییم کنین،ممنون میشم

zahra
پاسخ دهید دوشنبه 2 فروردین 1395

سلام
برای اپدیت، لوکیشن و ریجن باید در چه حالاتی باشند؟

محمو
پاسخ دهید دوشنبه 27 اردیبهشت 1395

سلام من ۰ند باری سعی کردم مایکرو سافت اکانت بسازم ولی متاسفانه تا وسطاش میرفتم و بعد بلد نبودم ادامه بدم خارج میشدم حالا هرچی میرم تو میزنم سیگن این یا کریت نیو همش ی هشدار میشده ی کد ۸۰۰c0019 اینرو میده

نازی
پاسخ دهید یکشنبه 2 خرداد 1395

اگر اون قسمت فایند مای لوکیشن رو بزنیم موجب دردسر نمیشه؟ عدم دسترسی به استور؟

تازه کار
پاسخ دهید جمعه 25 تیر 1395

سلام من میخوام با بودجه حداکثر ۷۵۰ هزار تومن بخرم چه گوشی رو بهم پیشنهاد میکنید البته بهتره اپدیت وین ۱۰ هم داشته باشه ممنون از سایت عالیتون

سمیرا
پاسخ دهید چهارشنبه 27 مرداد 1395

سلام ممنون از راهنماییتون من گوشی ۶۲۵ لومیا دارم الان نزدیک دوسال میشه بعد نزدیکای عید امسال فلش کردم رام گوشی ایتالیا شد الان منتطقه یا همون region رو ایتالی گذاشتم بنظرتون اشتباهه باید تغییرش بدم زبونو انگلیش یونایتد گذاشتم ممنون میشم راهنماییم کنید یک نرم افزار مسیریاب سخن گو هم معرفی کنید ممنون

حسین
پاسخ دهید پنجشنبه 28 مرداد 1395

سلام من یه htc hd7دارم اکانتم ساختم همه چیزش مرتبه ولی وقتی میرم که از مارکت پلیس دانلود کنم تا صفحه دانلود.میره ولی وقتی گزینه دانلود.رو یا همون installرو می زنم یه ارور.میده چه کارکنم تورو خدا بگین کمکم کنید

مهمان
پاسخ دهید شنبه 27 شهریور 1395

با سلام.گوشی من زمان اس ام اس هایی که دریافت میشه ( اینباکس) رو اشتباه نشون میده ،این مشکل رو هم با ویندوز ۸ و هم با ویندوز ۱۰ دارم،لدفن بگید مشکل از کجاس؟
lumia 640 xl

mim
پاسخ دهید شنبه 15 آبان 1395

سلام
چطور میتونم فونت تلگراممو کوچک کنم؟ خیلی بزرگه و Settings/ease of access/more option همچین گزینه یی رو در تنظیمات تلگرامم پیدا نکردم!
اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
ممنون

mim
پاسخ دهید شنبه 15 آبان 1395

گوشیم لومیا ۶۴۰ هست

نازنین
پاسخ دهید دوشنبه 13 دی 1395

من همین امروز لومیا ۹۵۰xl رو گرفتم.نمیدونم چقدر راضی خواهم بود ازاین کار..اصلا قصد نداشتم بگیرم و نظرم روی بلک بری و موتورلا بود ولی دیدم که اونا اندرویدن و اینکه این گوشی رو یه بار دیدمش و خوشم اومد و رفتم سراغ مشخصات فنیش که دیدم راضی کنندس..از اندروید و زیادی ساده بودنش هم خوشم نمیومد.ولی از اونجایی که خیلی سخت پیدا کردم این گوشی رو نمیدونم حالا چقدر راضی کننده خواهد بود خریدش .خودم که خیلی ذوق دارم.فروشنده ها که خیلی تعریف نمیکنن ازش نمیدونم چرا..البته اکثرا حتی نمیدونن مشخصات فنی گوشیا چی هست..فقط از روی فروش گوشی میگن که کدوم خوبه و کدوم بد.مثل سامسونگ که بازار رو گرفته..ولی یه ذوق عجیبی دارم از خریدش..

آبی
پاسخ دهید پنجشنبه 19 اسفند 1395

گویا آقای حرب دیگه نیستن ،الان دیدم آخرین بار تابستون۹۴ به سوالات این صفحه پاسخ داده شده!

Mobinitta
پاسخ دهید شنبه 26 فروردین 1396

سلام، من lumia 640xl دارم، الان چند روزا که گوشیم رو ریست کردم اما هیچ جوره به اکانت مایکروسافت کانکت نمیشه. نه موقع تنظیمات اولیه و نه بعدا از setting گوشی، حتی اکانت Outlook جدید هم ساختم اما باز کانکت نمیشه، استور هم کلا کار نمیکنه. میشه لطفا راهنماییم کنید؟ ممنون.

Maryam
پاسخ دهید شنبه 3 تیر 1396

سلام تین گوشی ها ژیروسکوپ دارن؟

مریم
پاسخ دهید دوشنبه 6 شهریور 1396

سلام خسته نباشید
من اکانت Microsoft خودم رو ساختم و وارد گوشی شدم . میخوام برنامه تلگرام رو نصب کنم ولی اخطار میده که باید با کامپیوتر تنظیمات خانواده من تو سایت اصلی Microsoft با یه اکانت دیگه بخش خانواده من تنظیم بشه که بتونم برنامه رو نصب کنم . میشه بگین چطور اینکارو بکنم؟؟؟؟

محمد
پاسخ دهید چهارشنبه 5 دی 1397

سلام خسته نباشید
کسی میتونه کمکم کنه چند روزه که واتسابم نمیاد میگه باید به روز رسانی شه هر کاری میکنم به روز رسانی نمیشه حتی گوشیم هم بروزرسانی نمیشه میشه کمک کنید

محمد
پاسخ دهید چهارشنبه 5 دی 1397

سلام خسته نباشید
کسی میتونه کمکم کنه چند روزه که واتساپم نمیاد میگه باید واتساپ رو به روز رسانی کنم هر کاری میکنم تو فروشگاه به روز رسانی نمیشه حتی میخواستم گوشیم رو بروز رسانی کنم گوشیم هم به روز رسانی نمیشه میشه کمک کنید

roohollah
پاسخ دهید شنبه 14 دی 1398

با سلام
دوستان من یه گوشی لومیا 920 دارم. همین امروز reset کردمش و دو تا اپدیتشو هم دان کردم. مشکلم اینه که نمیتونم وارد استور بشم. تنظیمات رجیون رو هم چک کردم region روی ایران و persian هست. زبان persian و date time تهران ولی بازم مشکل دارم همچنین وقتی هات اسپات میکنم مشکلی ندارم ولی توی خود گوشی نمیتونم به اینترنت برم چیکار کنم مشکل برطرف بشه؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,