Microsoft

با درس سوم از بخش آموزش های صفر تا صد ویندوزفون در خدمت شما هستیم. در این درس یکی از ضروری ترین مباحثی که دوستان ویندوزفونی باید با آن آشنا باشند را یعنی ساخت اکانت مایکروسافت را به شما آموزش می دهیم. شما برای استفاده از خیلی امکانات ویندوزفون و سرویس های مایکروسافت مانند دانلود از استور مایکروسافت و یا استفاده از سرویس OneDrive و … به داشتن این اکانت نیازمندید و تقریبا اولین کاری که باید بعد روشن کردن گوشی خود انجام دهید وارد کردن اکانت مایکروسافت به گوشی است. در واقع می توان گفت شما بدون داشتن یک اکانت مایکروسافت در گوشی ویندوز فونی خود از بسیاری از امکانات محروم خواهید بود.

Micorosft Service

ساخت یک حساب کاربری مایکروسافت و وارد کردن آن به گوشی کار بسیار ساده ای است و حتما اکثر شما قبلا این مراحل را انجام داده اید اما ما با توجه به تعهدی که به همه دوستان ویندوزفونی داریم و به دلیل اینکه پس از اتمام این سری آموزشی (صفر تا صد ویندوزفون) بتوانیم یک منبع آموزشی کامل برای دوستان و کاربران ویندوزفونی تهیه کرده باشیم، مخصوصا در این زمان که کاربران ویندوزفون روز به روز در حال افزایش می باشند این آموزش را تهیه کرده ایم.

این آموزش از 3 بخش تشکیل شده است : ساخت اکانت مایکروسافت و وارد کردن آن در گوشی، بازیابی پسورد در صورتی که آن را فراموش کرده اید و حذف اکانت مایکروسافت از روی گوشی.

برای ساخت اکانت مایکروسافت فقط کافی است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

به این لینک مراجعه کنید https://signup.live.com

پس از وارد شدن به لینک بالا به قسمت ثبت نام حساب کاربری مایکروسافت می شوید و با صفحه زیر مواجعه می شویم.

Microsoft Accountحالا فقط کافی است که فیلد های موجود در این فورم را پر کنید. در ادامه تک تک این فیلد ها و اطلاعاتی که باید در آن ها را وارد کنید را به شما توضیح می دهیم.

Name: در این بخش باید نام و نام خانوادگی را وارد کنید. در قسمت Firs نام کوچیک خود و در قسمت Last نام خانوادگی خود را وارد کنید.

NameUser name: در این بخش باید نام حساب کاربری خود را وارد کنید. در قسمت اول نام دلخواه خود را وارد کنید و در قسمت دوم یکی از نام های Outlook.com و یا Hotmail.com را انتخاب کنید.

آدرس های Outlook.com و Hotmail.com تفاوت خاصی با هام ندارند و شما می توانید هر کدام که دوست دارید انتخاب کنید. بطور مثال: Sasan@Outlook.com یا Sasan@Hotmail.com

Uaser Name

Create password: در این بخش باید گذرواژه خود را وارد کنید. حداقل تعداد حروف گذر واژه شما باید 8 کارکتر باشد همچنین به نوع حروف و بزرگ و کوچک بودن آن ها حساس است.

Create password

Reenter password: در این بخش باید دوباره گذرواژه خود را کاملا به همان شکل وارد کنید.

Reenter password

Country/region: در این بخش باید کشور خود را وارد کنید. برای دوستان مقیم ایران به دلیل تحریم ها توصیه می شود کشور خود را حتما بر روی کشوری جز ایران انتخاب کنند می توانید کشور  امریکا را انتخاب کنید.

Country/region

ZIP code: در این بخش شما بایدکد پستی خود را وارد کنید اما حتما نیازی کد پستی واقعی را واد کنیدفقط کافی است یک عدد 5 رقمی وارد نمایید میتوانید یک عدد مانند 00000 را وارد کنید تا از این قسمت بگذرید.

ZIP code

Birthdate: در این بخش باید تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید. در قسمت Month ماه تولد در قسمت Day روز تولد و در قسمت Year سال تولد خود را وارد کنید.

BirthdateGender: در این قسمت جنسیت خود را مشخص کنید.

Genderبعد از این بخش به بخش Help us protect your info می رسید که برای بالا بردن امنیت حساب شما از شما تقاضای یک شماره تلفن و یک ایمیل میکند. با وارد کردن شماره تلفن خود شما می توانید با استفاده از تنظیماتی مانند ورود دو مرحله ایی امنیت حساب خود را افزایش دهید همچنین با وارد کردن یک ایمیل در صورتی که گذرواژه خود را فراموش کردید می توانید گذرواژه خود را در آن ایمیل دریافت نمایید

توصیه می شود حتما تنظیمات این بخش را وارد کنید و شماره تلفن خود و یک ایمل دیگر را وارد کنید.

Country code: در این قسمت کد کشور ایران و یا هر کشور دیگری که اپراتور خط شما در آن واقع هست را وارد کنید.

Country codePhone number: در این بخش شماره همراه خود را بدون صفر وارد کنید.مثال: 9123334444

Phone number

Alternate email address: در این بخش یک ایمیل وارد کنید. نیازی نیست ایمیل حتما متعلق به سرویس های مایکروسافت باشد می توانید هر ایمیلی را وارد کنید فقط حتما ایمیل متعلق به خود شما باشد.

 Alternate email addressخوب پس از این بخش تقریبا دیگر به آخر کار رسیده ایم فقط کافی برای اثبات این که شما یک فرد واقعی هستید نه یک رباط متن تصویری را که مشاهده می کنید در کادر پایین آن وارد کنید و بر روی گزینه Create account کلیک کنید. همچنین در صورت نا خوانا بودن تصویر با کلیک بر روی New یک تصویر دیگر درخواست کنید و یا با کلیک بر روی Audio متن آن را بشنوید .مانند تصویر زیر

Enter the characters you seeاگر تمام مراحل بالا را به درستی انجام داده باشید حساب کاربری شما ساخته شده و به حساب خود وارد می شودید. به شما تبریک می گیم

حالا تنها کاری که بایدانجام بدهید این است که اکانت مایکروسافت خود را در گوشی خود وارد کنید.

چگونه اکانت مایکروسافت خود را در گوشی وارد کنید:

برای این امر فقط کافی است 3 مراحل زیر را انجام دهید.

1- به بخش Setting گوشی خود بروید.

2- در قسمت System بر روی email+accounts کلیک کنید تا وارد این بخش شوید

email+account

3- بر روی Microsoft account کلیک کرده سپس نام کاربری و گذرواژه خود را وارد کنید.

Microsoft account

پسورد اکانت یادتان رفته است و می خواهید آن را بدست بیاورید :

۱. برای این کار به سایت live.com بروید

۲. حال بر روی گزینه Cant aceess your acount کلیک کنید.

sign in5

۳. در این قسمت گزینه اول را انتخاب کنید و بر روی Next بزنید.

forget

۴. حال در این قسمت یوزنیم اکانت مایکروسافت خود را وارد کنید و کد تصویر را وارد کنید و بر روی Next کلیک کنید.

forget1

۵. همانطور که در آموزش اول به شما گفتم که یک ایمیل از جای دیگری مثلا Gmail و یا Yahoo وارد کنید تا اگر پسورد یادتان رفت بتوانید با این ایمیل آن را بدست بیاورید. در این صفحف گزینه اول را انتخاب کنید و Next را بزنید.

forget3

۶. حال پنجره ای باز می شود که از شما می خواهد رمزی که به ایمیلتان فرستاده شده است را وارد کنید. برای این کار این صفحه را نبندید، به ایمیل خود بروید و کدی که برایتان فرستاده شده است را وارد کنید و بر روی Next کلیک کنید.

forget4

۷.  حال در این صفحه به شما اجازه می دهد که پسورد جدید خود را وارد کنید.

forget5

شما به راحتی توانستید بدون این که پسورد قبلی خود را به یاد بیاورید به راحتی پسورد جدیدی انتخاب و جایگزین کنید. دقت کنید حتی اگر پسورد قدیمی یادتان بیاید دیگر کار نخواهد کرد و با همین پسورد جدید باید وارد شوید.

 

حذف اکانت مایکروسافت از روی گوشی :

شاید به هر دلیلی تصمیم به حذف اکانت فعلی بر روی گوشی داشته باشید. مثلا یکی از دوستان در نظرات گفته بود که شخص دیگری برایش در گوشی اکانت ساخته و از پسورد آن اطلاع ندارد. این شخص تنها کاری که می تواند بکند باید این اکانت را حذف کند و اکانت دلخواه خود را که با کمک آموزش اول ساخته است وارد کند.

برای حذف اکانت از گوشی متاسفانه تنها راهی که وجود دارد ریست کامل گوشی است که اطلاعات شما از بین می رود. برای ریست کردن گوشی به بخش settings گوشی بروید سپس به بخش about phone بروید و در انتهای صفحه بر روی reset your phone کلیک کنید و سپس yes  را بزنید.

دقت کنید که با این کار تمام اطلاعات گوشی از بین می رود.

امیدوارم از این آموزش استفاده لازم را برده باشید.

نظرتان نسب به سری آموزشی صفر تا صد ویندوز فون چیست ؟

منبع : وینفون
5 پست
ساسان حرب
ساسان حرب هستم 24 ساله، لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات ، عاشق کمک کردن به شما دوستان عزیر مخصوصا دوستان ویندوزفونی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
lumia
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۳

عالی

  اشکان
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳

  دوستان کجا باید بزنم ک منم بتونم نظر بدم؟

   مریم
   💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۴

   خیلی مفید و کامل بود متشکرم.

حسین
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۳

عاغا دستتون درد نکنه
یه سوال دارم وقتی کشور رو میزاری امریکا منطقه زمانیت میشه واسه امریکا و همه ساعت و تاریخ میشه طبق امریکا توی ایمیل ها
واسه شما هم اینطوریه؟
من ایران گذاشتم و الان کرتانای من کار نمیکنه به هیچ طریقی هم مستقیم نیست 🙂
واسه من اینجوریه یه واسه همه ساعت عوض میشه یا شایدم براشون مهم نیست !
چون من فقط از OUTLOOK استفاده میکنم و واقعا ساعتش برام مهمه
خسته نباشی دوست من

  ساسان حرب
  💔 1 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

  حسین:
  عاغا دستتون درد نکنه
  یه سوال دارم وقتی کشور رو میزاری امریکا منطقه زمانیت میشه واسه امریکا و همه ساعت و تاریخ میشه طبق امریکا توی ایمیل ها
  واسه شما هم اینطوریه؟
  من ایران گذاشتم و الان کرتانای من کار نمیکنه به هیچ طریقی هم مستقیم نیست
  واسه من اینجوریه یه واسه همه ساعت عوض میشه یا شایدم براشون مهم نیست !
  چون من فقط از OUTLOOK استفاده میکنم و واقعا ساعتش برام مهمه
  خسته نباشی دوست من

  یکم مشکلتون واشم گنگ بود میشه دقیق تر توضیح بدید؟ این مشکلی که عرض می کنید توی گوشی رخ می ده یا توی Outlook؟؟

reza.khafan
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۳

ممنون از تلاش و راهنمایی های مدیر

SJ
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۳

بسیار عالی، آقا ساسان چن روزیه سایت کم کار شده، یه فکری کنین لطفا

  ساسان حرب
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

  SJ:
  بسیار عالی، آقا ساسان چن روزیه سایت کم کار شده، یه فکری کنین لطفا

  دوستان عزیز این نکته رو در نظر داشته باشید که تمام نویسندگان این سایت بدون هیچ انتظار و دستمزدی و فقط برای کمک و اطلاع رسانی به شما دوستان عزیز در این سایت مشغول به کار هستند و همه ما حرفه و مشاغل اصلی خود را داریم که باید به اونا هم رسیدگی کنیم خیلی از نویسندگان عزیز سایت از زمان استراحت و تفریح خود میگذرند تا بتونن به شما دوستان عزیر خدمت کنند و بنابراین اگر گاهی کم کاری از ما می بینید به بزگواری خودتون ببخشید به حساب مشغله های کاری و خصوصی بزارید باز بنده به دلیل اینکه فقط در بخش آموزش سایت فعالیت می کنم از این لحاظ فشار زیادی را احساس نمی کنم اما دوستانی که در بخش خبر و نرم افزار و گاها در چند بخش فعالیت دارند واقعا زحمت می کشند
  اما من این قول و از طرف خودم و تمام همکارها و دوستان عزیزم در سایت ویندوزفون می دهم که همه ما با تمام تلاش خدمت گذار شما دوستان عزیز باشیم و این امر و وظیفه خود می دانیم

   SJ
   💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

   ساسان حرب: دوستان عزیز این نکته رو در نظر داشته باشید که تمام نویسندگان این سایت بدون هیچ انتظار و دستمزدی و فقط برای کمک و اطلاع رسانی به شما دوستان عزیز در این سایت مشغول به کار هستند و همه ما حرفه و مشاغل اصلی خود را داریم که باید به اونا هم رسیدگی کنیم خیلی از نویسندگان عزیز سایت از زمان استراحت و تفریحخود میگذرند تا بتونن به شما دوستان عزیر خدمت کنند و بنابراین اگر گاهی کم کاری از ما می بینید به بزگواری خودتون ببخشید به حساب مشغله های کاری و خصوصی بزارید باز بنده به دلیل اینکه فقط در بخش آموزش سایت فعالیت می کنم از این لحاظ فشار زیادی را احساس نمی کنم اما دوستانی که در بخش خبر و نرم افزار و گاها در چند بخش فعالیت دارند واقعا زحمت می کشند
   اما من این قول و از طرف خودم و تمام همکارها و دوستان عزیزم در سایت ویندوزفون می دهم که همه ما با تمام تلاش خدمت گذار شما دوستان عزیز باشیم و این امر و وظیفه خود می دانیم

   ما ک چاکر شماییم، منظور بنده اینه ما تا چنتا خبر دسته اول از وینفون.آی آر نخونیم ک روزمون شب نمیشه

   920
   💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴

   سلام
   آقا ساسان یک میل برات فرستادم میشه کمک کنی؟
   گوشیم هارد ریست کردم و ایمیلم رو زدم متاسفانه بک آپم بالا نیومد و الان گوشیم با ویندوز8
   من هم اس هام رو نیاز دارم و هم نرم افزارهام
   میشه کمکم کنید(ترجیها جواب میلم رو بدید شاید اینجا نتونم پیداش کنم)
   ممنون

samira
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۳

اکانت مایکروسافت رو سعی کنید حذف نکنید اگر دولوپلر هستین. چون من اینکارو کردم و سر آپدیت دنیم مشکل داشتم. آپدیت دنیم انجام میشد ولی موقع اینستال و نصب ارور میداد. تا اینکه امروز صبح تو سایت مایکروسافت دیدم نوشته بود باید تو قسمت ستینگ و زبان، زبان جدید دانلود و اضافه کنیم و با همون زبان جدید گوشی، دنیم رو آپدیت و نصب کنیم

  bob
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

  من الان زبان ایران رو دانلود کردم بعدش چی کار کنم
  تیک رو بردارم یا نه؟
  صفر تا صد به ما بگو
  حتی اگه شده مختصر
  خیلی ممنون

Sina
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۳

اقا داستان نمایندگی مایکروسافت توی خیابان بخاراست چیه؟؟؟
کسی اطلاعی داره؟؟

  namra
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

  من یه چیزایی درباره ی نمایندگی مایکروسافت{نوکیا ی سابق}شنیده بودم که توی ایران هستش و یه شماره ی 5 رقمی هم داشت ولی فک کردم سر کاریه
  احتمالا اینی که شما میگی همونه!!

Mohammad Sata
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

درود. خیلی خوبه. خدا قوت.

majid
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

تشکر

afshin
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

با عرض سلام وخسته نباشید…
آقا اگر امکانش هست یه لطفی کنید و نحوه بدست آوردن گیفت کارت رو هم آموزش بدید در Bing reward .ممنون از زحماتتون….

fatemi
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

سلام
برای حذف اکانت که گفتید باید ریست کرد، آیا با ریست کردن آپدیت 8.1 به ویندوز 8 دانگرید می شه؟

  Diho
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

  fatemi:
  سلام
  برای حذف اکانت که گفتید باید ریست کرد، آیا با ریست کردن آپدیت ۸.۱ به ویندوز ۸ دانگرید می شه؟

  نه دوست عزیز پاک نمیشه سیستم عامل روی رام نصب میشه شما فقط با فلش کردن میتونید دانگرید کنید.
  در مورد اینکه نمیتونید هم اکانت ماکروسافت رو بدون هارد ریست پاک کنید این هست که برنامه های خریداری شده (با حتی رایگان) با اکانت شما مرتبط هستند وقتی اکانت رو تغییر میدید همه چیز بهم میریزه!(استنباط شخصی بود این قسمتش)

   nemo62
   💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴

   Diho: نه دوست عزیز پاک نمیشه سیستم عامل روی رام نصب میشه شما فقط با فلش کردن میتونید دانگرید کنید.
   در مورد اینکه نمیتونید هم اکانت ماکروسافت رو بدون هارد ریست پاک کنید این هست که برنامه های خریداری شده (با حتی رایگان) با اکانت شما مرتبط هستند وقتی اکانت رو تغییر میدید همه چیز بهم میریزه!(استنباط شخصی بود این قسمتش)

   من اکانت ساختم و تو اکانت مشخص کردم که ایرانی ام ، حالا برای وصل شدن به استور باید اکانتو تغییر بدم ، اگه ریست کنم دقیقا چی پاک میشه ، نرم افزارهای اولیه میمونه؟

301
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

ایا با ریست کردن گوشی سیستم عامل گوشی به حالت اولیه در میاد ؟
یعنی مثلا برای رسیدن به دنیم باید تمام آپدیت های قبلی رو انجام داد ؟

  ساسان حرب
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

  301:
  ایا با ریست کردن گوشی سیستم عامل گوشی به حالت اولیه در میاد ؟
  یعنی مثلا برای رسیدن به دنیم باید تمام آپدیت های قبلی رو انجام داد ؟

  خیر برادر اگر ریست کنید تمام آپدیت هایی که دریافت کرده اید برای گوشی باقی می مونه

behnam
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

سلام.روشی برای تغییر اکانت هست؟؟

  ساسان حرب
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

  behnam:
  سلام.روشی برای تغییر اکانت هست؟؟

  منظور شما از تغیر اکانت چیه بردار؟

   behnam
   💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

   اکانتی ک ساختی و روی گوشیت فعاله رو عوض کنی.ی اکانت جدید بسازی.
   فک نمیکنم سوال ابهام خاصی داشته باشه ک ادم منظور های مختلفی داشته باشه

m.fatemi8
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

عالی بوووود ممنون دوست عزیز منتظر اموزشهای بعدی هستیم

احسان
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

سلام به همه وینفونی های عزیز
ببخشید که سوالم رو اینجا مطرح میکنم
چطور میشه از روی کارتون گوشی فهمید که رام گوشی متعلق به کجاست ؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید . میخوام لومیا بخرم از راه دور نمیدونم رامش چیه !!!
متشکرم

نادر
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

سلام
چطوری میشه اکانت رو ویرایش کرد
اسم کاربری رو تغییر داد.؟؟؟؟

  ساسان حرب
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

  نادر:
  سلام
  چطوری میشه اکانت رو ویرایش کرد
  اسم کاربری رو تغییر داد.؟؟؟؟

  از طریق کامپیوتر وارد حساب خود بشوید سپس از مسیر Account ُ Settings>>Basic Info میتونید اطلاعات خود را ویرایش کنید

محمد
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

سلام
تو قسمت آخر آموزش “حذف اکانت مایکروسافت از روی گوشی ” گفتین که هیچ راهی بجز ریست کردن گوشی وجود نداره !!!!! در صورتی که میشه از طریق تنظیمات اکانت این کار رو انجام داد ! (از تو خود اکانت نه تو گوشی)
مسیر : Account Settings > Manage aliases

مازيار
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

بسيار عالي بود، ممنون از آموزش خوبتون

آرمان
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۵ دی ۱۳۹۳

باسلام میخواستم سوال کنم که برای ساختن اکانت حتما باید هات میل درست کرد یا با جی میل هم میشه؟ چون من قبلا تو سرویس وان درایو با جی میل ثبت نام کردم و الان با همون اکانت جی میل دارم از سرویس وان درایو استفاده میکنم. میخواستم بدونم با همون اکانت جی میلی که ساختم میتونم الان اینجا هم استفاده کنم که سرویس وان درایو قبلیم هم حفظ بشه؟
باتشکر

  ساسان حرب
  💔 0 پاسخ دهید شنبه ۶ دی ۱۳۹۳

  بله واسه ساخت اکانت میشه اکانت جی میل یا دیگر اکانت ها استفاده کرد اما خوب بهتر که واسه استفاده از سرویس های مایکروسافت از اکانت مایکروسافت استفاده بشه

Tanhayiii
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۶ دی ۱۳۹۳

دمت گرم داش کارت حرف نداره (-:

محمد
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳

اقا خدا خیرت بده

احسان
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳

سلام خسته نباشد اقا من اکانت مایکروسافت رو ساختم ولی میخوام توی گوشیم وارد کنم همچین چیزی میاد were having trouble signing make sure you have good
reception if you do you may want to wait a little while before heres error for posterity tring again لطفا راهنمایی کنید ممنونم

احسان
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳

اقا من میخوام از طریق استور برنامه بگیرم چجوریه اکانت مایکروسافت هم درست کردم لطفا راهنمایی منید

علی
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳

سلام اگ میشه کمکم کنید مایکروسافت اکنتم رو بلاک کردن نمیدونم چیکار کنم!!!!!
وقتی هم که میخای وارد اکانتم بشم مینویسه:
your account has been temporarily blocked

سجاد
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳

سلام من گوشی لومیا530 خریدم و تو مایکروسافت هم ثبت نام کردم ولی وقتی که میخوام برم استور برنامه بردارم هی ارور میده میگه حساب مایکروسافت در دسترس هم نیست.
ازتون راهنمایی میخوام لطفا کمکم کنید.

alireza
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳

aqa ba riset kardane goshi hame axa o filma o etelaate barnameha mire?!!!

دانیال
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳

با سلام!کسی میتونه بگه چرا من لاینم میپره و روی صفحه ی کاشی ها هست ولی لودینگ نمیشه چرا ؟من از استور مایکروسافت دانلود کردم آیا باید به دنیم آپدیت کنم یا مشکل از رم هستش رم من کلاس 10 شانزده گیگ سیلیکون پاور هستش!لومیا 530 دارم با ویندوزفون ساین!

مینا
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳

سلام.من گوشیم به روز رسانی کردم .الان تو فروشگاه هر برنامه ای میخوام دانلود کنم میزنه رمز عبور میکروسافت را وارد کنید .نام کاربری م رو گوشی سیو شده ولی رمز عبورم ندارم
اخه خودم اکانت نساختم و تو یه شهر دیگه بردم تا برام بسازند..اخه شهر ما کوچیکه و کسی با ویندوزفون اشنایی نداره
میشه راهنماییم کنید لطفااااااااااااااا خیلی ضروریه

shabnam
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۳

سلام خسته نباشید
یه سوالی داشتم ازتون. یکی از دوستای من موقع ساختن اکانت وقتی شماره تلفن
زد شماره داییش تو امریکا رو زدو اکانتو ساخت. حالا میخاد عوضش کنه و شماره
خودشو بزنه. امکانش هست ؟؟

حسین
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳

سلامٰٰٰٰٔ
اکانت ماکروسافت من بلوک شده و نمی دونم چرا.
lumia 925 با ویندوز 8.1
می شه کاریش کرد یا باید ریست کنم با اکانت جدید وارد بشم.
ممنون

محمد
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳

سلام.من گوشیمو ریست کردم الان میخوام اکانتمو وارد کنم میگه not active
مشکلش چیه؟چجوری میتونم درستش کنم؟توروخدا کمکم کنین.

ضیا
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۳

سلام وخسته نباشید
من لومیا 1020 دارم طبق آموزش در لپ تاپ پسورد اکانت میکروسافت را تغییر دادم در لپ تاپ راه اندازی شد ولی وقتی پسورد را در ایمیل گوشی واردمیکنم شناسایی نمیکند لطفا راهنمایی فرمایید. با سپاس

آرزو
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳

سلام،
ممنونم بخاطر راهنمایی هایی که میکنید و آموزش های مفیدتون.
من ۱ مشکلی پیدا کردم،امروز گوشیمو آپدیت کردم و الان وقتی میخام برنامه هامو آپدیت کنم با مشکل مواجه شدم. قبلا کسی واسم اکانت ساخته بود و الان پسوردشو میخاد،البته من یه اکانت دیگه واسه خودم ساخته بودم ولی الان نمیدونم چرا موقع آپدیت پسورد اون اکانت رو میخاد.
خیلی هم برنامه دارم و نمیتونم ریست کنم،راهنماییم کنین لطفا که چیکار کنم تا از طریق اکانت خودم وارد استور بشه

محمد رضا
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳

سلام آقا ساسان

میشه ایمیلتون رو بدین ؟

میثم
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳

سلام
من قبلا اکانت مایکروسافت رو گوشیم داشتم , گوشیمو ریست کردم و دوباره اکانت و رو گوشی ست کردم ولی متاسفانه قسمت store فعال نشد و این خطا رو میده :
service unavailable at the moment. check again in a little while.
میشه راهنمایی کنید دوباره بخش store گوشیمو فعال کنم

Arash
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳

یه سوالی داشتم.بازی هشت بال پول تو استور میخوام دانلود کنم میگه تو کشور شما یا برای گوشی شما نیست.نمیشه دانلودش کرد.گوشیم لومیا۱۵۲۰.ممنون میشم کمکم کنید

ایلناز
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۳

آیا بعد از ساخت account پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن عملیات میاد ؟ من تا creat account پیش رفتم اما بعد erore داد . الان موقع ثبت نام میگه نام من تکراریه اما sign in هم نمیشه

هدايت
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴

سلام ببخشید رمزمایکروسافتموفراموش کردم الان چکارکنم که رمزتازه برام میاد

سروش
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴

سلام
ببخشید سوالم راجب اکانت کامپیوتره.
من واسه کامپیوترم اکانت ماکروسافت ساختم حالا واسه کامپیوتر پسوورد گذاشته.
چجوری باید پسووردشو بردارم؟؟؟؟؟

سودا
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴

فوق العاده، مرسی خیلی

alireza harley
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴

سلام
من حدودا یکسال پیش روی گوشی اندوریدی اوت لوک رو نصب کردم که فقط داشته باشمش
بعدش فیسبوک و اینستاگرام جدیدم رو با همین حساب بازم کذدم
و الان شدیدا بهش نیاز پیدا کردم اما من رمزم رو فراموش‌ کردم
و نمیتونم بازیابی کنم چون فقط یک شماره وارد کردم که اون سیمکارت هم گمشده و ب هیچ وجه نمیشه پیداش کرد
خواهش میکنم ی راه حلی چیزی بگید بهم ممنونم

امین
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۴

سلام و خسته نباشی. ممنون از آموزش خوبتون؟ آقا لطف میکنین در مورد آپدیت دنیم یه توضیحی بدین و اینکه اصن چی هست؟ و باید چطور این کار رو انجام داد؟
باز هم ممنون بابت زحماتتون

مهسا
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۴

با سلام و عرض خسته نباشید.
من تازه به جمع ویندوز فونی ها پیوستم گوشیم لومیا 520
میخوام بازی های ایکس باک استور رو اجرا کنم که نیاز به اکانت ایکس باکس دارن متاسفانه نمیتونم اکانت ایکس باکس بسازم چون فکر میکنم اکانت مایکرو سافتم رو در هنگام خرید با کشور ایران ساختم چون در صفحه ی ساخت اکانت ایکس باکس هم کشور و نمیتونم انتخاب کنم پیشفرض IRهست به همین دلیل نیاز به کمک و راهنماییتون دارم .ویندوزم آپدیت به 8.1
با تشکر.

رسول
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴

سلام بسیار عالی بود؛مشکلم حل شد ؛دمت گرم

اتابک
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴

خسته نباشید عرض می کنم خدمت تمام دوستان زحمت کش و دوست داشتنی .
اگر من گوشیمو ریست کنم برای از بین بردن اکانتم تا بتونم دوباره از نوع یه اکانت بسازم . آیا کانتکتام ( شماره های موجود در گوشیم ) پاک میشه ؟
اگه پاک میشه چیکار باید بکنم که این طوری نشه ؟

آرش
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

سلام من لومیا 535 دارم وقتی میخوام اکانت مایکروسافت رو ساین این کنم همش این ارور میده were having problem signig in. make sure you have good reception. if you do, you may want to waita little while before tryin again. لطفا میشه راهنماییم کنید

vahid
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

با سلام از راهنماییهای جناب مهندس عالی بود like

علی داره
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

آفرین

me
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

سلام من یه گوشی دست دوم گرفتم که اکانت صاحب قبلیش روشه نمیخوام گوشیو ریست کنم حالا اگه بخوام اکانتو تغییر بدم اون شخص باید این کارو بکنه؟

mahdi9724
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴

سلام مطالبتون خیلی عالی است

سعید
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴

باسلام به طرفدران ویندوزفونی ها

آیابرای اینکه نخواهیم ریست کنیم راه حلی هست که اطلاعاتمون کامل پاک نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حسین
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴

سلام من اکاانت ساختم ام وارد حساب ماکروسافت که میشوم کد خطا 0xfffffe70 ldnin

dr.azaf
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

اورژانسی
با سلام
من از اکانت outlook استفاده میکردم در عین ناباوری بسته شده کار نمیکنه هر کار میکنم وارد نمیشه که اپ کنم برنامه هامو
نه ویندوز و میتونم اپ کنم نه چیز دیگه
ایمیل بازیابی رو قبول نمیکنه
به موبایلم تکست نمیفرسته
کال نمیکنه
اجازه ساخت اکانت دیگه بهم نمیده
همه جوره منو بسته
کمک کنید

محمد
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴

من مایکروسافت اکانت ساختم ولی موقع دانلود میگه this service is not available باید چیکار کنم؟؟؟

  علی گلشن
  💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴

  تاریخ و ساعت گوشیتون رو بررسی کنید. تاریخ باید به میلادی و درست تنظیم شده باشه.

shiva
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

سلام،مدتی میشه که ب طور دائم ماکروسافت برای من کد خطا میفرسه و نمیتونم از استور چیزی بگیرم و ب ایمیلام هم ک وارد میشم دوباره کد خطا میده، میگه حسابم ب روز نیس،رمزم رو میزنم اما مثل اینکه شماره ی تلفن قبلیم سیو هست و کد رو میخواد ب اون بفرسه ،باید چه کار کنم،لطفا راهنمایی کنید ،خیلی برام دردسر ساز شده نمیتونم هیچ برنامه ایی رو هم بروز رسانی کنم

بهار
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴

سلام ببخشید من یه مشکلی دارم من تو ماکروسافت دو تا اکانت دارم که تو ویندوزم تو هر دویه اونها وارد شدم ولی میخواستم که یکیشونو باک کنم ولی هرچی میگرم گذینه ای اصلا وجود نداره لطفا کمک کنید ممنون میشم.

shiva
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴

چرا اصلا ب سوالامون جواب نمیدید😒😐😔

usedbook.ir
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴

سلام، این صفحه رو ببینید کامل در مورد ساین کردن تو گوشی ویندوزی با اکانت مایکروسافت توضیح داده:
http://www.windowsphone.com/en-US/how-to/wp8/accounts-and-billing/sign-in-with-a-microsoft-account
داخلشم نوشته که اگه بخواهید اکانت رو عوض کنید باید فاکتوری ریست کنید و کل اطلاعات و برنامه‌های گوشیتون حذف میشه. اینم اومده که فقطم با اکانت مایکروسافت میشه به استور مایکروسافت وصل شد.

مهران آذرپور
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴

سلام
لطفا راهنمایی فرمایید که Altenate email را چگونه می توان تغییر داد؟

Pm
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴

Slm.man account daram vali asan nemitounam sign in sham sign in nemishe kolan err mide

Pm
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴

bayad ch kar konam??

annesherly
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

میسسسسسسسسییییییی تشکرررررر😋

محدثه
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵

سلام من فکر کنم اشتباها برنامه store از گوشیم لغو نصب شده باشه یا داده هاش پاک شده باشه چون وارد استور ک میشم ارور میده و میگه کد ارور ۸۰۵a8011 زده
من چون تازه گوشی ویندوزی گرفتم نمیدونم مشکل چیه
لطفا راهنماییم کنید
ممنووونم

Mohammad Reza Asgari
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵

با سلام برای ساختن اکانت همه کارها رو کردم ولی مرحله ای که قراره کدی برای ایمیل صادر بشه نمیشه . چه بساطیه نمیشه

milad
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵

سلام و درود خدمتتون من موقه ای که وارد حساب میشم واونجای که حالت سه تا بخش میاد روی ارسال کد برای شمارمم میزنم و مدتی زیادی وایسادم و چهار رقم گوشیمم زدم اما باز کار نکرد لطفا کمکم کنید لطفا

milad
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵

سلام و خسته نباشد من وارد بخشی که رمزو رو میخواد بفرسته شدم(همون پخش سه تایی)روی بخش که ب شمارمم بفرستم زدم و چهار شماره های آخرمم زدم ولی مدت زیادی صبر کردم اما نیومد کمکم کنید لطفا

کاربر
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵

سلام.من طبق روشی که شما گفتید یک حساب کاربری مایکروسافت ساختم حالا میخوام از استور ویندوز برنامه یا بازی دانلود کنم استور ویندوز بسته میشه و از استور ویندوز خارج میشم و نمیتونم دانلود کنم.نمیدونم چرا اینطوری میشه.من با لپ تاپم میخوام از استور دانلود کنم.
لطفا راهنمایی نمایید.

رضا
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵

سلام ، من یه گوشی لومیا ۶۴۰ دارم
امروز ریست کلی کردم
ولی متاسفانه آدرس اکانت مایکروسافتم رو یادم رفته
هرچی سعی کردم آدرس اکانتم یادم نیومد و کلی شماره تو اکانتم دارم
با شماره موبایل خودم هم سعی میکنم وارد شم ، قبول نمیکنه و میگه اکانتی با این شماره ثبت نشده
راهکاری دارین ک کمکم کنید؟
ممنون میشم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام