Microsoft

با درس سوم از بخش آموزش های صفر تا صد ویندوزفون در خدمت شما هستیم. در این درس یکی از ضروری ترین مباحثی که دوستان ویندوزفونی باید با آن آشنا باشند را یعنی ساخت اکانت مایکروسافت را به شما آموزش می دهیم. شما برای استفاده از خیلی امکانات ویندوزفون و سرویس های مایکروسافت مانند دانلود از استور مایکروسافت و یا استفاده از سرویس OneDrive و … به داشتن این اکانت نیازمندید و تقریبا اولین کاری که باید بعد روشن کردن گوشی خود انجام دهید وارد کردن اکانت مایکروسافت به گوشی است. در واقع می توان گفت شما بدون داشتن یک اکانت مایکروسافت در گوشی ویندوز فونی خود از بسیاری از امکانات محروم خواهید بود.

Micorosft Service

ساخت یک حساب کاربری مایکروسافت و وارد کردن آن به گوشی کار بسیار ساده ای است و حتما اکثر شما قبلا این مراحل را انجام داده اید اما ما با توجه به تعهدی که به همه دوستان ویندوزفونی داریم و به دلیل اینکه پس از اتمام این سری آموزشی (صفر تا صد ویندوزفون) بتوانیم یک منبع آموزشی کامل برای دوستان و کاربران ویندوزفونی تهیه کرده باشیم، مخصوصا در این زمان که کاربران ویندوزفون روز به روز در حال افزایش می باشند این آموزش را تهیه کرده ایم.

این آموزش از 3 بخش تشکیل شده است : ساخت اکانت مایکروسافت و وارد کردن آن در گوشی، بازیابی پسورد در صورتی که آن را فراموش کرده اید و حذف اکانت مایکروسافت از روی گوشی.

برای ساخت اکانت مایکروسافت فقط کافی است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

به این لینک مراجعه کنید https://signup.live.com

پس از وارد شدن به لینک بالا به قسمت ثبت نام حساب کاربری مایکروسافت می شوید و با صفحه زیر مواجعه می شویم.

Microsoft Accountحالا فقط کافی است که فیلد های موجود در این فورم را پر کنید. در ادامه تک تک این فیلد ها و اطلاعاتی که باید در آن ها را وارد کنید را به شما توضیح می دهیم.

Name: در این بخش باید نام و نام خانوادگی را وارد کنید. در قسمت Firs نام کوچیک خود و در قسمت Last نام خانوادگی خود را وارد کنید.

NameUser name: در این بخش باید نام حساب کاربری خود را وارد کنید. در قسمت اول نام دلخواه خود را وارد کنید و در قسمت دوم یکی از نام های Outlook.com و یا Hotmail.com را انتخاب کنید.

آدرس های Outlook.com و Hotmail.com تفاوت خاصی با هام ندارند و شما می توانید هر کدام که دوست دارید انتخاب کنید. بطور مثال: Sasan@Outlook.com یا Sasan@Hotmail.com

Uaser Name

Create password: در این بخش باید گذرواژه خود را وارد کنید. حداقل تعداد حروف گذر واژه شما باید 8 کارکتر باشد همچنین به نوع حروف و بزرگ و کوچک بودن آن ها حساس است.

Create password

Reenter password: در این بخش باید دوباره گذرواژه خود را کاملا به همان شکل وارد کنید.

Reenter password

Country/region: در این بخش باید کشور خود را وارد کنید. برای دوستان مقیم ایران به دلیل تحریم ها توصیه می شود کشور خود را حتما بر روی کشوری جز ایران انتخاب کنند می توانید کشور  امریکا را انتخاب کنید.

Country/region

ZIP code: در این بخش شما بایدکد پستی خود را وارد کنید اما حتما نیازی کد پستی واقعی را واد کنیدفقط کافی است یک عدد 5 رقمی وارد نمایید میتوانید یک عدد مانند 00000 را وارد کنید تا از این قسمت بگذرید.

ZIP code

Birthdate: در این بخش باید تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید. در قسمت Month ماه تولد در قسمت Day روز تولد و در قسمت Year سال تولد خود را وارد کنید.

BirthdateGender: در این قسمت جنسیت خود را مشخص کنید.

Genderبعد از این بخش به بخش Help us protect your info می رسید که برای بالا بردن امنیت حساب شما از شما تقاضای یک شماره تلفن و یک ایمیل میکند. با وارد کردن شماره تلفن خود شما می توانید با استفاده از تنظیماتی مانند ورود دو مرحله ایی امنیت حساب خود را افزایش دهید همچنین با وارد کردن یک ایمیل در صورتی که گذرواژه خود را فراموش کردید می توانید گذرواژه خود را در آن ایمیل دریافت نمایید

توصیه می شود حتما تنظیمات این بخش را وارد کنید و شماره تلفن خود و یک ایمل دیگر را وارد کنید.

Country code: در این قسمت کد کشور ایران و یا هر کشور دیگری که اپراتور خط شما در آن واقع هست را وارد کنید.

Country codePhone number: در این بخش شماره همراه خود را بدون صفر وارد کنید.مثال: 9123334444

Phone number

Alternate email address: در این بخش یک ایمیل وارد کنید. نیازی نیست ایمیل حتما متعلق به سرویس های مایکروسافت باشد می توانید هر ایمیلی را وارد کنید فقط حتما ایمیل متعلق به خود شما باشد.

 Alternate email addressخوب پس از این بخش تقریبا دیگر به آخر کار رسیده ایم فقط کافی برای اثبات این که شما یک فرد واقعی هستید نه یک رباط متن تصویری را که مشاهده می کنید در کادر پایین آن وارد کنید و بر روی گزینه Create account کلیک کنید. همچنین در صورت نا خوانا بودن تصویر با کلیک بر روی New یک تصویر دیگر درخواست کنید و یا با کلیک بر روی Audio متن آن را بشنوید .مانند تصویر زیر

Enter the characters you seeاگر تمام مراحل بالا را به درستی انجام داده باشید حساب کاربری شما ساخته شده و به حساب خود وارد می شودید. به شما تبریک می گیم

حالا تنها کاری که بایدانجام بدهید این است که اکانت مایکروسافت خود را در گوشی خود وارد کنید.

چگونه اکانت مایکروسافت خود را در گوشی وارد کنید:

برای این امر فقط کافی است 3 مراحل زیر را انجام دهید.

1- به بخش Setting گوشی خود بروید.

2- در قسمت System بر روی email+accounts کلیک کنید تا وارد این بخش شوید

email+account

3- بر روی Microsoft account کلیک کرده سپس نام کاربری و گذرواژه خود را وارد کنید.

Microsoft account

پسورد اکانت یادتان رفته است و می خواهید آن را بدست بیاورید :

۱. برای این کار به سایت live.com بروید

۲. حال بر روی گزینه Cant aceess your acount کلیک کنید.

sign in5

۳. در این قسمت گزینه اول را انتخاب کنید و بر روی Next بزنید.

forget

۴. حال در این قسمت یوزنیم اکانت مایکروسافت خود را وارد کنید و کد تصویر را وارد کنید و بر روی Next کلیک کنید.

forget1

۵. همانطور که در آموزش اول به شما گفتم که یک ایمیل از جای دیگری مثلا Gmail و یا Yahoo وارد کنید تا اگر پسورد یادتان رفت بتوانید با این ایمیل آن را بدست بیاورید. در این صفحف گزینه اول را انتخاب کنید و Next را بزنید.

forget3

۶. حال پنجره ای باز می شود که از شما می خواهد رمزی که به ایمیلتان فرستاده شده است را وارد کنید. برای این کار این صفحه را نبندید، به ایمیل خود بروید و کدی که برایتان فرستاده شده است را وارد کنید و بر روی Next کلیک کنید.

forget4

۷.  حال در این صفحه به شما اجازه می دهد که پسورد جدید خود را وارد کنید.

forget5

شما به راحتی توانستید بدون این که پسورد قبلی خود را به یاد بیاورید به راحتی پسورد جدیدی انتخاب و جایگزین کنید. دقت کنید حتی اگر پسورد قدیمی یادتان بیاید دیگر کار نخواهد کرد و با همین پسورد جدید باید وارد شوید.

 

حذف اکانت مایکروسافت از روی گوشی :

شاید به هر دلیلی تصمیم به حذف اکانت فعلی بر روی گوشی داشته باشید. مثلا یکی از دوستان در نظرات گفته بود که شخص دیگری برایش در گوشی اکانت ساخته و از پسورد آن اطلاع ندارد. این شخص تنها کاری که می تواند بکند باید این اکانت را حذف کند و اکانت دلخواه خود را که با کمک آموزش اول ساخته است وارد کند.

برای حذف اکانت از گوشی متاسفانه تنها راهی که وجود دارد ریست کامل گوشی است که اطلاعات شما از بین می رود. برای ریست کردن گوشی به بخش settings گوشی بروید سپس به بخش about phone بروید و در انتهای صفحه بر روی reset your phone کلیک کنید و سپس yes  را بزنید.

دقت کنید که با این کار تمام اطلاعات گوشی از بین می رود.

امیدوارم از این آموزش استفاده لازم را برده باشید.

نظرتان نسب به سری آموزشی صفر تا صد ویندوز فون چیست ؟

منبع : وینفون
5 پست
ساسان حرب
ساسان حرب هستم 24 ساله، لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات ، عاشق کمک کردن به شما دوستان عزیر مخصوصا دوستان ویندوزفونی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
lumia
پاسخ دهید پنجشنبه 4 دی 1393

عالی

  اشکان
  پاسخ دهید یکشنبه 10 اسفند 1393

  دوستان کجا باید بزنم ک منم بتونم نظر بدم؟

   مریم
   پاسخ دهید چهارشنبه 12 فروردین 1394

   خیلی مفید و کامل بود متشکرم.

حسین
پاسخ دهید پنجشنبه 4 دی 1393

عاغا دستتون درد نکنه
یه سوال دارم وقتی کشور رو میزاری امریکا منطقه زمانیت میشه واسه امریکا و همه ساعت و تاریخ میشه طبق امریکا توی ایمیل ها
واسه شما هم اینطوریه؟
من ایران گذاشتم و الان کرتانای من کار نمیکنه به هیچ طریقی هم مستقیم نیست 🙂
واسه من اینجوریه یه واسه همه ساعت عوض میشه یا شایدم براشون مهم نیست !
چون من فقط از OUTLOOK استفاده میکنم و واقعا ساعتش برام مهمه
خسته نباشی دوست من

  ساسان حرب
  پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

  حسین:
  عاغا دستتون درد نکنه
  یه سوال دارم وقتی کشور رو میزاری امریکا منطقه زمانیت میشه واسه امریکا و همه ساعت و تاریخ میشه طبق امریکا توی ایمیل ها
  واسه شما هم اینطوریه؟
  من ایران گذاشتم و الان کرتانای من کار نمیکنه به هیچ طریقی هم مستقیم نیست
  واسه من اینجوریه یه واسه همه ساعت عوض میشه یا شایدم براشون مهم نیست !
  چون من فقط از OUTLOOK استفاده میکنم و واقعا ساعتش برام مهمه
  خسته نباشی دوست من

  یکم مشکلتون واشم گنگ بود میشه دقیق تر توضیح بدید؟ این مشکلی که عرض می کنید توی گوشی رخ می ده یا توی Outlook؟؟

reza.khafan
پاسخ دهید پنجشنبه 4 دی 1393

ممنون از تلاش و راهنمایی های مدیر

SJ
پاسخ دهید پنجشنبه 4 دی 1393

بسیار عالی، آقا ساسان چن روزیه سایت کم کار شده، یه فکری کنین لطفا

  ساسان حرب
  پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

  SJ:
  بسیار عالی، آقا ساسان چن روزیه سایت کم کار شده، یه فکری کنین لطفا

  دوستان عزیز این نکته رو در نظر داشته باشید که تمام نویسندگان این سایت بدون هیچ انتظار و دستمزدی و فقط برای کمک و اطلاع رسانی به شما دوستان عزیز در این سایت مشغول به کار هستند و همه ما حرفه و مشاغل اصلی خود را داریم که باید به اونا هم رسیدگی کنیم خیلی از نویسندگان عزیز سایت از زمان استراحت و تفریح خود میگذرند تا بتونن به شما دوستان عزیر خدمت کنند و بنابراین اگر گاهی کم کاری از ما می بینید به بزگواری خودتون ببخشید به حساب مشغله های کاری و خصوصی بزارید باز بنده به دلیل اینکه فقط در بخش آموزش سایت فعالیت می کنم از این لحاظ فشار زیادی را احساس نمی کنم اما دوستانی که در بخش خبر و نرم افزار و گاها در چند بخش فعالیت دارند واقعا زحمت می کشند
  اما من این قول و از طرف خودم و تمام همکارها و دوستان عزیزم در سایت ویندوزفون می دهم که همه ما با تمام تلاش خدمت گذار شما دوستان عزیز باشیم و این امر و وظیفه خود می دانیم

   SJ
   پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

   ساسان حرب: دوستان عزیز این نکته رو در نظر داشته باشید که تمام نویسندگان این سایت بدون هیچ انتظار و دستمزدی و فقط برای کمک و اطلاع رسانی به شما دوستان عزیز در این سایت مشغول به کار هستند و همه ما حرفه و مشاغل اصلی خود را داریم که باید به اونا هم رسیدگی کنیم خیلی از نویسندگان عزیز سایت از زمان استراحت و تفریحخود میگذرند تا بتونن به شما دوستان عزیر خدمت کنند و بنابراین اگر گاهی کم کاری از ما می بینید به بزگواری خودتون ببخشید به حساب مشغله های کاری و خصوصی بزارید باز بنده به دلیل اینکه فقط در بخش آموزش سایت فعالیت می کنم از این لحاظ فشار زیادی را احساس نمی کنم اما دوستانی که در بخش خبر و نرم افزار و گاها در چند بخش فعالیت دارند واقعا زحمت می کشند
   اما من این قول و از طرف خودم و تمام همکارها و دوستان عزیزم در سایت ویندوزفون می دهم که همه ما با تمام تلاش خدمت گذار شما دوستان عزیز باشیم و این امر و وظیفه خود می دانیم

   ما ک چاکر شماییم، منظور بنده اینه ما تا چنتا خبر دسته اول از وینفون.آی آر نخونیم ک روزمون شب نمیشه

   920
   پاسخ دهید چهارشنبه 24 تیر 1394

   سلام
   آقا ساسان یک میل برات فرستادم میشه کمک کنی؟
   گوشیم هارد ریست کردم و ایمیلم رو زدم متاسفانه بک آپم بالا نیومد و الان گوشیم با ویندوز8
   من هم اس هام رو نیاز دارم و هم نرم افزارهام
   میشه کمکم کنید(ترجیها جواب میلم رو بدید شاید اینجا نتونم پیداش کنم)
   ممنون

samira
پاسخ دهید پنجشنبه 4 دی 1393

اکانت مایکروسافت رو سعی کنید حذف نکنید اگر دولوپلر هستین. چون من اینکارو کردم و سر آپدیت دنیم مشکل داشتم. آپدیت دنیم انجام میشد ولی موقع اینستال و نصب ارور میداد. تا اینکه امروز صبح تو سایت مایکروسافت دیدم نوشته بود باید تو قسمت ستینگ و زبان، زبان جدید دانلود و اضافه کنیم و با همون زبان جدید گوشی، دنیم رو آپدیت و نصب کنیم

  bob
  پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

  من الان زبان ایران رو دانلود کردم بعدش چی کار کنم
  تیک رو بردارم یا نه؟
  صفر تا صد به ما بگو
  حتی اگه شده مختصر
  خیلی ممنون

Sina
پاسخ دهید پنجشنبه 4 دی 1393

اقا داستان نمایندگی مایکروسافت توی خیابان بخاراست چیه؟؟؟
کسی اطلاعی داره؟؟

  namra
  پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

  من یه چیزایی درباره ی نمایندگی مایکروسافت{نوکیا ی سابق}شنیده بودم که توی ایران هستش و یه شماره ی 5 رقمی هم داشت ولی فک کردم سر کاریه
  احتمالا اینی که شما میگی همونه!!

Mohammad Sata
پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

درود. خیلی خوبه. خدا قوت.

majid
پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

تشکر

afshin
پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

با عرض سلام وخسته نباشید…
آقا اگر امکانش هست یه لطفی کنید و نحوه بدست آوردن گیفت کارت رو هم آموزش بدید در Bing reward .ممنون از زحماتتون….

fatemi
پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

سلام
برای حذف اکانت که گفتید باید ریست کرد، آیا با ریست کردن آپدیت 8.1 به ویندوز 8 دانگرید می شه؟

  Diho
  پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

  fatemi:
  سلام
  برای حذف اکانت که گفتید باید ریست کرد، آیا با ریست کردن آپدیت ۸.۱ به ویندوز ۸ دانگرید می شه؟

  نه دوست عزیز پاک نمیشه سیستم عامل روی رام نصب میشه شما فقط با فلش کردن میتونید دانگرید کنید.
  در مورد اینکه نمیتونید هم اکانت ماکروسافت رو بدون هارد ریست پاک کنید این هست که برنامه های خریداری شده (با حتی رایگان) با اکانت شما مرتبط هستند وقتی اکانت رو تغییر میدید همه چیز بهم میریزه!(استنباط شخصی بود این قسمتش)

   nemo62
   پاسخ دهید سه شنبه 29 اردیبهشت 1394

   Diho: نه دوست عزیز پاک نمیشه سیستم عامل روی رام نصب میشه شما فقط با فلش کردن میتونید دانگرید کنید.
   در مورد اینکه نمیتونید هم اکانت ماکروسافت رو بدون هارد ریست پاک کنید این هست که برنامه های خریداری شده (با حتی رایگان) با اکانت شما مرتبط هستند وقتی اکانت رو تغییر میدید همه چیز بهم میریزه!(استنباط شخصی بود این قسمتش)

   من اکانت ساختم و تو اکانت مشخص کردم که ایرانی ام ، حالا برای وصل شدن به استور باید اکانتو تغییر بدم ، اگه ریست کنم دقیقا چی پاک میشه ، نرم افزارهای اولیه میمونه؟

301
پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

ایا با ریست کردن گوشی سیستم عامل گوشی به حالت اولیه در میاد ؟
یعنی مثلا برای رسیدن به دنیم باید تمام آپدیت های قبلی رو انجام داد ؟

  ساسان حرب
  پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

  301:
  ایا با ریست کردن گوشی سیستم عامل گوشی به حالت اولیه در میاد ؟
  یعنی مثلا برای رسیدن به دنیم باید تمام آپدیت های قبلی رو انجام داد ؟

  خیر برادر اگر ریست کنید تمام آپدیت هایی که دریافت کرده اید برای گوشی باقی می مونه

behnam
پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

سلام.روشی برای تغییر اکانت هست؟؟

  ساسان حرب
  پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

  behnam:
  سلام.روشی برای تغییر اکانت هست؟؟

  منظور شما از تغیر اکانت چیه بردار؟

   behnam
   پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

   اکانتی ک ساختی و روی گوشیت فعاله رو عوض کنی.ی اکانت جدید بسازی.
   فک نمیکنم سوال ابهام خاصی داشته باشه ک ادم منظور های مختلفی داشته باشه

m.fatemi8
پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

عالی بوووود ممنون دوست عزیز منتظر اموزشهای بعدی هستیم

احسان
پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

سلام به همه وینفونی های عزیز
ببخشید که سوالم رو اینجا مطرح میکنم
چطور میشه از روی کارتون گوشی فهمید که رام گوشی متعلق به کجاست ؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید . میخوام لومیا بخرم از راه دور نمیدونم رامش چیه !!!
متشکرم

نادر
پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

سلام
چطوری میشه اکانت رو ویرایش کرد
اسم کاربری رو تغییر داد.؟؟؟؟

  ساسان حرب
  پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

  نادر:
  سلام
  چطوری میشه اکانت رو ویرایش کرد
  اسم کاربری رو تغییر داد.؟؟؟؟

  از طریق کامپیوتر وارد حساب خود بشوید سپس از مسیر Account ُ Settings>>Basic Info میتونید اطلاعات خود را ویرایش کنید

محمد
پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

سلام
تو قسمت آخر آموزش “حذف اکانت مایکروسافت از روی گوشی ” گفتین که هیچ راهی بجز ریست کردن گوشی وجود نداره !!!!! در صورتی که میشه از طریق تنظیمات اکانت این کار رو انجام داد ! (از تو خود اکانت نه تو گوشی)
مسیر : Account Settings > Manage aliases

مازيار
پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

بسيار عالي بود، ممنون از آموزش خوبتون

آرمان
پاسخ دهید جمعه 5 دی 1393

باسلام میخواستم سوال کنم که برای ساختن اکانت حتما باید هات میل درست کرد یا با جی میل هم میشه؟ چون من قبلا تو سرویس وان درایو با جی میل ثبت نام کردم و الان با همون اکانت جی میل دارم از سرویس وان درایو استفاده میکنم. میخواستم بدونم با همون اکانت جی میلی که ساختم میتونم الان اینجا هم استفاده کنم که سرویس وان درایو قبلیم هم حفظ بشه؟
باتشکر

  ساسان حرب
  پاسخ دهید شنبه 6 دی 1393

  بله واسه ساخت اکانت میشه اکانت جی میل یا دیگر اکانت ها استفاده کرد اما خوب بهتر که واسه استفاده از سرویس های مایکروسافت از اکانت مایکروسافت استفاده بشه

Tanhayiii
پاسخ دهید شنبه 6 دی 1393

دمت گرم داش کارت حرف نداره (-:

محمد
پاسخ دهید چهارشنبه 10 دی 1393

اقا خدا خیرت بده

احسان
پاسخ دهید یکشنبه 14 دی 1393

سلام خسته نباشد اقا من اکانت مایکروسافت رو ساختم ولی میخوام توی گوشیم وارد کنم همچین چیزی میاد were having trouble signing make sure you have good
reception if you do you may want to wait a little while before heres error for posterity tring again لطفا راهنمایی کنید ممنونم

احسان
پاسخ دهید یکشنبه 14 دی 1393

اقا من میخوام از طریق استور برنامه بگیرم چجوریه اکانت مایکروسافت هم درست کردم لطفا راهنمایی منید

علی
پاسخ دهید پنجشنبه 25 دی 1393

سلام اگ میشه کمکم کنید مایکروسافت اکنتم رو بلاک کردن نمیدونم چیکار کنم!!!!!
وقتی هم که میخای وارد اکانتم بشم مینویسه:
your account has been temporarily blocked

سجاد
پاسخ دهید یکشنبه 28 دی 1393

سلام من گوشی لومیا530 خریدم و تو مایکروسافت هم ثبت نام کردم ولی وقتی که میخوام برم استور برنامه بردارم هی ارور میده میگه حساب مایکروسافت در دسترس هم نیست.
ازتون راهنمایی میخوام لطفا کمکم کنید.

alireza
پاسخ دهید دوشنبه 29 دی 1393

aqa ba riset kardane goshi hame axa o filma o etelaate barnameha mire?!!!

دانیال
پاسخ دهید دوشنبه 29 دی 1393

با سلام!کسی میتونه بگه چرا من لاینم میپره و روی صفحه ی کاشی ها هست ولی لودینگ نمیشه چرا ؟من از استور مایکروسافت دانلود کردم آیا باید به دنیم آپدیت کنم یا مشکل از رم هستش رم من کلاس 10 شانزده گیگ سیلیکون پاور هستش!لومیا 530 دارم با ویندوزفون ساین!

مینا
پاسخ دهید چهارشنبه 1 بهمن 1393

سلام.من گوشیم به روز رسانی کردم .الان تو فروشگاه هر برنامه ای میخوام دانلود کنم میزنه رمز عبور میکروسافت را وارد کنید .نام کاربری م رو گوشی سیو شده ولی رمز عبورم ندارم
اخه خودم اکانت نساختم و تو یه شهر دیگه بردم تا برام بسازند..اخه شهر ما کوچیکه و کسی با ویندوزفون اشنایی نداره
میشه راهنماییم کنید لطفااااااااااااااا خیلی ضروریه

shabnam
پاسخ دهید یکشنبه 5 بهمن 1393

سلام خسته نباشید
یه سوالی داشتم ازتون. یکی از دوستای من موقع ساختن اکانت وقتی شماره تلفن
زد شماره داییش تو امریکا رو زدو اکانتو ساخت. حالا میخاد عوضش کنه و شماره
خودشو بزنه. امکانش هست ؟؟

حسین
پاسخ دهید سه شنبه 7 بهمن 1393

سلامٰٰٰٰٔ
اکانت ماکروسافت من بلوک شده و نمی دونم چرا.
lumia 925 با ویندوز 8.1
می شه کاریش کرد یا باید ریست کنم با اکانت جدید وارد بشم.
ممنون

محمد
پاسخ دهید سه شنبه 7 بهمن 1393

سلام.من گوشیمو ریست کردم الان میخوام اکانتمو وارد کنم میگه not active
مشکلش چیه؟چجوری میتونم درستش کنم؟توروخدا کمکم کنین.

ضیا
پاسخ دهید چهارشنبه 22 بهمن 1393

سلام وخسته نباشید
من لومیا 1020 دارم طبق آموزش در لپ تاپ پسورد اکانت میکروسافت را تغییر دادم در لپ تاپ راه اندازی شد ولی وقتی پسورد را در ایمیل گوشی واردمیکنم شناسایی نمیکند لطفا راهنمایی فرمایید. با سپاس

آرزو
پاسخ دهید دوشنبه 27 بهمن 1393

سلام،
ممنونم بخاطر راهنمایی هایی که میکنید و آموزش های مفیدتون.
من ۱ مشکلی پیدا کردم،امروز گوشیمو آپدیت کردم و الان وقتی میخام برنامه هامو آپدیت کنم با مشکل مواجه شدم. قبلا کسی واسم اکانت ساخته بود و الان پسوردشو میخاد،البته من یه اکانت دیگه واسه خودم ساخته بودم ولی الان نمیدونم چرا موقع آپدیت پسورد اون اکانت رو میخاد.
خیلی هم برنامه دارم و نمیتونم ریست کنم،راهنماییم کنین لطفا که چیکار کنم تا از طریق اکانت خودم وارد استور بشه

محمد رضا
پاسخ دهید سه شنبه 28 بهمن 1393

سلام آقا ساسان

میشه ایمیلتون رو بدین ؟

میثم
پاسخ دهید یکشنبه 10 اسفند 1393

سلام
من قبلا اکانت مایکروسافت رو گوشیم داشتم , گوشیمو ریست کردم و دوباره اکانت و رو گوشی ست کردم ولی متاسفانه قسمت store فعال نشد و این خطا رو میده :
service unavailable at the moment. check again in a little while.
میشه راهنمایی کنید دوباره بخش store گوشیمو فعال کنم

Arash
پاسخ دهید چهارشنبه 13 اسفند 1393

یه سوالی داشتم.بازی هشت بال پول تو استور میخوام دانلود کنم میگه تو کشور شما یا برای گوشی شما نیست.نمیشه دانلودش کرد.گوشیم لومیا۱۵۲۰.ممنون میشم کمکم کنید

ایلناز
پاسخ دهید دوشنبه 18 اسفند 1393

آیا بعد از ساخت account پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن عملیات میاد ؟ من تا creat account پیش رفتم اما بعد erore داد . الان موقع ثبت نام میگه نام من تکراریه اما sign in هم نمیشه

هدايت
پاسخ دهید پنجشنبه 6 فروردین 1394

سلام ببخشید رمزمایکروسافتموفراموش کردم الان چکارکنم که رمزتازه برام میاد

سروش
پاسخ دهید دوشنبه 17 فروردین 1394

سلام
ببخشید سوالم راجب اکانت کامپیوتره.
من واسه کامپیوترم اکانت ماکروسافت ساختم حالا واسه کامپیوتر پسوورد گذاشته.
چجوری باید پسووردشو بردارم؟؟؟؟؟

سودا
پاسخ دهید دوشنبه 17 فروردین 1394

فوق العاده، مرسی خیلی

alireza harley
پاسخ دهید سه شنبه 18 فروردین 1394

سلام
من حدودا یکسال پیش روی گوشی اندوریدی اوت لوک رو نصب کردم که فقط داشته باشمش
بعدش فیسبوک و اینستاگرام جدیدم رو با همین حساب بازم کذدم
و الان شدیدا بهش نیاز پیدا کردم اما من رمزم رو فراموش‌ کردم
و نمیتونم بازیابی کنم چون فقط یک شماره وارد کردم که اون سیمکارت هم گمشده و ب هیچ وجه نمیشه پیداش کرد
خواهش میکنم ی راه حلی چیزی بگید بهم ممنونم

امین
پاسخ دهید پنجشنبه 20 فروردین 1394

سلام و خسته نباشی. ممنون از آموزش خوبتون؟ آقا لطف میکنین در مورد آپدیت دنیم یه توضیحی بدین و اینکه اصن چی هست؟ و باید چطور این کار رو انجام داد؟
باز هم ممنون بابت زحماتتون

مهسا
پاسخ دهید شنبه 22 فروردین 1394

با سلام و عرض خسته نباشید.
من تازه به جمع ویندوز فونی ها پیوستم گوشیم لومیا 520
میخوام بازی های ایکس باک استور رو اجرا کنم که نیاز به اکانت ایکس باکس دارن متاسفانه نمیتونم اکانت ایکس باکس بسازم چون فکر میکنم اکانت مایکرو سافتم رو در هنگام خرید با کشور ایران ساختم چون در صفحه ی ساخت اکانت ایکس باکس هم کشور و نمیتونم انتخاب کنم پیشفرض IRهست به همین دلیل نیاز به کمک و راهنماییتون دارم .ویندوزم آپدیت به 8.1
با تشکر.

رسول
پاسخ دهید سه شنبه 25 فروردین 1394

سلام بسیار عالی بود؛مشکلم حل شد ؛دمت گرم

اتابک
پاسخ دهید سه شنبه 25 فروردین 1394

خسته نباشید عرض می کنم خدمت تمام دوستان زحمت کش و دوست داشتنی .
اگر من گوشیمو ریست کنم برای از بین بردن اکانتم تا بتونم دوباره از نوع یه اکانت بسازم . آیا کانتکتام ( شماره های موجود در گوشیم ) پاک میشه ؟
اگه پاک میشه چیکار باید بکنم که این طوری نشه ؟

آرش
پاسخ دهید چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394

سلام من لومیا 535 دارم وقتی میخوام اکانت مایکروسافت رو ساین این کنم همش این ارور میده were having problem signig in. make sure you have good reception. if you do, you may want to waita little while before tryin again. لطفا میشه راهنماییم کنید

vahid
پاسخ دهید سه شنبه 8 اردیبهشت 1394

با سلام از راهنماییهای جناب مهندس عالی بود like

علی داره
پاسخ دهید سه شنبه 15 اردیبهشت 1394

آفرین

me
پاسخ دهید یکشنبه 27 اردیبهشت 1394

سلام من یه گوشی دست دوم گرفتم که اکانت صاحب قبلیش روشه نمیخوام گوشیو ریست کنم حالا اگه بخوام اکانتو تغییر بدم اون شخص باید این کارو بکنه؟

mahdi9724
پاسخ دهید چهارشنبه 27 خرداد 1394

سلام مطالبتون خیلی عالی است

سعید
پاسخ دهید سه شنبه 23 تیر 1394

باسلام به طرفدران ویندوزفونی ها

آیابرای اینکه نخواهیم ریست کنیم راه حلی هست که اطلاعاتمون کامل پاک نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حسین
پاسخ دهید سه شنبه 23 تیر 1394

سلام من اکاانت ساختم ام وارد حساب ماکروسافت که میشوم کد خطا 0xfffffe70 ldnin

dr.azaf
پاسخ دهید یکشنبه 8 شهریور 1394

اورژانسی
با سلام
من از اکانت outlook استفاده میکردم در عین ناباوری بسته شده کار نمیکنه هر کار میکنم وارد نمیشه که اپ کنم برنامه هامو
نه ویندوز و میتونم اپ کنم نه چیز دیگه
ایمیل بازیابی رو قبول نمیکنه
به موبایلم تکست نمیفرسته
کال نمیکنه
اجازه ساخت اکانت دیگه بهم نمیده
همه جوره منو بسته
کمک کنید

محمد
پاسخ دهید چهارشنبه 18 شهریور 1394

من مایکروسافت اکانت ساختم ولی موقع دانلود میگه this service is not available باید چیکار کنم؟؟؟

  علی گلشن
  پاسخ دهید چهارشنبه 18 شهریور 1394

  تاریخ و ساعت گوشیتون رو بررسی کنید. تاریخ باید به میلادی و درست تنظیم شده باشه.

shiva
پاسخ دهید پنجشنبه 16 مهر 1394

سلام،مدتی میشه که ب طور دائم ماکروسافت برای من کد خطا میفرسه و نمیتونم از استور چیزی بگیرم و ب ایمیلام هم ک وارد میشم دوباره کد خطا میده، میگه حسابم ب روز نیس،رمزم رو میزنم اما مثل اینکه شماره ی تلفن قبلیم سیو هست و کد رو میخواد ب اون بفرسه ،باید چه کار کنم،لطفا راهنمایی کنید ،خیلی برام دردسر ساز شده نمیتونم هیچ برنامه ایی رو هم بروز رسانی کنم

بهار
پاسخ دهید شنبه 18 مهر 1394

سلام ببخشید من یه مشکلی دارم من تو ماکروسافت دو تا اکانت دارم که تو ویندوزم تو هر دویه اونها وارد شدم ولی میخواستم که یکیشونو باک کنم ولی هرچی میگرم گذینه ای اصلا وجود نداره لطفا کمک کنید ممنون میشم.

shiva
پاسخ دهید یکشنبه 19 مهر 1394

چرا اصلا ب سوالامون جواب نمیدید😒😐😔

usedbook.ir
پاسخ دهید سه شنبه 21 مهر 1394

سلام، این صفحه رو ببینید کامل در مورد ساین کردن تو گوشی ویندوزی با اکانت مایکروسافت توضیح داده:
http://www.windowsphone.com/en-US/how-to/wp8/accounts-and-billing/sign-in-with-a-microsoft-account
داخلشم نوشته که اگه بخواهید اکانت رو عوض کنید باید فاکتوری ریست کنید و کل اطلاعات و برنامه‌های گوشیتون حذف میشه. اینم اومده که فقطم با اکانت مایکروسافت میشه به استور مایکروسافت وصل شد.

مهران آذرپور
پاسخ دهید شنبه 30 آبان 1394

سلام
لطفا راهنمایی فرمایید که Altenate email را چگونه می توان تغییر داد؟

Pm
پاسخ دهید شنبه 19 دی 1394

Slm.man account daram vali asan nemitounam sign in sham sign in nemishe kolan err mide

Pm
پاسخ دهید شنبه 19 دی 1394

bayad ch kar konam??

annesherly
پاسخ دهید چهارشنبه 8 اردیبهشت 1395

میسسسسسسسسییییییی تشکرررررر😋

محدثه
پاسخ دهید جمعه 14 آبان 1395

سلام من فکر کنم اشتباها برنامه store از گوشیم لغو نصب شده باشه یا داده هاش پاک شده باشه چون وارد استور ک میشم ارور میده و میگه کد ارور ۸۰۵a8011 زده
من چون تازه گوشی ویندوزی گرفتم نمیدونم مشکل چیه
لطفا راهنماییم کنید
ممنووونم

Mohammad Reza Asgari
پاسخ دهید شنبه 11 دی 1395

با سلام برای ساختن اکانت همه کارها رو کردم ولی مرحله ای که قراره کدی برای ایمیل صادر بشه نمیشه . چه بساطیه نمیشه

milad
پاسخ دهید شنبه 9 بهمن 1395

سلام و درود خدمتتون من موقه ای که وارد حساب میشم واونجای که حالت سه تا بخش میاد روی ارسال کد برای شمارمم میزنم و مدتی زیادی وایسادم و چهار رقم گوشیمم زدم اما باز کار نکرد لطفا کمکم کنید لطفا

milad
پاسخ دهید شنبه 9 بهمن 1395

سلام و خسته نباشد من وارد بخشی که رمزو رو میخواد بفرسته شدم(همون پخش سه تایی)روی بخش که ب شمارمم بفرستم زدم و چهار شماره های آخرمم زدم ولی مدت زیادی صبر کردم اما نیومد کمکم کنید لطفا

کاربر
پاسخ دهید دوشنبه 11 بهمن 1395

سلام.من طبق روشی که شما گفتید یک حساب کاربری مایکروسافت ساختم حالا میخوام از استور ویندوز برنامه یا بازی دانلود کنم استور ویندوز بسته میشه و از استور ویندوز خارج میشم و نمیتونم دانلود کنم.نمیدونم چرا اینطوری میشه.من با لپ تاپم میخوام از استور دانلود کنم.
لطفا راهنمایی نمایید.

رضا
پاسخ دهید سه شنبه 3 اسفند 1395

سلام ، من یه گوشی لومیا ۶۴۰ دارم
امروز ریست کلی کردم
ولی متاسفانه آدرس اکانت مایکروسافتم رو یادم رفته
هرچی سعی کردم آدرس اکانتم یادم نیومد و کلی شماره تو اکانتم دارم
با شماره موبایل خودم هم سعی میکنم وارد شم ، قبول نمیکنه و میگه اکانتی با این شماره ثبت نشده
راهکاری دارین ک کمکم کنید؟
ممنون میشم

حمیده گرگیج
پاسخ دهید چهارشنبه 12 مهر 1396

سلام ، مطلبتون عالی بود سپاسگزارم

صادق
پاسخ دهید جمعه 4 اسفند 1396

سلام برا من پیغام میده بلاک شده چکار کنم

نغمه
پاسخ دهید سه شنبه 21 خرداد 1398

سلام من اکانت جیمیلمو گذرواژه شو گم کردم هرکاریم میکنم درست نمیشه میشه راهنمایم کنین؟

من
پاسخ دهید چهارشنبه 23 بهمن 1398

سلام من هات میلیم بلاک شده و اون پروسه رو رفتم که یک ایمیل دیگه معرفی کنم و … . مایکروسافت گفته بررسی می کنیم و جواب میدیم اما هنوز خبری نشده.خیلی نگرانم.ایمیلم همه زندگیم توش بود… چطوری میشه برش گردوند؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,