فیل اسپنسر، رئیس بخش اکس باکس

فیل اسپنسر، رییس بخش Xbox مایکروسافت در مصاحبه ی جدید خود با gamespot درباره رقابت آن ها با سونی و اسکورپیو صحبت کرده است و برخلاف مدیران گذشته، جملات متفاوتی به زبان آورده است. با وینفون همراه باشید.

سونی در معرفی دستگاه جدید خود از قابلیت ۴K استفاده نکرده است، و این حرکت واکنش های مختلفی از طرف کارشناسان داشت و حتی مسئولان اکس باکس نیز نسبت به آن واکنش نشان دادند. اما نفر اصلی اکس باکس تمایل آن چنانی به صحبت درباره محصول جدید سونی و سیاست فعلی رقیب خود ندارد.

فیل اسپنسر در مصاحبه با gamespot درباره عدم استفاده ی سونی از دیسک های بلوری ۴K در پلی استیشن ۴ پرو اینگونه گفته است:

ما یک دیسک بلوری ۴K ساختیم، و آن نساختند. تمایلی به اینکه بگویم آن ها تصمیم اشتباهی گرفته اند یا ما تصمیمی درستی گرفتیم، ندارم؛ اما اگر کسی قابلیت ۴K UHD را بخواهد می تواند کنسولی را انتخاب کند که آن را دارد. و ما به سمت آگاهی و اطمینان بیشتر مردم حرکت می کنیم. و اگر مردم این راه جنگ کنسول ها می دانند، باید بگویم در اشتباهند.

مدیر کاربلد اکس باکس با سابقه ی ۲۸ ساله ی حضور در مایکروسافت،  در ادامه ی مصاحبه ی خود درباره مصاحبه هفته ی گذشته Penello درباره سونی می گوید:

من فکر نمی کنم که از خط قرمزها گذشته باشیم و همچنان در مسیر احترام حرکتمان را ادامه می دهیم. با اعتماد به نفس، اما با احترام برای تمامی افراد دیگری که کارهای دیگری انجام می دهند.

با اینکه شما از من حرف بدی درباره دیگر پلتفرم ها نخواهید شنید، اما من به تصمیماتم درباره محصولاتمان افتخار می کنم و من فکر می کنم باید درباره آن ها صحبت کنیم.

در حالی که بسیاری از نشریات، توسعه دهندگان و استودیوهای بازی سازی از جنگ بین سونی و اکس باکس بیشتری سود را می برند، اما اسپنسر و تیم آن ها با هوشیاری خود را از این بازی بیرون کشیده اند و با بررسی تجربیات و تفکرات خویش به دنبال بهترین عملکرد هستند و آمار فروش را فعلا از نگاه و فکر خود خارج کرده اند.

مدیر ۴۸ ساله ی بخش اکس باکس، درباره اسکورپیو این گونه توضیح داده است:

به نظر من، با اسکورپیو و ۴K قدم بزرگی برداشته ایم و این همان چیزیست که می خواستیم. زمانی که به جلو می اندیشم، به اسکورپیو فکر میکنم. مردم منتظر ارزیابی آن در ویدیوهای معرفی و یا مصاحبه های این چنینی هستند، اما آن ها باید آن را لمس کنند و از نزدیک آن را ببیند. مردم با اکس باکس وان اس و درایو ۴K UHD به نظر خوشحال هستند و این چیزیست که ما در اسکورپیو نیز به دنبال آن هستیم.

مصاحبه های اخیر ردموندی ها و بخصوص مدیر بخش اکس باکس، آینده ی خوبی در دنیای کنسول ها نوید می دهد. نظر شما چیست؟

منبع :

WINBETA

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ali
پاسخ دهید شنبه 16 مهر 1395

اگر مایکروسافت بتونه با همکاری اینتل و انویدیا پردازنده و گرافیگ اختصاصی با قیمت مناسب برای کنسول خودش تولید کنه کنسول سونی رو محو خواهد کرد

    امین
    پاسخ دهید شنبه 16 مهر 1395

    با اینتل و انویدیا؟ قیمت مناسب؟ فقط و فقط باید بره سمت AMD والا قیمتش خدا تومن میشه

حامد
پاسخ دهید شنبه 16 مهر 1395

من cpu های amd رو فعلن تایید نمی کنم
اما پردازنده های گرافیکیش با اینکه قدرتمند ترین نیستن اما از نمونه های nVIDIA ارزون تر هستن
کافیه یه نگاه بکنید
در مورد cpu ، اینتل حالا حالا ها یکه تاز پردازش PC ها هستش

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,