اخبار

عرضه بیلد ۱۶۲۵۰ ویندوز ۱۰ موبایل برای اینسایدرهای حلقه فست ویژگی های جدید برای مشتریان سازمانی

ساعاتی پیش مایکروسافت بیلد ۱۵۰۶۳.۶۰۸ ویندوز ۱۰ موبایل و کامپیوتر را برای کاربران معمولی و اینسایدرهای حلقه Release Preview منتشر کرد، در کنار عرضه این به‌روزرسانی ردموندی های بیلد ۱۶۲۵۰ را برای اینسایدرهای حلقه فست ویندوز ۱۰ موبایل عرضه کرد، در ادامه به بررسی تغییرات و بهبودهای انجام گرفته در این به‌روزرسانی می‌پردازیم. 

مایکروسافت ساعاتی پیش بیلد ۱۶۲۵۰ را برای اینسایدرهای حلقه فست منتشر کرد، این به‌روزرسانی علاوه بر رفع مشکلات گزارش شده کاربران ویژگی های جدیدی را برای کاربران سازمانی همراه دارد که البته برای کاربران معمولی چندان جالب نخواهند بود. نگاهی خواهیم داشت به تغییرات این بیلد:

  • ما مشکلی که از بیلد ۱۵۲۴۵ ایجاد شده که باعث عدم توانایی اسکنر اثر انگشت HP Elite X3 شده بود را برطرف کرده ایم. این مشکل باعث شده بود تا کاربر مجبور باشد برای استفاده از قابلیت ویندوز هلو روی این گوشی ابتدا نمایشگر را روشن کرده و در ادامه از اسکنر اثر انگشت استفاده کند.
  • ما مشکی که باعث شده بود تا پس از انتخاب مسیر دلخواه در مسیریاب نقشه، علاوه بر مسیر انتخابی سایر مسیرهای ممکن همچنان نشان داده شوند را برطرف ساختیم.
  • ما تطبیق نقشه را به‌خصوص در مسیرهای آبی افزایش داده ایم.
  • اکنون مشکلی که باعث شده بود تا هنگام استفاده یک اپلیکیشن از موتور مسیریاب، در صورت تعلل بیش از ۳۰ ثانیه ای برای انتخاب مسیر، مسیربابی متوقف شود، برطرف شده است.
  • مشکلی که باعث شده بود تا کاشی های زنده در صفحه استارت گاهی خالی نشان داده شوند، اکنون مرتفع شده است.
  • مشکلی که باعث شده بود تا پروفایل VPN که از طریق API مدیریت VPN ایجاد شده به‌صورت پروفایل دایل آپ نشان داده شود برطرف شده است.
  • ما مشکل مربوط خط مشی MDM که برای نظارت بر نصب بیلدها توسط مشتریان سازمانی انجام می‌گیرد را برطرف کرده ایم.
  • ما مشکلات متعددی که هنگام مسیریابی وجود داشت و بیشتر هنگام تغییر مسیر در بزرگراه ها ایجاد می‌شد را برطرف کرده ایم.
  • مشکل مختل شدن تاریخچه تماس های کاربر پس از دریافت و نصب به‌روزرسانی را برطرف شده است.
منبع :

MSPU

1194 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,