به تازگی مشخص شده که بازی مورد انتظار Call of Duty: Modern Warfare از حالت مهیج بتل رویال پشتیبانی نخواهد کرد. جزئیات بیشتر در ادامه مطلب قابل مشاهده است.

همان طور که اطلاع دارید، بازی Call of Duty: Modern Warfare به عنوان جدیدترین نسخه‌ی این سری و یکی از مورد انتظارترین عناوین سال جاری، در پاییز به دست کاربران خواهد رسید و قرار است با الهام گیری از نسخه‌ی قبلی این مجموعه با همین نام، تجربه‌ی جدیدی را به کاربران ارائه دهد.

تا به حال، با توجه به اطلاعات موجود از بازی، می‌دانیم که استودیو اینفینیتی وارد بخش بزرگی از تمرکز خود را برروی بخش داستانی و بخش چندنفره‌ی بازی گذاشته و بعد از عرضه‌ی جهانی بازی نیز، با محتویات و به‌روزرسانی‌های مختلف از آن پشتیبانی خواهد شد. همچنین با توجه به نزدیک شدن به زمان انتشار بازی، اخبار و اطلاعات بیشتری از Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد خواهد شد.

حال در جریان جدیدترین اخبار بازی، به تازگی کارگردان بخش چندنفره‌ی بازی یعنی جو سیکوت، به طور رسمی اعلام کرده که بازی Call of Duty: Modern Warfare فاقد حالت هیجان انگیز بتل رویال خواهد بود. نسخه‌ی قبلی این عنوان یعنی Black Ops 4، با حذف بخش داستانی و افزودن بخش بتل رویال برای اولین بار به این مجموعه، توانست نظر منتقدان و کاربران را به خود جلب کند و به یکی از موفق‌ترین بازی‌های چندنفره‌ی بازار تبدیل شود. اما امسال شرایط متفاوت است. استودیو اینفینتی وارد هیچ برنامه‌ای برای حالت بتل رویال نداشته و در این باره اعلام کرده است:

ما از طرفداران حالت هیجان انگیز بتل رویال هستیم. قوانین و حال و هوای آن را دوست داریم اما در حال حاضر، تمامی تمرکز خود را برروی هسته اصلی بخش چندنفره‌ی بازی گذاشته‌ایم. عنوانی که امسال طرفداران تجربه خواهند کرد، به طور کامل با سال قبل، متفاوت است. ما برروی یک گیم‌پلی واقع گرایانه به همراه سلاح‌های واقع گرایانه، تمرکز کرده‌ایم. المان‌های اصلی Modern Warfare حفظ شده و در واقع همان تجربه‌ی قدیم را ارائه خواهد کرد.

با توجه به اعلامیه‌ی جدید این استودیو، به طور کامل مشخص شد که بازی Call of Duty: Modern Warfare در بخش چندنفره حالت‌های مختلفی را برای کاربران تدارک دیده اما از حالت بتل رویال پشتیبانی نخواهد کرد. بزرگ‌ترین حالت بازی در حال حاضر، حالت Ground War است که در زمان انتشار اولیه‌ی بازی، چهل عدد کاربر را درگیر خواهد کرد. سازندگان قصد دارند این عدد را به 100 نفر افزایش داده و یک نبرد بزرگ را طراحی کنند. از تاریخ 21 شهریور ماه تا فردای آن، کاربران پلی‌استیشن 4 قادر خواهند بود با پیش خرید این بازی، به یک بتای خصوصی دسترسی داشته باشند. دو روز بعد نیز فاز دوم بتای خصوصی این عنوان آغاز خواهد شد که شامل تغییراتی خواهد بود. پیش خریدکنندگان نسخه‌های رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان نیز از تاریخ 28 شهریور ماه می‌توانند به مدت یک روز به بتای خصوصی این عنوان دسترسی داشته باشند. بتای عمومی بازی نیز از تاریخ 30 شهریور ماه به مدت دو روز در دسترس همگان خواهد بود.

عنوان Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ 3 آبان ماه برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد.

منبع :

Gamespot

83 پست
مهیار امیدی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,