cortana

در مطلبی که چند روز پیش منتشر کردیم خبر از اغاز فروش تی شرت کرتانا در ایران دادیم که با استقبال نسبتا خوبی روبه رو شدیم! گروه وینفون نیز منتظر بود تا استقبال شما دوستان را مشاهده کند و سپس اقدام به فروش تی شرت ها کند.

نظرات شما دوستان ، کار ما را برای تولید تی شرت کمی سخت کرد! اینکه رضایت شما کاربران عزیز را جلب کنیم ، همیشه کار سختی بوده است و این بار سخت تر از همیشه!

یکی از مواردی که دوستان از آن ابراز نگرانی کرده بودند ، جنس تی شرت ها بود ! ما به شما این اطمینان را می دهیم که تلاش یک ماهه ما برای پیداکردن بهترین تولیدی و بهترین پارچه ، حتما دلیلی داشته است! ما نهایت تلاش خود را برای تولید بهترین پارچه و نزدیک ترین دوخت و چاپ ،به تی شرت اصلی خواهیم کرد.

پارچه ای که ما به دنبال ان هستیم ، همان پارچه ی 70% پنبه شانه زده  است که در پارچه خارج از ان استفاده شده است و یا نزدیک ترین پارچه به این جنس! واین پارچه در برابر حرارت و گرمای مناسب مقاوم خواهد بود.

دوستان دیگری از عدم کیفیت پارچه ی ایرانی گفتند ؛ همانطور که خیلی از ایرانی ها می دانند ، ایران جزو باکیفیت ترین تولید کنندگان پارچه در جهان می باشد ، و بسیاری از تی شرت های موجود در بازار به نام کشورهای دیگر زده می شوند ؛ اما جنسشان پارچه ی ایرانی است.

چاپ سینک ، چاپی خواهد بود که در ان رنگ ها وارد تار و پود لباس خواهند شد ! در این قسمت نیز ما سعی کنیم بعد از مشاهده ی نمونه ی اولیه ، اقدام به چاپ بر روی دیگر تی شرت ها کنیم ! مطمئنا بیشترین دغدغه ما در همین قسمت و مشابهت کامل رنگ و طرح به نمونه ی خارجی ان خواهد بود

چاپ نام شرکت مایکروسافت با حروف ژلاتینی بر روی پشت لباس حک خواهد شد که جذابیت دوچندانی به پیراهن خواهد داد!

بعضی از دوستان نیز از مراحل بالا نگران هستند ، که به امیدخدا ، بعد از به حد نصاب رسیدن فروش ، تصاویری از آن را با استفاده از مجرب ترین مدلینگ های ایران برایتان خواهیم گذاشت.

تمام این مراحل ، توسط خود ما انجام خواهد شد و ما در همه ی این مراحل ناظر کار خواهیم بود! پارچه ، دوخت و چاپ همه از مرحله اولیه تا انتهایی زیر نظر معتمدین شما خواهد بود!

اندازه تی شرت ها نیز همانند اندازه های تی شرت های خود مایکروسافت خواهد بود که  در تصویر زیر می بینید!

به دلیل بالا بودن درخواست های قبلی  در سایزهای Large & Medium ، در سری اول فروش فقط در این سایزها تولید خواهیم داشت! در صورتی که در سایزهای دیگر سفارشات نیز به حد نصاب برسد ، در سری دوم ، ان سایزها را در جدول فروش قرار خواهیم داد.

 cortana size

اما همانطور که گفتیم ، استقبال از این تی شرت خوب بوده است ؛ ؛اما زمانی به این موضوع می توان تکیه کرد که شما کاربرعزیز مبلغ تی شرت را برای ما واریز کنید تا ما با خیال راحت به سراغ تولید برویم!

قیمت تی شرت ها ” 42000 تومان ” تعیین شده است که شما با پرداخت انلاین از طریق فرم انتهای صفحه و فرستادن مشخصات ، سفارشتان کامل خواهد شد.

از زمان کامل شدن سفارشات تا تولید تی شرت ها ، حدود یک هفته طول خواهد کشید ، و بعد از تولید در سریعترین زمان ممکن به دست شما خواهیم رساند!

هزینه ی ارسال تی شرت ها به تمام نقاط ایران  بر عهده ی “خودمان” خواهد بود.

دوستان عزیز تهرانی یا دیگر شهرهای ایران ؛ که علاقه به تحویل و یا مشاهده حضوری  تی شرت ها دارند ، مکانی برای پاسخگویی به این عزیزان هم در نظر گرفته خواهد شد و در مطالب بعدی شما را مطلع خواهیم کرد.

در صورت فروش مناسب این تی شرت و دلگرم شدن ما به علاقه ی زیاد ویندوزفونی ها به این تی شرت ، برنامه ی ویژه ای برای تولید این تی شرت ها برای” بانوان محترم ایرانی “ و “کودکان ایرانی” و در “رنگ بندی های مختلف” ، داریم!

گنجینه ی ارزشمند ما ، اعتماد شماست !

نکات مهم (حتما بخوانید) :

[box type=”info” ]حتما قبل از واریز وجه درخواست و مشخصات خود را طبق این مطلب برای ما ارسال نمایید سپس برای واریز وجه اقدام فرمایید[/box]

1. حتما تا ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 9 تیر مبلغ را واریز کنید. قطعا کسانی که بعد از این تاریخ واریز را انجام دهند به آنها ترتیب اثر داده نخواهد شد.

2. حتما از ایمیلی استفاده کنید که با آن ایمیل درخواست تی شرت را قبلا برای ما ارسال نموده اید. در صورتی که قبلا در خواست نداده اید ابتدا طبق این مطلب درخواست خود را برای ما ارسال کنید و سپس پول را واریز کنید.

3. نام و نام خانوادگی خود را با دقت بنویسید زیرا مامور پست تی شرت را به شخص صاحب این نام تحویل می دهد

4. فعلا فقط کسانی که سفارش تی شرت های مدیوم و لارج داشته اند پول را واریز کنند. بقیه سایز ها دست نگه دارند تا آنها نیز به حد نصاب برسند.

5. کسانی که بیش از یک عدد می خواهند، به تعداد موردنظرشان این فرم را ارسال کرده و پر کنند و حتما در بخش توضیحات قید کنند که چند عدد می خواهند.

6. با تمام کارت های عضو شتاب می توانید پرداخت را انجام دهید !

7. کسانی که پرداختشان تایید شد حتما ایمیل تایید را از طرف ما دریافت خواهند کرد.

توجه : دوستانی که تمایل به داشتن تی شرت دارند و هنوز درخواست خود را به ما ایمیل نکرده اند فقط تا ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 9 تیر فرصت دارند درخواست خود را طبق شرایط در انتهای این مطلب ارسال کنند. در غیر این صورت و ارسال درخواست دیرتر از موعد در سفارش سری دوم لحاظ خواهند شد.

[box type=”warning” ]قیمت هر عدد تی شرت 42000 تومان می باشد (ارسال به سراسر کشو رایگان است)[/box]

فرم پرداخت آنلاین

 فعلا تا اطلاع ثانوی پرداخت مقدور نمی باشد !

منبع : وینفون
606 پست
رضا درویش زاده
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
برچسب ها: , , , , , , , , , ,