Spencer

فردا باید منتظر غوغای جدید ردموندی ها در نمایشگاه E3 باشیم، غوغایی که بیشتر گیمرها را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. ساعاتی قبل از شروع کنفرانس مایکروسافت، رییس بخش Xbox در گفتگویی، نوید روزهای خوب را به هواداران مایکروسافت داد تا هیجان در قلب آن ها بیشتر از قبل شود.فیل اسپنسر در مصاحبه تصویری خود بر روی Facebook live feed درباره نمایشگاه E3 صحبت کرده است. این مصاحبه که از لوس انجلس توسط Larry hryb مدیر بخش اینترنت Xbox Live انجام شده است، هواداران اکس باکس را در خط اول اطلاع رسانی نگه داشته است. اسپنسر در این گفتگو پلی به گذشته زد و درباره ساعت صفر اکس باکس ۳۶۰ صحرای موهاوی در سال ۲۰۰۵ گفت. او این کنفرانس را بزرگترین لحظه بخش اکس باکس دانست. او در ادامه گفت:

من فکر می کنم که لحظاتی خاص در تاریخ اکس باکس برای هواداران اکس باکس وجود دارد… سال های بسیار مهمی وجود دارد. من فکر می کنم امسال یکی از آن سال هاست.

با توجه به صحبت های مدیر اکس باکس مایکروسافت، باید منتظر خبرهای جذاب و خوشحال کننده ای در دنیای اکس باکس و یکپارچه سازی سیستم عامل های مایکروسافت از کنفرانس فردا باشیم. باید تا ساعت ۲۰:۳۰ فردا صبر کنیم تا ببینیم آیا مایکروسافت می تواند بار دیگر هواداران خود را شگفت زده کند و بعد از کنفرانس صدای دست های میلیون ها نفر را بشنود یا خیر. البته نباید فراموش کرد که فیل اسپنسر درباره تی شرتی که فردا درمراسم خواهد پوشید چیزی نگفت و همچنان جزو موارد فاش نشده این کنفرانس است و باید برای فهمیدن این موضوع تا فردا صبر کرد.

با وینفون ساعت ۲۰:۳۰ همراه باشید تا به صورت زنده از وقایع این کنفرانس باخبر باشید.

 

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
nabi.bl
پاسخ دهید دوشنبه 23 خرداد 1395

Haha 👌🙌

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,