در فاصله‌ی یک روز مانده به انتشار رسمی بازی Dragon Quest Builders 2، لانچ تریلر این عنوان توسط سازندگان آن عرضه شده که می‌توانید جزئیات آن را در انتهای مطلب مشاهده کنید.

نسخه‌ی غربی بازی محبوب Dragon Quest Builders 2 فردا به طور رسمی توسط شرکت اسکوئر انیکس منتشر خواهد شد و به دست کاربران خواهد رسید. در رابطه با داستان و گیم پلی این اثر باید توضیح دهیم که شما با یک گروه خلاف کار و شیطانی رو به رو هستید که قصد دارند تا تمامی دنیا و موجودات آن را نابود کنند. در این راه هرکس که بر سر اهداف آن‌ها به شکل یک مانع عمل کند، آن مانع را نابود می‌کنند و می‌توانند برای شما نیز مشکل‌ساز شوند. حال این وظیفه را خواهید داشت تا با کمک چند تن از شخصیت‌های بازی و با استفاده از ویژگی‌های مخصوص خود، دنیا را نجات داده و گروه مذکور را از بین ببرید.

امروز لانچ تریلر بازی Dragon Quest Builders 2 به معنای آخرین تریلر منتشر شده از بازی، در دسترس همگان قرار گرفت تا به طور کامل با آن آشنا شوند. در این ویدئو، می‌توانید نگاهی به مکان‌ها و محیط‌های متفاوت بازی داشته باشید و با سبک مبارزات آشنا شوید. بدون تردید با تماشای این تریلر، متوجه خواهید شد که سازندگان توجه ویژه‌ای به بخش همکاری چندنفره (Co-op) دارند و این حالت، طرفداران زیادی را با خود دنبال می‌کند. شما با دوستان خود این قابلیت را دارید تا سازه‌های بزرگ‌تری را در دنیای وسیع بازی خلق کنید.

لازم به ذکر است که چندی پیش، لیست نمرات بازی Dragon Quest Builders 2 منتشر شد و توانست در مجموع، متای نهایی 84 را از آن خود کند و در این راه موفق عمل کند. بازی Dragon Quest Builders 2 فردا یعنی 21 تیر ماه مصادف با 12 جولای، منتشر خواهد شد.

لانچ تریلر:

منبع :

DUALSHOCKERS

83 پست
مهیار امیدی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,