Microsoft Store in NYCمایکروسافت ساعاتی پیش در وبلاگ فناوری شرکت از ویرایش جدید ویندوز ۱۰ با نام Pro Education پرده برداشت. مایکروسافت می گوید علاوه بر به روز رسانی سالگرد، رونمایی از چنین ویرایشی، نشانه تعهد مایکروسافت به بهره وری، امنیت و حریم خصوصی تمام مصرف کنندگان  محصولات خود است. این مسئله همچنین نشان دهنده قابلیت نسخه های تجاری ویندوز در پیکربندی های مختلف برای پوشش نیازهای مدارس در راستای سیاست های گروهی، حیطه ارتباطات و غیره است.

در حاشیه معرفی دو نسخه از این ویرایش مایکروسافت اعلام کرده است که این ویرایش از روی نسخه تجاری ویندوز ۱۰ پرو ساخته شده است و امکانات کنترل مدیریتی مورد نیاز در مدارس را فراهم خواهد نمود. این ویرایش همچنین تنظیمات پیش فرض مخصوص محیط های آموزشی را دارد. برای مثال می توان کرتانا را به کلی از آن ها حذف نمود. ویندوز ۱۰ پرو Education از پیش بر روی دستگاه هایی با ویندوز نسخه ۱۶۰۷ نصب شده و با تخفیف آموزشی شماره K-12 از طریق تولیدکنندگان سخت افزار به فروش می رسد.

نسخه دومی از این ویرایش نیز با نام ویندوز ۱۰ Education وجود دارد که همانند نسخه قبلی بر پایه ویندوز تجاری توسعه پیدا کرده است و امکانات تنظیمی و دسترسی های مدیریتی تجاری مناسب در مدارس را ارائه می نماید.

اگر می خواهید بیشتر در مورد این دو نسخه از ویرایش Education بدانید و تفاوت های عمیق بین آن ها را متوجه شوید، می توانید به اینجا مراجعه نمایید. آیا مدرسه یا انستیتو آموزشی شما از ویندوز ۱۰ استفاده می کند؟ آیا به دنبال نسخه با امکانات تجاری می گردید که به روز رسانی سالگرد را تجربه نماید؟ مانند همیشه مشتاق شنیدن نظرات شما هستیم. به ما بگویید از کدام ویرایش ویندوز استفاده می کنید و چرا؟

منبع :

WINBETA

306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
esi hiden
پاسخ دهید پنجشنبه 6 مرداد 1395

سلام تلگرام من قاط زده مال شما هم اینجوریه؟

وحید
پاسخ دهید پنجشنبه 6 مرداد 1395

ﺍﻗﺎ ﺍﺯ ﻃﺮﻑ ﺳﺎﯾﺘﺘﻮﻥ ﭘﯿﮕﯿﺮﯼ ﮐﻨﯿﺪ ﺍﺯ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻞ ﺍﯾﻦ ﺍﭘﻠﯿﮑﯿﺸﻦ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻞ ﻣﻦ ﺑﺮﺍﯼ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯﻓﻮﻥ ﭼﯽ ﺷﺪ؟؟

بابک
پاسخ دهید جمعه 18 شهریور 1395

من این نسخه رو نصب کردم تا حالا که تفاوت زیادی با پرو احساس نمیکنم. فقط ارتباط کورتانا رو با اینترنت از دست دادم. ولی در کل خیلی راضی هستم. ویندوز ۱۰ مافوق تصوراتم بود.
قبلا لینوکس رو هم امتحان کردم. ولی الان با این نسخه ویندوز احساس میکنم راحتترم. فقط همیشه در حال ارتباط با اینترت باید باشین.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,