بیل گیتس بنیان گذار مایکروسافت که امروزه بیش تر به واسطه فعالیت های بشر دوستانه اش در سطح دنیا مطرح است روز دوشنبه ملاقات مجددی با دونالد ترامپ رییس جمهور ایالات متحده خواهد داشت.

این ملاقات دومین ملاقات بیل گیتس با دونالد ترامپ پس از رسیدن به مسند ریاست جمهوری آمریکا می باشد، شایان ذکر است که اولین ملاقات و جلسه بین آنها در ماه دسامبر سال گذشته برگزار شد. در حالی که هنوز از جزییات این جلسه چیزی در دسترس نیست، بنیاد خیریه بیل و ملیندا گیتس در اعلامیه اظهار داشتند که بیل گیتس علاوه بر این دیداری با سران کنگره در مورد مسایل بشر دوستانه خواهد داشت، در ذیل می توانید متن اعلامیه این بنیاد بشر دوستانه را مطالعه کنید:

بنیاد ما سابقه طولانی در زمینه همکاری با هر دو جناح دموکرات و جمهوری خواه به منظور پیگیری برنامه هایی نظیر سلامت و توسعه جهانی تحصیلات خانوادگی دارد. بیل با رهبران کنگره و اعضا دولت دیداری خواهد داشت تا در مورد نحوه و میزان پیشرفت این پروژه ها، و نقش برجسته ایالات متحده در زمینه پیشرفت این برنامه ها به بحث و گفتگو بپردازند.

رییس جمهور آمریکا رابطه چندان خوبی با شرکت های فناوری آمریکایی تاکنون نداشته است، چرا که بسیاری از این شرکت ها نسبت به قوانین مهاجرتی وضع شده توسط دولت ترامپ معترض بوده و این قوانین را عاملی در جهت تضعیف نیروی انسانی خود می دانند. البته شایان ذکر است که بیل گیتس دیگر مسئولیت اجرایی در مایکروسافت ندارد و عمده تمرکز وی در سال های اخیر بر روی فعالیت های بشر دوستانه در جهت رفع فقر و بهبود سلامت و بهداشت در کشورهای آفریقایی بوده است. برای یادآوری بد نیست اشاره کنیم که در انتهای جلسه قبلی گیتس اظهار داشت که هر دو طرف گفتگوی خوبی در مورد نوآوری و فناوری و کمک آن به مقوله هایی نظیر بهداشت، تحصیلات، و تاثیر آن بر کمک های خارجی آمریکا، و بهینه سازی مصرف انرژی داشته اند.

منبع :

ONMSFT

1345 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
tntkgb
پاسخ دهید شنبه 28 اسفند 1395

سلام به همه.
خوشبختانه offline map برای ایران اضافه شده

Faroogh
پاسخ دهید شنبه 28 اسفند 1395

دوستان کسی نمیدونه خطای ۰*۸۰۰۷۰۲۷۳ بخاطر چیه؟؟
گوشیمو به بیلد ۱۵۰۴۳ آپدیت کردم واسه آپدیتای بعدی این خطارو میده

RedDeath
پاسخ دهید شنبه 28 اسفند 1395

ترامپ و بشر دوستانه !
توسعه سلامت جهانی اونم از یه فرد امریکایی ؟!
تبدیل نشه به ترور بیلوژیگ صلوات

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,