openlivewriter-1040x580

کنفرانس Ignite مایکروسافت درحال برگزاری است و خبرهای مختلفی از این کنفرانس می رسد. یکی از خبرهای مهم این کنفرانس، خبر ورود Open Live Writer به استور ویندوز است. با وینفون همراه باشید.

بنابر اعلان اسکات هنسلمن در کنفرانس Ignite، ابزار بلاگ نویسی متن باز مایکروسافت “Open Live Writer” به زودی به استور ویندوز راه پیدا خواهد کرد و کاربران می توانند از آن استفاده کنند. این ابزار همانند نرم افزار Word است و برای وبلاگ کاربران طراحی شده است. این نرم افزار سبک و قدرتمند به شما اجازه می دهد تا مطالب وبلاگ خود را ایجاد کرده و تصاویر و ویدئوهای مربوطه را بر روی وب سایت خود منتشر کنید. همچنین با کمک آن قادر هستید تا در حالت آفلاین مطالب خود را تکمیل کنید و در زمان دسترسی به اینترنت آن را منتشر کنید.

این نرم افزار منت باز، به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی به ویرایش و انتشار مطالب خود در محبوب ترین سرویس های ارائه دهنده وبلاگ همانند WordPress، Blogger ، TypePad، Moveable Type، DasBlog و … بپردازند.

بنابر اعلان رسمی امروز، این نرم افزار به زودی در استور ویندوز عرضه خواهد شد، اما هنوز در دسترس عموم قرار نگرفته است. در صورت انتشار این نرم افزار، وینفون این خبر را در سریعترین زمان ممکن، به اطلاع مخاطبان خود خواهد رساند.

منبع :

WINBETA

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ali
پاسخ دهید سه شنبه 5 مهر 1395

این نرم افزار یونیورسال هست ؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,