open-live-writer-800x450

همانطور که روز گذشته در خبرها اعلام کردیم، مایکروسافت نرم افزار وبلاگ نویسی Open Live Writer را در استور ویندوز عرضه خواهد کرد. اکنون بعد از گذشت حدود یک روز این اتفاق رخ داده و دست اندرکاران وب می توانند به آن دسترسی داشته باشند. با وینفون همراه باشید.

این ابزار همانند نرم افزار Word است و برای وبلاگ کاربران طراحی شده است. این نرم افزار سبک و قدرتمند به شما اجازه می دهد تا مطالب وبلاگ خود را ایجاد کرده و تصاویر و ویدئوهای مربوطه را بر روی وب سایت خود منتشر کنید. همچنین با کمک آن قادر هستید تا در حالت آفلاین مطالب خود را تکمیل کنید و در زمان دسترسی به اینترنت آن را منتشر کنید. این نرم افزار متن باز، به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی به ویرایش و انتشار مطالب خود در محبوب ترین سرویس های ارائه دهنده وبلاگ همانند WordPress، Blogger ، TypePad، Moveable Type، DasBlog و … بپردازند.

open-live-writer

طبق اعلان قبلی، قرار بود این نرم افزار به زودی در دسترس عموم قرار گیرد و اکنون این نرم افزار در استور ویندوز برای کاربران در دسترس قرار گرفته است و می توانید آن را دانلود کنید. به نظر نمی رسد، طراحی و رابط کاربری این نرم افزار با نسخه ی exe آن تفاوت چندانی داشته باشد.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 42.55 مگابایت
  • منتشر کننده : .NET Foundation
منبع : وینفون
1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,