هالولنز یا هدست واقعیت مجازی مایکروسافت، قیمت بالایی دارد و همه از عهده‌ی خرید آن برنمی‌آیند. اما خبر خوشحال کننده این است که کاربران می‌توانند یکی از این هدست‌ها را به لطف شراکت مایکروسافت با ABCOMRENTS اجاره کنند و ان را بررسی و ارزیابی کنند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت به روزرسانی جدیدی را برای هدست واقعیت مجازی منتشر کرد. غول ردموندی همچنان در حال حرکت به جلو است و قصد دارد کمی مسیر را هموارتر کند تا افراد بیشتری بتوانند به هالولنز دست پیدا کنند و همچنین تصمیم دارد تا بازار‌های فروش را گسترش دهد.

هالولنز به زودی در سنگاپور و ایالات متحده عربی موجود می‌شود و همچنین به طور کلی در ۴۱ بازار دیگر در سرتاسر جهان نیز در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. و موضوع مهمتر این است که مایکروسافت با توجه به شراکت با ABCOMRENTS هالولنز را به کاربران اجاره می‌دهد. هدف مایکروسافت از این کار این است که به کاربران و شرکت‌ها کمک کند تا قبل از تصمیم گرفتن درباره خرید نهایی هالولنز، در نمایشگاه‌ و ایونت‌های تجاری خود کارکرد آن را ارزیابی کنند. افرادی که در آمریکا و کانادا علاقه‌مند به اجاره هدست واقعیت مجازی مایکروسافت هستند هم‌ اکنون می‌توانند به وب‌سایت مورد نظر مراجعه کنند.

همچنین مایکروسافت اعلام کرده که بسیاری از شرکا در صنایع مختلف و گوناگون استفاده از هالولنز در میان نیروی کار خود را تصویب کرده‌اند. به عنوان مثال شرکت Trimble از هالولنز برای ساخت و ساز استفاده می‌کند، شرکت HP در دفتر خود از هالولنز سود می‌برد، و شرکت Honeywell نیز برای آموزش به پرسنل کارخانه از هالولنز بهره‌‌مند می‌شود.

اگر شما هم یکی از علاقه‌مندان به هدست واقعیت مجازی مایکروسافت هستید، نظراتتان درباره این مطلب را با وینفون به اشتراک بگذارید.

منبع :

ONMSFT

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,