partnership-in-ai

هوش مصنوعی به بحث داغ این روزهای جهان تکنولوژی تبدیل شده است و حال غول های تکنولوژی جهان تصمیم به ایجاد تشکیلاتی برای تحقیق و بررسی درباره هوش مصنوعی و کمک به پیشرفت این تکنولوژی گرفته اند. با وینفون همراه باشید.

آمازون، DeepMind/گوگل، فیس بوک، IBM و مایکروسافت امروز از ایجاد تشکیلاتی غیرانتفاعی برای کار بر روی هوش مصنوعی و بررسی چالش ها و فرصت هایی که در این عرصه وجود دارد، خبر دادند. از دانشگاهیان، متخصصین سیاست و  اصول اخلاقی و افراد غیردولتی دعوت شده است تا به هیئت مدیره با نام Partnership on AI این سازمان بپیوندند و از نظرات آن ها برای پیشبرد اهداف سازمان استفاده شود.

اعضای موسس این تشکیلات، اریک هورویتز(مدیر تحقیقات مایکروسافت)، فرانچسکو روسی(محقق اصول اخلاقی هوش مصنوعی IBM)، Yann Lecun(مدیر تحقیقات هوش مصنوعی فیس بوک) و مصطفی سلیمان( موسس Google Deepmind) هستند.

founding-members-of-partenship-on-ai

هدف “Partnership on AI” بررسی فرصت ها و چالش های تکنولوژی هوش مصنوعی و پیش بینی مزایای آن برای مردم و جامعه است. همچنین، اعضای سازمان، به انجام تحقیقات و ارائه بهترین شیوه ها و اقدامات در این عرصه می پردازند و تحقیقات خود را با رعایت مجوزهای اخلاق و انصاف، شفافیت و حفظ حریم خصوصی و قابلیت همکاری بین مردم و سیستم هوش مصنوعی، اعتمادپذیری منتشر خواهند کرد.

تکنولوژی هوش مصنوعی پتانسیل بهبود جنبه های مختلف زندگی از خدمات بهداشتی و تحصیل تا حمل و نقل را داراست و توسعه ی آن و یافتن بهترین شیوه ها در زمینه هوش مصنوعی کمک شایانی به جامعه بشری خواهد کرد.

منبع :

PARTNERSHIP ON AI

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
unnamed
پاسخ دهید پنجشنبه 8 مهر 1395

اقا من برامم شدیدا سواله چرا رنگ ارم ویندوز و گوگل شبیه همه. ابی زرد قرمز سبز؟؟اینا اینقد باهم رفیقن؟؟

yeganeh
پاسخ دهید پنجشنبه 8 مهر 1395

بیلد جدید دسکتاپ کنترل پنل نداره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,