نسخه‌ی بتای Call of Duty: WWII یک روز زودتر برای اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت. در ادامه با تیم کافه اکس‌باکس وینفون همراه باشید.

اوخر هفته گذشته بازیکنان PS4 اولین کرک نسخه‌ی بتا‌ی بازی Call of Duty: WWII را دریافت کرده‌اند اما حالا نوبت بازیکنان اکس‌باکس وان است که به جنگ جهانی دوم ملحق شوند. در ساعات اولیه‌ی امروز اکتیویژن دومین بتای بازی را برای دارندگان کنسول‌های اکس‌باکس وان و  PS4 در دسترس قرار داد.

در حساب رسمی توییتر Call of Duty گفته شده:

هم‌اکنون  Call of Duty: WWII برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و PS4 در دسترس است. همین الان می‌توانید وارد بازی شوید و خود را به سطح Level) ۳۰) بازی برسانید.

Call of Duty: WWII برای همه‌ی کسانی که نسخه‌ی بتای آزمایشی بازی را پیش خرید کرده‌اند روی اکس‌باکس وان در دسترس است. بازیکنان در نسخه‌ی دوم از بتای آزمایشی توانایی دسترسی به برخی موارد جدید را دارند. سطح cap تا مقدار ۳۰ افزایش پیدا کرده است و همچنین شما در غرب آلمان، شهر جنگی آخن (Aachen) قرار خواهید داشت.

اگر شما بازی را پیش‌خرید کرده باشید همین الان می‌توانید کلاینت بتای بازی را دانلود کنید و وارد جنگ شوید. آغاز دوره‌ی بتا از ۴ سپتامبر (۱۳ شهریور) است، بنابراین شما زمان زیادی برای بالا بردن رتبه خود و آزمایش ویژگی‌ها و موارد جدید بازی در اختیار دارید. در صورتی که هنوز بازی Call of Duty: WWII را پیش خرید نکرده‌اید و قصد انجام این کار را دارید قیمت بازی از ۵۹.۹۹ دلار آغاز خواهد شد.

به نظر شما بازی Call of Duty: WWII توانایی القای حس واقعی حضور در جنگ جهانی دوم را دارد؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

4 پست
غفار علوان پور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,