Back-WhatsApp 2

یکی از ویژگی های خوب تلگرام، رقیب واتس اپ، پشتیبانی کردن این نرم افزار ار تصاویر متحرک می باشد. در حال حاضر، اگر بخواهید که تصاویر متحرک را در واتس اپ خود بارگذاری کنید، نیاز دارید تا آن ها را در مرورگر گوشی خود باز کنید و سپس به تماشای آن ها بپردازید. اما خبر خوب این است: واتس اپ نیز، همانند رقیب خود به زودی از تصاویر متحرک و با فرمت GIF پشتیبانی خواهد کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بر اساس اخباری که از سوی یک منبع به نام WABetaInfo منتشر شده است، واتس اپ قصد دارد تا به زودی پشتیبانی از تصاویر متحرک را نیز، به نرم افزار خود اضافه کند. البته، جا دارد بگوییم که پس از اضافه شدن این ویژگی، نخواهید توانست که در چت های خود به دنبال این تصاویر جست و جو کنید (هرچند ویندوز هنوز قابلیت سرچ کردن در پیام ها را هم ندارد 🙂 ). البته این وعده را هم داده اند که شاید پس از مدتی فکری هم به حال این مورد بکنند و این قابلیت را هم اضافه بکنند.

WhatsApp Universal (1)

اکنون، کاربران نسخه iOS واتس اپ بتا در حال تست کردن ارسال و دریافت تصاویر متحرک با فرمت GIF هستند. ولی هنوز مشخص نیست که چه موقع این قابلیت به نسخه بتای دیگر پلتفرم ها هم اضافه خواهد شد. ولی با توجه به سوابق این کمپانی، می توان انتظار داشت که نهایتا دو هفته دیگر، کاربران نسخه بتای دیگر پلتفرم ها نیز، قادر به استفاده از تصاویر متحرک در این نرم افزار باشند.

منبع :

MSPOWERUSER

302 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Masoud .kh
پاسخ دهید چهارشنبه 18 خرداد 1395

سلام و خسته نباشید
یه سوال چرا باز دوباره قالب سایت مشکل پیدا کرده؟
یا گوشی من این جوریه
همش نصفه است
ویندوز ۸/۱
برای بقیه مشکلی نداره?

ghafar
پاسخ دهید چهارشنبه 18 خرداد 1395

CC player pro
به مدت محدود رایگان شد.خیلی عالیه .یونیورسال هم هست.حتما نصب کنید😎

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,