_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

ویژگی Gifting بازی Borderlands 3 معرفی شد

به تازگی اطلاعاتی تازه از ویژگی Gifting بازی Borderlands 3 منتشر شده و در جریان آن، کاربران قادر خواهند بود آیتم‌های غیرضروری را به دیگران هدیه دهند.

همان طور که اطلاع دارید، بازی Borderlands 3 در سپتامبر سال جاری میلادی به طور رسمی عرضه خواهد شد و باید منتظر ماند و دید که آیا سومین نسخه‌ی این مجموعه نیز موفق خواهد شد یا خیر! نسخه‌های قبلی این سری، موفقیت‌ها و جوایز مختلفی را برای سازندگان خود به ارمغان آوردند و به همین علت، نسخه‌ی سوم، یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال جاری به شمار می‌رود.

به تازگی اطلاعات جدیدی از ویژگی تازه‌ی Gifting بازی Borderlands 3 منتشر شده است. در واقع با استفاده از ویژگی Gifting، کاربران می‌توانند تمامی آیتم‌های در اختیار خود را در صورتی که به آن نیاز نداشته باشند، به دیگر بازیکنان هدیه دهند. بدون تردید این ویژگی، ارتباط خوبی را میان کاربران بازی برقرار می‌کند و باعث خوشحالی افرادی می‌شود که شدیدا به یک آیتم نیازمند هستند و یا شاید هم یک مورد کم‌یاب را از دیگری، هدیه می‌گیرند. آنتونی نیکولسون تهیه کننده‌ی ارشد استودیو گیرباکس در رابطه با این موضوع توضیحاتی را به کاربران ارائه داد:

حتما تا به حال با این مورد مواجه شده‌اید که به آیتم در میان تعداد زیادی از آیتم‌ها و محتویات در اختیار خود، نیاز نداشته باشید. اکنون، با استفاده از حالت Gifting می‌توانید تمامی آن چیزهایی که برای شما غیرضروری محسوب می‌شوند، برای دیگران ارسال کنید. مثل لباس‌ها، اسلحه‌ها و سپرهای دفاعی که کاربردی خواهند بود.

در ادامه، سازندگان بازی Borderlands 3 افزودند که به احتمال زیاد، یک اتاق یا محوطه‌ی خاص در گیم‌پلی بازی طراحی خواهد شد که به مکانی برای داد و ستد و هدیه دادن آیتم‌ها، اختصاص داده شود. به نظر می‌رسد سازندگان قصد دارند حالت مذکور را بیشتر توسعه دهند و البته این امر، به میزان استقبال کاربران بستگی دارد. در تاریخ 22 شهریور ماه سال جاری، بازی Borderlands 3 برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی ، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

منبع :

GAMINGBOLT

83 پست
مهیار امیدی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,