مایکروسافت امروز به‌روزرسانی جدیدی در نسخه پیش نمایش مایکروسافت اج برای کاربران IOS منتشر کرد. این به‌روزرسانی جدید نسخه برنامه را به 41.14.1 می‌رساند و از ویژگی تایم لاین ویندوز پشتیبانی می‌کند. با این ویژگی، شما هم‌اکنون می‌توانید تاریخچه فعالیت‌های تلفن‌همراه خود را در تایم لاین ویندوز 10 رایانه خود ببینید. برای بررسی بیشتر با وینفون همراه باشید.

ویژگی تایم لاین یک راه حل جدید برای بازگرداندن فعالیت‌های گذشته شما در سایر رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های IOS یا اندروید ایجاد می‌کند. ویژگی تایم لاین باعث افزایش صفحات نمایشی (چند بینایی) می‌شود؛ و به کاربر اجازه می‌دهد بین برنامه‌هایی که در حال حاضر آن را اجرا می‎کند و برنامه‌های قبلی مدام در رفت و آمد باشد. پیش از این، مرورگر وب اج تنها در سیستم‌عامل ویندوز از تایم لاین پشتیبانی می‌کرد.

علاوه بر این، این به‌روزرسانی شامل توانایی تغییر نام و انتقال موارد دلخواه است. مثل همیشه، این به‌روز‌رسانی همچنین شامل بهبود عملکرد است.

برای آزمایش این نسخه جدید، به برنامه TestFlight بر روی دستگاه دارای سیستم عامل IOS خود بروید و برنامه مایکروسافت اج را به‌روزرسانی کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

41 پست
سینا هنربخش
متخصص شبکه های مایکروسافتی و رفع و عیب یابی سیستم های مایکروسافت هلپ دسک (ادمین) سرور دارای مدرک MCSE2012R2+ علاقمند تخصصی به مباحث مایکروسافت ، به خصوص در زمینه ی ویندوز دسکتاپ و ویندوز فون دارای گوشی 950XL و اینسایدر
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,