microsoft-windows-10-live-verge-_0610

مایکروسافت افیس جدیدی که برای گوشی و تبلتهای کوچک در ویندوز 10 ساخته را معرفی کرد. و حالا اولین نگاه خود را از این مجموعه قابل اجرا برای گوشی ها و تبلتها را داریم.

تغییرات و پیشرفتهای قابل توجه ی برای WORD , POWERPOINT ,EXCEL نسبت به چیزی که هم اکنون در ویندوزفون وجود دارد اعمال شده و در واقع بهتر و بهتر شده. این اپلیکیشن ها بیشتر شبیه همتایان دسکتاپی خود شده اند و طوری ساخته شده اند تا بهره وری بیشتری در یک صفحه نمایش کوچک داشته باشند.

microsoft-windows-10-live-verge-_0582

همانطور که گفته شد این نسخه از آفیس در گوشیها و تبلتهای کوچک ویندوز 10 ارایه خواهد شد و انطور که بنظر میرسد مایکروسافت به طور فزاینده ای آفیس را قابل استفاده کرده است. میدانیم که مجموعه آفیسی که برای IOS و اندروید ارایه شده اند بسیار خوب و کامل هستند و باید ببینیم نسخه ویندوز و ویندوزفونی آن چه وجه تمایزاتی دارد!

microsoft-windows-10-live-verge-_0596

microsoft-windows-10-live-verge-_0623

microsoft-windows-10-live-verge-_0620

اما چرا نسخه ویندوزفونی آفیس س از مدت زمان نسبتا طولانی عرضه شد و این در حالی است که نسخه اندرویدی و IOS آن در مدت زمان کوتاهتری معرفی و عرضه شد اما کاربران ویندوزفون از فرط انتظار هلاک شدند!

خبر بد این است که این انتظار باز هم ادامه خواهد داشت و اینگونه که معلوم است این انتظار به خاطر نسخه ویندوزفونی آفیس جدید میباشد.

درمورد نسخه دسکتاپی هم مایکروسافت همان نسخه از آفیس که برای صفحات بزرگ لمسی در آپریل گذشته بازسازی شده بود را نمایش داد و امروز آپدیتی برای آن عرضه نشد. اما شنیده ها حاکی از آن است که نسخه جدید این آفیس هم به همراه ویندوز 10 برای دسکتاپ و صفحات لمسی بزرگ به عنوان یک نرم افزار مشترک (universal app) عرضه خواهد شد و اینکه این آفیس هم حالا حالا ها عرضه نخواهد شد.

با اینکه مایکروسافت در چند سال اخیر تمرکز خود را معطوف به ابزار لمسی کرده اما فقط الان میبینیم که مایکروسافت چند نسخه از آفیس را که مخصوص صفحات لمسی ساخته شده اند را عرضه میکند. ولی برگ برنده مایکروسافت این است که این نسخه های عرضه شده با دستگها های آینده هم قابل اجرا خواهند بود.(یعنی هرچند که آفیس لمسی دیر عرضه شد ولی از این پس هر دستگاهی که تولید شود از همین افیس استفاده خواد کرد و حالا حالا ها نیازی به افیس جدید نخواهد بود)

منبع: the verge

منبع : وینفون
615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
monster
پاسخ دهید چهارشنبه 1 بهمن 1393

عالیه آقا عالیه …

ali.naseri
پاسخ دهید چهارشنبه 1 بهمن 1393

عالیه اینه پیشرفت اینه برتری بر همه شرکت ها مرسی عالی بود

ms321
پاسخ دهید پنجشنبه 2 بهمن 1393

امیدوارم زودتر ارائه بشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,