_مایکروسافت پنل جدید

هزینه ۳۶۴ میلیون دلاری دولت استرالیا برای تهیه مجوز محصولات مایکروسافت مایکروسافت پول پارو می کند!

دولت فدرال استرالیا در خلال ماه ژوئیه سال ۲۰۱۳ تا ماه ژوئن سال ۲۰۱۶ بیش از ۳۶۴ میلیون دلار برای تهیه مجوز نرم افزارهای مختلف مایکروسافت هزینه کرده است، اکنون استفاده این دولت از خدمات نرم افزاری ردموندی ها وارد فاز جدیدی شده است چرا که دولت استرالیا درنظر دارد مناقصه ای را جهت شناسایی و بستن قرارداد با یک فروشنده مجوزهای نرم افزاری مایکروسافت برگزار کند.

آژانس تحول دیجیتال موسسه ای در کشور استرالیا است که از طرف دولت این کشور مسئول پیدا کردن یک یا چند خرده فروش عرضه کننده محصولات نرم افزاری است تا بتوانند مجوزهای نرم افزار های مایکروسافت را برای تمامی بخش های دولت فدرال این کشور خریداری کنند.

این آژانس ابراز امیدواری کرده که بتواند فروشنده ای با شرایط فروش مناسب جهت سرویس دهی به دولت استرالیا پیدا کند، از دید آنها البته وجود فروشنده دوم نیز می‌تواند به اطمینان بیشتر از آینده تهیه محصولات نرم افزاری کمک شایانی کند.

اقدام دولت استرالیا در جهت خرید نرم افزارهای مایکروسافت بخشی از تلاش گسترده این دولت در جهت به‌روز کردن سیستم اداری دولتی است، این دولت برای سال جاری بودجه ۶ تا ۹ میلیارد دلاری را برای بخش فناوری اطلاعات درنظر گرفته است. در حال حاضر تغییراتی در شرایط قانونی این کشور ایجاد شده که به موجب آن موانع قانونی که پیش از این بر سر راه مایکروسافت جهت حضور گسترده در این بازار وجود داشت برداشته شده است، چرا که پیش از این مایکروسافت امکان ارایه سرویس هایی در سطوح حفاظتی بالا را به دولت استرالیا نداشت، اما اکنون با برطرف شدن موانع قانونی باید منتظر حضور گسترده تر این شرکت و سرویس ها و محصولات آن در دولت فدارل استرالیا باشیم.

شرایط تازه ای که از سوی دولت استرالیا ایجاد شده مطمئنا باعث خوشحالی نادلا و سهامداران این شرکت خواهد شد، چرا که مشتریان سازمانی همواره سود سرشاری را عاید حساب های بانکی ردموندی ها کرده اند.

یکی از بخش های مهم به لحاظ فناوری در دولت این کشو بحث پردازش ابری است، که به‌نظر می‌رسد با توافقات انجام شده مایکروسافت حضور پررنگ تری در این عرصه داشته باشد، شایان ذکر است که در حال حاضر علاوه بر مایکروسافت شرکت هایی نظیر IBM و Macquarie Telecom از مهمترین تامین کنندگان خدمات ابری مورد نیاز دولت استرالیا هستند.

به‌نظر می‌آید سیاست های نادلا در زمینه سرویس های ابری و تمرکز ویژه بر این بخش بیش از پیش کارآیی خود را به اثبات خواهد رساند و نادلا را به محبوب ترین مدیر عامل در میان سهامداران بدل خواهد ساخت.

منبع :

ZDNET

1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,