_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

10 بازی ایکس باکس وان با امتیاز Gamerscore بالا

تلاش برای موفقیت در بازی چیزی است که بسیاری از بازیکنان سرسخت از آن لذت می‌برند. برای کاربران اکس باکس وان شما به تنهایی می‌توانید برای بدست آوردن امتیاز gamerscore تلاش کنید. بازیکنانی که امتیاز Gamerscore بالایی دارند اغلب مورد تحسین دیگر بازیکنان قرار می‌گیرند و به همین دلیل بیشتر بازیکنان در تلاش هستند تا در بدست آوردن آن به موفقیت‌های زیادی دست یابند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در این مقاله سعی می‌کنیم که 10 بازی معرفی کنیم که در آن‌ها به راحتی می‌توانید مقدار زیادی امتیاز Gamerscore بدست آورید. بیایید به این موضوع بپردازیم.

Shred It

در اصل بازی Shred It عنوانی برای گوشی و یک بازی اسنوبردی است که باید در حین هدایت آن به پایین کوه منابع و کولکسیون ها را جمع کنید و از برخورد با موانع موجود در راه اجتناب کنید. این بازی به طور کامل 1500امتیاز Gamerscore برایتان به ارمغان می‌آورد، این بازی قطعاً ارزش وقت گذاشتن را دارد و دستیابی به دستآورد های این بازی نیز دشوار نخواهد بود مگر اینکه شما حوصله‌ی انجام این بازی را نداشته باشید. بازی Sred It با قیمت 9.99 دلار در دسترس است.

Fragments Of Him

بازی Fragments Of Him داستان مردی به نام ویل را بازگو می‌کند که در اثر تصادف معلول شده‌است و به مشکلات و رنج‌هایی که  او وخانواده‌اش در نگهداری و کمک به او تحمل می‌کنند، می‌پردازد. داستان بازی واقعا شگفت‌انگیز است و این بازی گیم‌پلی متوسطی دارد، اما دستاوردها و امتیاز‌های Gamerscore این بازی زیاداست و تنها دوساعت برای پایان دادن به بازی لازم است. بازی Fragments Of Him با قیمت 9.99 دلار در دسترس است.

Beyond Eyes

داستان بازی Beyond Eyes بسیار جذاب است. شما در این بازی نقش دختر کوری را بازی می کنید که امنیت خانه ی خود را برای پیدا کردن گربه‌ی گم شده‌اش رها می کند. به عنوان بازیکن شما تنها میتوانید ببینید که چه چیزی در اطراف کارکتر قرار دارد و هدایت این دختر در محیط چالش منحصربفردی(گاهی نیز خسته کننده) است. با این وجود رسیدن به امتیازات Gamerscore و دستاورد‌های آن آسان است.ای بازی با قیمت 14.99 در دسترس است.

6180The Moon

این بازی به سادگی بر روی این پلتفرم اجرا می‌شود. شما به عنوان ماه در این بازی حضور دارید که هدف نهایی شما پریدن از روی موانعی است که در جهان هستی قرار دارد تا در نهایت نور خورشید را که سالیانی است که گم شده پیدا کنید. با این وجود این بازی بسیار ساده است اما با توجه به اینکه به پایان بردن آن تنها یک ساعت به طول می‌انجامد، عالی است. نکته‌ی عالی دیگر این بازی این است که قادر خواهید بود به آسانی امتیازات Gamrscore Hk را کسب کنید. این بازی با قیمت 3.99 دلار در دسترس است.

Firewatch

مسلماً بهترین بازی از نظر کیفیت در این لیست Firewatch است که یک ماجراجویی روایی جذاب است داستان درخشان آن با تصاویر و موزیک های زیبا درهم آمیخته شده‌است. این بازی سه تا چهار ساعت از وقت شما را با خود درگیر می‌کند و ادامه‌ی آن تا پایان بازی را نیز می‌توانید در اوقات استراحتتان انجام دهید. این بازی با قیمت 19.99 دلار در دسترس است.

Refunct

عنوان Refunct یک عنوان پلتفرم صلح آمیز در زمینه‌ی احیای جهان است که به شما نیاز دارد که از طریق جهش، اسلاید، لوله‌ها و چیزهای متحرک دیگر واقع در محیط این کار را عملی کنید. با طول حدود 30 دقیقه و دستاورد‌ها و امتیازات Gamerscore نسبتاً آسان این عنوان بازی رویای برای شکارچیان امتیاز است. این بازی با قیمت 2.99 دلار در دسترس است.

ACA NEOGEO World Heroes

طرفداران بازی های مبارزه ای که به دنبال گرفتن امتیازات شخصی هستند می‌توانند در این بازی با انتخاب قهرمان خود این کار را عملی کنند. تمامی دستاورد‌ها و امتیازات Gamerscore این بازی با دست‌یابی به نمره‌ی مشخصی که برای آن تنظیم شده و همچنین به بالاترین رتبه ی آن بدست می‌آید اما مبارزات سریع و بدون چالش هستند. شما می‌توانید 1000 امتیاز Gamercore ارزشمند از این بازی دریافت کنید. این بازی با قیمت 7.99 دلار در دسترس است.

Shovel The knight: Treasure Trove

درحالی که بازی Shovel Knight کمی طولانی است و مکانیک چند دقیقه‌ای طول می‌کشد تا این بازی پلی شود، به محض آشنا شدن با آن در میابید که چقدر ساده است. همچنین این بازی به جای 1000 امتیاز معمولی 1500 امتیاز Gamerscore را ارائه می‌دهد که بنابراین سرمایه‌گذاری اضافی برای یادگیری بازی و صبور بودن با آن قطعاً ارزشش را دارد. خود بازی نیز فوق‌العاده است که این پاداشی برای بازیکنان است. این بازی با قیمت 24.99 دلار در دسترس است.

The Bunker

در بازی The Bunker شما نقش جان راکه تنها بازمانده در یک پناهگاه هستی است، بر عهده دارید. جان ساعات روز را به طور عادی سپری می‌کند ولی زمانی که یک زنگ هشدار به صدا در می‌آید جان کنترل خود را از دست می‌دهد.در این عنوان که بیشتر شبیه به یک فیلم تعاملی است تا یک بازی، دستاوردها و امتیازهای Gamerscoreاز طریق پیداکردن وسایلی که در محیط زیست وجود دارد و ذخیره کردن آن‌ها برای روزهای سخت، بدست می‌آید. این بازی با قیمت 19.99 دلار در دسترس است.

Cubot: The Complexity Of Simplicity

بازی Cubot هل دادن قطعات رنگی به سمت کاشی های مربوطه که یک مفهوم ساده و خلاقانه است، را ارائه می‌دهد. البته این بازی به آسانی که به نظر می‌رسد نیست و برای حل آن چندین راه متفاوت که بسیار فکری و خلاقانه طراحی شده‌اند، وجود دارد اما یک بازیکن اختصاصی قادر خواهد بود که تمام مراحل آن را حل کند و تنها چند ساعت برای دریافت تمامی امتیازات Gamerscore و دستاوردهای شخصی این بازی و پایان دادن به آن لازم است. این بازی با قیمت 1.99 دلار در دسترس است.

منبع :

WINDOUSCENTRAL

88 پست
واحد عثمانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,